bugün

(bkz: siktir amcık)
Gerizekalilik baska birsey degil. Kumas parcalariyla ugrasmayi birakin sana sokuyorlar mi o basortuyu? Zorla bakacaksinnn diye zorluyorlar mi? Gidin ulkeyi kalkindirin ya da kisa yoldan ölün.
Adam gibi adam olan gazilerin hareketidir.

Laiklik korunacak!
Geçti dayıcım geçti o şaraplı kadehli balolarınız. Anadolu evlatları yapmaz bu hareketi. Belli siz bu işin kaymağını yiyip kısa yoldan kenara çekilen adamlarsınız.
olmaması gereken şeyler belki ama iktidar dini artık öyle bir kullanıyor ki insanlar dinle iktidarı bir tutmaya başladı. bir de bu tarz haberler genelde algı haberleridir. olayın tamamında işin sadece türbanla bitmediğine ben çok eminim.
böyle haberler için 10 yıldır provoke ediliyor insanlar.
Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu derler.
Sunucu madem tesetture girecek kadar kendini sakınıyor neden o kadar insanın bakışlarına maruz kalacağı bir iş yapıyor? O işi Bir erkek yapsın öyleyse.
Seriatla yönetilen ülkelerde bu iş böyle yapılıyor. Mahrem sayılan kadın, göz önünde olacağı işler yapmaz. Hatta iran ve pakistan hariç digerlerinde kadınlar ev haricinde hiç bir iş yapmazlar. Daha gecen sene suudi arabistanda kadınlarin araba kullanmaları yasal hale geldi de, sanki recm cezasi kaldirilmis gibi acayip sevindirik oldu garibanlar.
Yani özetle, soylemler ve eylemler tutarli olmali.
Şeriat göre yaşamayı tercih ediyorsan, yapacağın mesleği de işi de buna göre seçmelisin.
laiklik başörtüsü yle ölçül memeli mevlütler de cenazeler de ben laik im diyenler neden başlarını örterler bu milletin göstermelik laik lere ihtiyacı yoktur.
beyinden darbe aldıysa demek ki.
Kitleyi gaza getirme maksatlı teatral bir hadisedir. Düşüşü engellemek icin yine basortusunun arkasina saklanacaklar.
korumak için canını ortaya koyduğu ülkeye en büyük zararı veren kesime tepkisini koyan kahramanlardır.
vatan size minnettar.

not: onlar hakkında ileri geri konuşan hamam böcekleri bu ülke için ne yaptı havayı kirletmekten başka.
"gazi" olgusu dini bi terimdir. tıpkı şehitlik gibi. burda dine sallayan tatlı su solcusu hamamoğlanlarına ufak bi hatırlatma olsun. dıştan çok komik duruyolar zira.
Keşke ölselermis amk salakları.
Bu memleket bu yüzden gram ilerlemiyor.Arkadaş başörtü mevzusu artık kapanmalı.isteyen açar isteyen örter.Annem kapalı ben değilim.insanlara saygı duymayı ne zaman öğreneceğiz?Çağdaşım demekle çağdaş olunmuyor.Her fikre düşünceye saygı duymalısınız.
fethullahçı artıklarını kudurtmuş gaziler. fethullah kıyafeti türbanın törende ne işi var amına koyayım.
Ekmeği, emeği, alınterini, her şeyi ithal eder durumda olduğumuzu, gelecek neslin ne tarım, ne ticaret , ne de herhangi bir girişim yapamayacağını, ülke ekonomisinin tamamen tekelleştiğini unutturup, karşıt ideolojileri birbirine düşürmek için müthiş sahne.

Yav arkadaş... Harbiden ülke umurunuzda ve kemalist iseniz devletin başındakilere şu giriş bölümümde yazdığım sorunların hesabını sorun. Sorun biz de sizi destekleyelim.

Başörtüsü,

imamhatip,

Mescit,

Ezan sesi.

Biz ne zaman bu meseleleri insanların kişisel özgürlüğünden sayar ve bu konuları tartışmayı bırakırsak oyun bozulacak, akıllı olalım. Gelecek nesillerimizi düşünelim.

Zaten siz bu 4 şeyi ortadan kaldıracak konuma gelseniz bile sistem buna izin vermez. Darbe olur yine ezan, imamhatip, cami serbest olur.

(bkz: Kenan evren politikaları)
Simdi muhafazakarlar mini etekli bir kadinin konusma yaptigi anda salonu terketse hos olur mu. Tersinden dusunecek olursak
Sonra tayip ulkeyi kutuplastirdi oluyor degilmi?
Yazık. Ne Başörtüsüymüş arkadaş ülke yıkılsa başörtüsü yaptı diyecekler. insanları kılık kıyafet, dini, dili, ırkı ile ötekileştirmeyi bırakıp ilerlesek keşke. Elalem uzaya çıkar biz başörtüsü ile uğraşıyoruz vallahi yazık.
adamlar demokratik haklarını kullanmış

hırsız dinciler gibi çingenelik çirkeflik de yapmamış

bu eski fetocu yeni reyizci hamamoğlanları niye kudurmuş

anlayamdık.
küçükken ciddi tramva yaşadıklarını düşünüyorum.
haklı gazilerdir. burası arabistan yarım adası değil. kültürümüzde türban yok işlemeli yazmalar var.
başörtüsü sakat bir olay, adamlar nelerin mücadelesini vermişler, kadınlarımız hala irticai faaliyetler peşinde. kimse kızmasın ben bu adamların içinde bulundum ve amaçlarının ne olduğunu çok iyi biliyorum. kimse lagaluga yapmasın.
kültürümüzde türban yok diyen ibnenin annesi halası teyzesi türbanlı değilse yüzüme tükürün. gelip burada ahkam kesip din nefretini arap legolomanyası şovuna dönüştürmeye çalışıyor.
türban şu anda gericiliği, afganistan'ı, bop'u ve mandacılığı temsil ettiği için doğru bir harekettir demek isterdim fakat 17 senedir türbandan başka siyaset bilmeyen salak akp'nin görmek istediği manzaralar bunlar. parti yok oluyor ve kötü gidişi durdurmak için birtakım çevirilen ucuz oyunlar var. hdp'nin önünde bekleyen annelerin çocuklarına bakıyorsun yarısı dağda yarısı hapiste kendi öz annelerine sövüyorlar orada ne işleri var diye, gülüp geçin.
diğer mevzu zaten daha komik, ülke neden gelişmiyormuş? inşaatçılara devletten 800 milyar dolarlık ihale verirsen, çöl iklimi özlemi çeken suriyelilere 40 milyar dolar harcarsan, 107 milyar dolar faiz ödemesi yaparsan, diyanete vergi dairesini bağlarsan o ülke tabi geri kalır. hatta bayağ geri kalır.
mini etekli kadına tepki gösterenle kapalı kadına tepki gösteren arasında hiçbir fark yoktur. genel ahlak kurallarına uymak koşuluyla herkes istediği gibi giyinebilir. müdahale eden göttür.
Çok saçma bir protesto içerisine girişmiş olan gaziler.
Kadın ne güzel okudu, geçti. Bunun sana, bana yahut millete, devlete ne zararı var? Gereksiz şov bunlar. Kıyafetini uygun bulmamışmış. Ne var ki kıyafetinde onu anlamadım.
Benim göremediğim, anlamadığım bir şey mi var? Siyasi bir manası mı var durumun? Siyasete bayağı uzağım ve oy verdiğim verebileceğim bir parti yok.