bugün

sabahat tuncel'dir...

http://www.8sutun.com/BDP...ser-tokatladı_104857.html
dokunulmazlığın nelere kadir olduğunun kanıtıdır. bunlara bu yolu açanın amınakoyim ben.
türk milletinden yedikleri haddi hesabı olmayan tokatlara karşılık vermek için atmıştır o tokatı. ama atılan tokat başkomisere değil, türk milletine atılan tokattır. umarım türk milletinin devleti, gerekli cezayı verir.
türkiye'nin ne hale geldiğinin işaretidir.
cizre'de kaçak sigara operasyonu yapamayan polis, bugün pkk nın siyasi uzantısı olan bdp nin bir vekilinden tokat yemiştir.

polisimize allah tan sabır diliyorum. o an kim bilir neler hissetti, şu an neler hissediyor...
bu ülkenin güvenliği için çalış çabala, kelle koltukta gez ve kendine yapılan bu şerefsizliğe rağmen kimse ses çıkarmasın. olacak iş değil açıkçası.

bunun sorumlusu bdp değildir, sebahat tuncel değildir. onların niyetleri zaten belli. bu ülkeyi parçalamak, bu ülkenin tüm değerlerine hasar vermek onların en büyük gayesi.
suç, onlara çanak tutanlardadır.
suç, terörle mücadele etmiş engin alan gibi kahraman askerler milletvekili olmayı düşününce ortlaığı ateşe veren ancak sebahat tuncel hapishaneden çıkıp, vekil olup, devletin devleti geçtim benim polisime tokat atarken sesini çıkarmayan akp yalakası (seçmeni demiyorum)şerefsiz piç kurularıdır.

türk milletinin sabrı sınanıyor. kimi bunu bilip de sabrediyor, kimisi ise bambaşka yerlerde hayal aleminde yaşıyor.
şu çanakkale zaferi, şu milli mücadele bu ülkenin insanlarına moral kaynağı olan.
Başka türlü nasıl bir çıkış yolu bulabileceğimize inanırdık açıkçası bilmiyorum.
kendisi ve temsil ettiklerinin kaba kuvvetten başka bir sikten anlamadıklarının göstergesidir.
(bkz: vekil demişsin ama bu bildiğin orospu)
vakayı vakvakıye benzerı bır olayla sallandırılması gereken kısılerdendır.
(bkz: nerde bu devlet nerde bu adalet) alacan o eli sokucan .... neyse bozmayım kendimi.
başkomser devleti temsilen orada. dolayısıyla başkomsere kalkan el devlete kalkmış sayılır. o eller de birgün kırılır elbet. kırılsın ellerin...
hakkari'de polisin kameralar önünde kolunu kırdığı 15 yaşındaki c.e'nin, üniversite eylemlerinde saçından tutularak yerlerde sürüklenen kadınların, gözaltında joplanarak öldürülen gazetecilerin adına; cümle devletin kolluklu silahlı eşkiyalarına atılmış tokattır!

orda gül biter.
tabiki şikatete bağlı bir suçtur. başkomiser şikayetçi olursa dosya hazırlanır, millet vekilinin! dokunulmazlıgı kalktıgı zaman gelir ifadesini verir ve hazırlık dosyası oluşturulur. birkaç ay geçtikten sonra yargılama başlar ve sonuç kocaman bir '0'.

eminim başkomiser şikayetçi olmayacak, kesinlikle ona bir telefon gelmiştir 'şikayetçi olma, bu konu uzamasın' cümlesiyle biten.

birisi eline taş alır. ben o taşı sadece yeşillik olsun diye aldim tarzında bir açıklama yapar.
digeri devletin görevlisini tokatlar, kameraların önünde başkomisere, ona bağlı personele ve emniyete hakaretler yağdırır. hemen arkasındanda halkların kardeşligi diye zırvalarlar. emniyetin, jandarmanın, kara yollarının kısacası devlete ait kurumlara ait hizmet binaları, dershanelerin önünde dalgalanan türk bayragı taşlanır, yine aynı cümle halkların kardeşligi. kardeşlik bu mu arkadaş diye kimse sormuyo amk.
demokrasi bumu amk.
elinin kıçına sokulması gereken vekildir.
http://www.dha.com.tr/bdp...adi-flashaber_149697.html

bütün kardeşlik algımı alt üst eden bdp lidir.

bir kürt "kardeşim" bana bunun provakatörlerin işi olduğunu söylesin...
lütfen...

