bugün

polis zulmüne maruz kalmış yüzlerce genç kızdan farkı olmayan gelindir.

doğruysa üzücüdür.
mağdur edenlerin cezalarını çekmesi gerektiğini düşündüğüm gelindir.tıpkı orantısız güç kullanan emniyet ve polisin ceza alması gerektiği gibi.
yeni şafak ve ismet berkan ile doğrulatılmaya çalışan yalan...

bi arkadaşımın kaynı ekolünden belgesiz dedikoduyu salla makarnadan beyni sünger olmuş mallarla hewal erdoğancı kürtler nasılsa sahiplenir o yalanı değil mi?

ulan boşbakan'a gazete yorumu üzerinden yapılan eleştirel yorum için aylarca dedektifçilik oynayan savcıların ve olmayan mağduriyetle binlerce insan tutuklayan akp polisinin ülkesinde bu hikayeye dair hiçbir takibat olmamasına nasıl açıklama getireceksiniz?
yalan olduğu ayan beyan ortada olan, uydurma bir haberin kaleme alınmasıdır. ZD diyor, yargı diyor, fotoğraf var, rapor var diyor, bebek arabası parçalanmış diyor; diyor da diyor. hani kanıt? (bkz: 404 not found)

bir kadına el kaldırmayı, tekmelemeyi, hatta bir bebeğe el uzatmayı kimlerin yapacağı çok açıktır. iftiranın günah olduğunu bilmeyenler dinden imandan bahsediyor. başörtüsü tartışmanız batsın. kimsenin türbanla alıp veremediği yok. anlayış eksik olunca reaksiyon da böyle oluyor demek ki. bu kadar insanı sadece türban konusuyla kandırmaya çalışmak... (bkz: ya ben lan neyse bir şey demiyorum).

gezi parkı direnişçilerinin türbanlı kadınlara karşı gösterdiği tavırlara şahit olmak istiyorsanız, önce yandaş medyadan uzaklaşıp, konuya objektif yaklaşan yayın/yayım organlarına ulaşın. videoları izleyin, fotoğraflara göz atın. o zaman anlarsınız türbanla kimlerin derdi var...
Yalanın dibidir.

Ulan böyle bir olay olacak, akp medyası bunun propagandasını yapmayacak öylemi ?..

Eceli ile ölen polisin ablası çıkıp diyor ki, - abim öldürülmedi, onu 72 saat mesaide tutan devlet öldürdü. Ama akp, benim polisimi öldürdüler diye ortalığı ayağa kaldıracak..

Polis, polise molotof atacak ve dünya basını bunları terörist olarak algılayacak senaryosu tutmadığı halde, hala işte bakın marjinaller diye propaganda yapacak..

Caminin imamı, müezzini yok kardeşim içmediler diyecek ki, sen hala içtiler yok yok içtiler yahu diyeceksin.

Böyle bir olay olacak ve bu basın görüntülerle bunu yayımlamayacak öylemi.

Show is over.
(bkz: türbanlı diye teröristlerin saldırdığı anne)
(bkz: başörtülü kadını ve bebeğini dövmek)
yalancıymış.redhack'in ulaştığı olayın faili olarak görülen kişilerce olayın aslının öyle olmadığı ifade edilmiştir.muhtemelen kamera kayıtları da çıkacak ancak rte için ilçe başkanının gelininin başına böyle bir şey gelmiş olması fena halde provokasyon aracı olacağından faydalanılmak istenmiştir.alet olan ilçe başkanı ve gelinine de yazık olmuştur.
bu kadar gurursuz olmak nasıl bir duygudur diye düşündürtür.
zaten gerçek olamayağı tahmin edilmekteydi ancak böyle bir yalanın söylenebileceği düşünülmemekteydi.
polisin yerlerde sürüklediği, tekmelediği,copla ağzını yüzünü dağıttığı, göz altına aldığında "seni burada domaltır s.kerim" şeklinde küfrettiği genç kızları görmezden gelen çok adaletli ve haşmetli başbakanımızın sünnet çocuğu edasıyla şehir şehir gezip anlattığı gelin.

Demogojide uzaysınız vallahi! O nasıl edebiyat parçalayış, o nasıl dramatize ediş! Bahsedilen şiddet sokak aralarında polislerle birlikte dolaşan çivili sopalı tiplerin yapacağı cinsten! Eylemcilerin maruz kaldıklarını iddia ettikleri her şiddetin fotoğrafları mevcut. Bu haberin fotoğrafını da görüyoruz, çok mağdursunuz gerçekten. kıps..

