bugün

(bkz: bir is gelmez en cok allah belani verir)
"bu tarafta bir şey olmaz da, öteki tarafta başına çok şey gelebilir." diye karşılık verilesi cümle. çünkü bunu diyen insan allah'a inanıyor da sevmiyormuş gibi duruyor. işte bu durum çok fena...
(bkz: ta$ olursun ta$)
(bkz: ahirette gote girecek entryler)
kalıplaşmış bir hale gelen başıma bir iş gelmeyecekse x i sevmiyorum lafının en talihsiz örneği.
(bkz: başına bir iş gelirse şükret)
(bkz: başına binlerce iş gelmesi)
basina bir is geleceginden dolayi tasvip etmedigim dusunce tarzi.
olmadığına inandığı bir şeyi nasıl sevip sevmediği merak edilen insan beyanı. yani hem allah yok diyorsun hem de sevmiyorum. üstüne bir de pkk'lı da olsa insan insandır diyorsun. e çelişki bu?

en kısa sürede bir çevre edinip insan içine karışılması temennisiyle... sanal hayat "hayat" değil, sosyalleşmek lazım.

(bkz: sanal orgazm)
(bkz: tövbe de lan)
gelmiş geleceği kadar. (bkz: kayısın kopması)
bir "bzztthhh" çarpılma efektinden sonra başa gelenler seyirlik seyranlıktır.
(bkz: sevgiye muhtaç olan allah)
(bkz: allah da yardım etti sağolsun)
(bkz: daha ne gelsin)
"o seni sevseydi senin kalbine onun sevgisini verirdi" diye cevaplanabilecek önermedir.
arkadaşım her an ölebilirsin allahı sevmemek ne demek adamın tüm ailesi ölüyor kendisi kötürüm kalıyor o halde bile allahtan geldik allaha gideceğiz diyosa sen sadece kork allah seni ıslah eylesin amin.
220 volt elektiriğe dayanabiliyorsan problem yok. peki 550 fahrenheit a ne dersin ? -100 santigrat su senin için idealdir.
Seni teğet geçicek zaten.
başa her zaman bir iş gelir, burası dünya sonuçta. kimse başına bir iş almadan bir hayatı harcamadı. başa bir iş geldiğinde inanılacaksa inanılmaması daha mantıklıdır. en azından daha önceden verilen kararların arkasında durulur dansöz gibi dans edilmez. tabi kişi gerçekten tövbe edip hayatının geri kalanında inancını koruyacaksa başka.
(bkz: ahirette göte girecek başlıkları sözlükte açmak)
Muhtemelen Allah senden daha umudunu kesmemiş ki hala yazabiliyorsun.
(bkz: o sana bayılıyordu)
ahirette basına bir iş gelecegi kesin.
(bkz: o nasıl söz mübarek)
(bkz: deme öyle deme)
- sıpoylır -
Başına bir iş gelecek.
- sıpoylır -