hayır "Bu halka yaptıklarınızın hesabını vereceksiniz" ne demek bre a*ına koduğumun?
dokunulmazlığını kullanan bir vekilin(onların) görev başındaki bir memuru tokatlamasıdır.
utanç verici bir tablo olmakla birlikte bizi bu hale sokanlar allah' ından bulsun.
kürtçü islamcıları sevin, koruyun, dedikleri her yalana inanın bunlar da ödülünüz olsun. akp'ye oy atan, atmış herkes bu utanca ortaktır.
ne mal olduğunu göstermiştir. tek o değil hepsi.
kadın ? belki ama "vekil" kesinlikle değildir. hangimizi temsil ediyor sizce ? beni etmiyor.
elinin münasip tarafına tıpa edilmesi gereken bdp lidir.

(bkz: hocam bdp li demişsin bu bildiğin mal)
efendim imam osurursa cemaat sıçar affedersiniz.kolluk güçleri orantısız güç kullanıyor diye yırtınırken devletin polisini tokatlamak nedir ! dokunulmazlık kalkmazsa bazı vekillerin bu şiddet eğilimine artırarak devam etmesi muhtemeldir.o zaman besin zincirinin halkası gibi ;

- başbakan vekilini
- vekili komiserini
- komiseri vatandaşını
- zengini fakirin tokatlasın
devletin gücünü kullanarak meşru olmayan yollarla şiddet eğilimine girmek aciz insanların işidir .sayın vekilde o insanlardan olsa gerek.başbakanda hala dokunulmazlığı savunsun.
provokatörlerin işidir. Bdp kürtleri maşa olarak kullanan bir pkk partisidir. Böyle provokasyon eylemlerinde polise "vur ama öldürme, sakat kalsın pezevenk" emri verilsin diye düşünmekteyim.
yatırımlarını korumaktadır.
şimdi bu kadın adına bir yazmaya başlasam ne format kalır, ne hukuk kalır, ne insan hakları kalır. moderasyon dünden silik yapmaya istekliyken böyle konular üzerine yorum yapsam mı diye artık düşünmekteyim.

şimdi bu durumu ağır derece eleştirdiğimizde faşistliğimizden tutun ırkçılığa kadar bir kaç tek-kaş keko zırlayacak duracak da. yahu yinede diyeceğim; yüksünüz ulan bu memlekete. iş memleket konusuna gelince çanakkale de savaştık muhabbeti çıkıyor. savaşın seyrini değiştirdiler sanki, ulan genel nüfusları 300bin di. o zaman da yüklerdi, şimdi de yükler, her zaman yükler bu memlekete.
türkiye'nin yakın tarihinde, meclisten çıkartılıp kelepçelenerek gözaltına ordan hapse atılmış milletin! vekillerinin olduğu düşünülürse, milletvekilinin attığı bir tokat temsili bir tokattır; bir halkın atacağı tokat ise daha derinden hissedilir!
bir kesime verine imtiyazın suistimal edilip bokunun çıktığının göstergesidir. onlar da insan dedik bir millet olalım, onların da istediği şeyler olsun dedik, onlar da mutlu olsun dedik...

ama onlar kalkıp bir devletin başkomserine tokat atıyor hakaret ediyor. yazık çok yazık! insanlar verilen değerin kıymetini anlamıyor.

istediğin kadar milletvekili ol kardeşim. isteren akp'nin, chp'nin milletvekili ol. kim olursan ol, sen görevi başındaki bir devlet görevlisine o şekilde davranamazsın. herşeyden önce ayıp ve saygısızlıktır. eğer yapıyorsan senin ciddi bir kişilik sorunun var demektir, sen haysiyetsizsindir, sen şerefsizsindir.

bugün bir savcı görevi başındaki veya altında çalışan bir avukata hakaret bağırabilir, çağırabilir, hatta hakaret de edebilir. ama yapmaz. niye mi? çünkü o üniformanın şerefi vardır.

http://www.sondakika.com/...askomisere-tokat-2607003/
(videolu)

böyle insanlarda ne şeref vardır ne de haysiyet.

bakın böyle bir halkta* demiyorum, böyle bir insanda diyorum.
sen kimseyi temsil edemezsin, git mutfağa yemek yap kocana.

not: başlık açmıştım bununla ilgili sonra açıldığını öğrendim buraya taşıdım.
hala özgürlüklerinin olmadığını iddia eden kesimin vekilliğini yapan kişinin yaptığı eylemdir.

başkomisere tokat atabiliyorsun daha ne özgürlüğü amk. başkası tokat değil ufak bi sesini yükseltsin başına neler geliyor.