bugün

başı kapalı gezinen hafif meşrep kadınlardan daha çekicidirler.
ne bileyim sanki biraz yolludurlar.
dövülmelidirler.

şeriat polisi istiyoruz.
Böyle kadınlar ibret-i alem için taşlanarak öldürülmelidir.
Size ne kadınlardır. Ayrıca başı kapalı olup ağır meşrepli(!) kadınlar da ortada.
görsel
Edepsiz kadınlardır.

Fakat başını kapatıp sevgilisiyle kibrislarda çatır çatır aşk yapanları da biliyoruz.
Sizin gibi dini yanlış anlayan dindarlar yüzünden insanlar dinden soğuyorlar. Arkadaşlar evet başörtüsü, toplumsal huzurun sağlanması açısından Allahın bir emridir. Fakat kimse bir başkasını buna zorlayamaz. Ben dindar bir insan olarak doğrusunu anlatırım, geriye kalan insanların tercihidir derim. Sizin yaptığınız gibi insanları küçümsemek, yermek, ne insanlıktır ne dindarlıktır. Sen seni yaratana saygı duyduğu için öyle bir hayat tarzında bulunan bir ailede doğmuşsan o doğmamışsa o kişinin suçu ne. Tabi allah'a doğrusan savaş açan dinsizlerden bahsetmiyorum. Onların durumu apayrı. Ama ben dindarım deyip geçinipte hoşgörüden zerre nasıbi almamış insandan ne beklersin. Lan din hoşgörü demektir. Yaşayamıyosun bayri ben dindarım demede insanlar dini yanlış anlamadın. En azında bu kadar büyük bir yükü almamış olursun.
Başı kapalı dolaşan hafif meşrep kadınlardan daha dürüst oldukları kesindir.

(bkz: akp sakarya il teşkilatındaki ahlaksızlık)
üstteki entry de belirtilen trencilik oynayan kapalı ağır meşreplerden daha makbul görünen kadınlardır. tüm teşkilat tren yapmış olm..
görsel