bugün

Ulan Hz. Muhammed gelse bu millet yine Tayyip'in seçer. Hatta ilk tepki "biz islam'ı daha iyi biliriz biz!!!" Olur.
Bu geceki sonuçlara baktığımızda Herhangi bir kişidir.
10 dakikadır düşünüyorum, yok öyle biri lan. sanırım buda bizim en büyük imtihanımız.
Halk bu kadar aptal olmasa ben bile geçerim ak.
(bkz: Abdüllatif Şener)
bazı salakların zamanında emine ülker tarhan dediği ( kadına parti kurdurdular kadıncağız 0,01 oy alabildi) bazılarının mansur yavaş dediği ( adamcağızın adını anan yok) özünde olmayan kişidir. adama rakip çıkarın bak oylar nasıl yükseliyor.
sosyal demokrat, yüksek tahsilli, sakin, vakur ama taviz vermeyen, milliyetçi, hakiki vatansever, ulusalcı ama saadet vari dindar olmalı, şu üç bölgeden en az birinde sempatisi yüksek olmalı (karadeniz, iç anadolu, doğu anadolu)

mümkün olması kolay olmasa da yukarıdaki hasletleri mümkün olduğu kadar bir araya getirirse, çok kuvvetli bir aday olur.
(bkz: cem uzan)
yüzde 49'luk kesmi elinden tutması gereken kişidir. evet.
Kişi değil olay: abd menşeli seçim sistemi programının (bkz: seçsis) kaldırılması.
Dini daha iyi istismar edebilecek biri. Böyle birini düşünemiyorum gerçi de...
(bkz: cem uzan)
recep tayyip'tir. olum şunu anlamamakta ısrar ediyorsunuz. türkiye'de bu saatten sonra, bu adamı seçimle kimle yerinden edemez. sandıkları tuttunuz ne oldu? adam komple ysk'yı çaldı amk.
Aziz yildırim.
ilker başbuğ.