Bu arada ben de eylemdeyken başörtülü bir grup kafamı ısırıp, diz kapaklarımı da yediler. yayalım lütfen.
Defalarca gezi parkinda bulunmus biri olarak varligina inanmadigim gelindir. Zira parkin icinde simdi bile gitseniz basortulu birilerini gorebilirsiniz.

Gerek destek vermek, gerek neler oldugunu gormek veya fiili yardimda bulunmak icin gelen basortulu insanlar vardi, hala da var.

Zaten park icindeki sagduyulu insanlar icin onemli olan insanlarin vicdanidir, basortulu olup olmadiklari degil.

Yanlis yerden vurmaya calisiyorsunuz.
görüntüleri yayınlamadıkları sürece yorumsuz bırakmamız gereken gelindir.
Bütün ülkede insanlığın öldüğü anlamına gelir böyle bir olayın gerçekleşmiş olması.
Sokak ortasında, kucağında bebeği ile türbanlı yada türbansız hiç bir kadını hiç bir topluluk darp edip haberde bahsedilen davranışları sergileyemez arkadaş, o herifleri lime lime ederler. Bizim milletimizin karakterinde olamaz böyle bir şey.

Sizin aklınız alıyor mu bunun gerçekleşmiş olabileceğini? Acaba bile derken tüylerim diken diken oluyor.
başına gelenler Kesinlikle yalan ya da kesinlikle doğru denilemeyecek kişidir.
(bkz: pics or didn t happen)
15 gündür yaşanılan olayların her biri üzücüdür. Eğer bu olay doğruysa, hakikaten üzücüdür. Fakat envai çeşit müslüman ülkedeki kardeşlerimize gözyaşları dökenler, burda canı yanan Ethem'e, Abdullah'a; sebebi her ne olursa olsun görmezden gelerek, iyi olmuş demişlerdir. Bu insanlık ayıbıdır. Ne düşündüğü mühim olmadan birinin canını yakmak,canını almak insanlık ayıbıdır. Utanılasıdır.
bu olayın gerçekten vuku bulduğunu bilmiyorum. zira herhangi bir kayıt görmediğim gibi olayın birinci dereceden tanıkları ile konuşmadım.
fakat akılalmaz polis şiddetine maruz kalanları gördüm, birkaçını kardeşim gözleriyle görmüş o anlattı, ki kardeşim geçen sene umreye gitmiş, bu olaylarla uzaktan yakından alakası olmayan bir kişidir.
10 tane polisin arasına alıp ağız burun giriştiği kızı-erkeği gördüm.
30 santimden suratına gaz sıkılanları gördüm
kafasına nişan alınıp biber gazı fırlatılanı gördüm.
gözaltında dayak yiyip otobüse yolda iki tarafı çevirip koridor yapan polislerin arasından geçerek bindirilen, geçerken polislerden tekme tokat dayak yiyen, otobüse bindiğinde ağzı burnu kan içinde olmasıyla yetinilmeyip kızın saçlarından tutup domaltıp sikeyim mi seni burda diyen polisi ve kızın yediği dayak neticesinde peki abi dediğini olayın birinci tanığından dinledim.
Ben artık bu ülkede yaşamak istemiyorum.Eğer bu haberde anlatılanlar doğruysa anasını avradını sikiyim başörtülü kıza o muameleyi yapanın, bunu köpek bile yapmaz.
Fakat bu haberi duyup yalan yeaa diyip olayı inkar etmeye çalışanların da, bu habere isyan edip günlerdir ağzı burnu kırılan gencecik insnalar için zerre üzülmeyip oh olsun diyenlerin de ta amına koyim.
Hiçbiriniz insan değilsiniz, bir şeye laf söylemeniz için illa savunduğunuz görüştekilerin başına gelmesi gerekiyor. Bu milletin insanlığı ne zaman öldü arkadaş?bu kadar şerefsiz aşağılık bir güruh ne zaman olduk biz. Şiddetin, katliamın, kahpeliğin dini, siyaseti, yandaşı, kardaşı olmaz, tepki gösterdin mi hepsine göstereceksin!
Bu ülkede yıllarca solcuları işkenceden geçirdiler, 28 şubat döneminde başı kapalı olanları işten atıp eylemlerde saçlarından sürükleye sürükleye tekmelediler, asker doğuda kürt vatandaşlara inanılmaz şiddet uyguladı, bugün de polis yapıyor, veya direnişçisi karşıt görüştekine yapıyor. benim için hepsi kahpedir, aşağılıktır, utanmazdır. eğer siz de bunların hepsine aynı tepkiyi göstermiyorsanız sizin de onlardan farkınız yoktur!