bugün

kendisine gezi direnişçisi diyen zevatın 1 haziran günü yaptığı iştir. ağızlarından salyalar saçarak histerik bir biçimde sırf başörtülü diye yanındaki bebeğine aldırmadan kadıncağızı darp etmişler. konu mahkemeye intikal etmiş. hadi bunu da yalanlayın şeref yoksunu haysiyetsiz alçaklar. 6 aylık bebeği hangi babası belirsiz darp etme hakkını kendinde bulur. sizin gibi itler olmaz olsun. evet.

http://yenisafak.com.tr/y...sozunu-ettigi-gelin/38114
gezicileri sessizliğe gömmüştür. hain alçaklar. evet.
yapanin cezasini cekmesi gerekir.
pişirip yemediyseler sorun olmayandır.

üzerine işeyenleri vardı dimi.

(bkz: yav he he)
Medyanın her dediği gerçek olsaydı, her rus kadınının gönlünde türk erkeği yatıyor olurdu. Böyle bir olayın geçekleşebileceğine ihtimal dahi vermiyorum.
çocuğun biri başından polis tarafından vurulduğu için öldü bugün. bazı ahlaksızlar ise "yalan" bir hikaye ile katillerin götünü yalamaya çalışıyorlar.

gerçekten bir hayat kadınından doğmuş ama iyi insan olabilmiş kişileri incitiyoruz bazen bu sırtlan sürüsüne hakaret ederken ona yanarım...
'Bu sefer devrim yapıyoruz, sen de gideceksin Tayyip de gidecek' diyen şerefsizler, allahsızlar ne istediniz ulan! sizin gücünüz ancak mazluma yeter, küfrünüz içinde boğulacaksınız.
soru 1: kıçını kaşıyan vatandaşı kaydeden mobese saldırıyı kaydetmiş mi?
soru 2: olayın tanıkları nerede, tek bir allah'ın kulu bile bu olayı görüp de müdahale etmemiş mi?
soru 3: mağdur edebiyatını seven dindoşlar tarafından, suçun mağduru kadıncağızın suç duyurusunda bulunmasına yönelik tek bir telkin bile gelmemiş mi?
bu üç sorunun yanıtları apaçık ortada, bu sebeple:
(bkz: at yalanı sikeyim inananı)
kim söylediyse başbakanla yalan konusunda yarışıyor demektir. inananlar mı olur elbet. boşuna onlara inananlar demedik.

---ben yazdımdı---

13-14 gündür gezi de, istiklalde, dolmabahçede yani faşizmin kendini gösterdiği her yerde gezdim, fotoğraf çektim, çiçek topladım, insanlara güldüm, kuşlara el salladım, cami de abdest, sahilde hava aldım. bütün bunları yaparken etrafımda türbanlı insanlar vardı hatta talsitli suyunu ve sütünü ve limonunu paylaştılar benimle. bende bir defa akbili biten arkadaşa akbilimi verdim.

her neyse : görüntü denen olgu ışık ışınlarının göze ulaşması ile algılanıyorsa ya bende bir sorun var ya da bu tiplemelerde. la artık bunlara tipleme de demiyelim başka bir şey bulmak lazım.
tut oğlum yüzde elli nasıl?

---ben yazdımdı---
Hakkımızı arıyoruz diyen saçma insanların yaptığı saçma sapan bir hareket. Ulan günlerdir gezi parkindakilerde bu memleketin birer vatandaşı onlari otekilestirmeye kimsenin hakkı yok diye basbas bağırıyoruz. O parktakilerinde onlar gibi giyinmeyen onlar gibi düşünmeyen kimseyi otekilestirmeye vatan haini görmeye hiç ama hiç hakkı yok.
mahkemeye intikal etmiş mesele hakkında yazıyı okumadan niye mahkemeye gitmiyor diyen bazı salakların ortaya çıkmasına sebep olmuş olaydır. bunun hesabını verecekler elbet. evet.
amına kodumun orospu çocukları tarafından yapılmış feci eylemdir. eylemciler çok zeki, çok espritiüllermiş...kıçımın kenarları. 6 aylık bebeği varken, bir anneyi linç edip, üzerine işemek en acı bir şekilde cezalandırılmalıdır. lamı cimi yok.

http://haber.stargazete.c...tara-konustu/haber-762093
yalan habere bile itinayla görsel hazırlayanların hiçbir belgeyle kanıtlayamadıkları olaydır. olmuş, anlattı söyledi vs. vs.
resmen söylediklerini okuyamadım. böyle bir hainlik, böyle bir alçaklık nasıl yapılır. akıl alacak iş değil. kanım dondu resmen. orantısız zekanızı da sikeyim, yaptığınız eylemi de sikeyim. benim için bu eylem meşruiyetini kaybetmiştir. böyle bir şerefsizliği savunan alçaklarla aynı ülkede yaşamaktan ar duyuyorum, tiksiniyorum. allah bunun hesabını sorsun sizden. evet.
belgeseli cuma günü servis edilecek haberdir.
aklı selim insanın asla yapmayacağı eylem. arkadaş gazıyla eyleme gelip zil zurna sarhoş olup ardından bazıları uyuşturucu almış kişilerin ne yaptığını bilmez şekilde 6 aylık bebekle annesini dövmüşlerdir. haber doğruysa anneyle bebeğe atılan dayak terbiyesizlik ve karaktersizliğin geldiği son noktadır.
hala "yalan, görüntüleri yok, montajla yapacaklar" diye bik bik ötenlerin içten içe savunduğu eylem.
1-olayın mobese görüntüleri var, ancak olay yargıya intikal ettiği için gerekli inceleme yapıldıktan sonra başbakana verilecektir. montaj olsa oradaki insanlardan biri çıkar elbet yalan ortaya çıkar.
2-bu tip bir olay yüz kızartıcı hele ki muhafazakar kesim için utanç verici olduğu için olayın mağduru geç konuşmuştur. laik kesimde olsa çoktan twitter dan morluk olan götü bacağı kamuya gösterilmişti. ama herkes aynı değil arkadaşlar.
3-haberin görüntüleri çıktığında ezbere yine yalanlayacakların bir gün aynı muameleye tabi tutulmasını dilerim.
kurgu... olabilir mi? evet olabilir.

ama bu bunu yapan zihniyetin yıllar önce başörtülüleri tartakladığı, ikna odalarında sorguya çektikleri, örtüneceksen iran'a hade yallah dedikleri gerçeğini değiştirir mi?

hayır...

lan öküz. lan totoş. bu ülkenin milletvekilini kafasındaki örtü yüzünden meclisten kovdun lan sen. haddini bildirin dediler o kadına. bu ülkede kızların sırf kafasındaki örtü yüzünden ne haklar elinden alındı haberin yok mu? hani özgürlüktü tek derdin? hani ne olursa olsun zulüm karşısında aslanlar gibi duracaktın hep?

ama yokkk. derdin tek taraflı özgürlük senin.

bu ülkede kaç kız bu zulme uğradı hiç mi okumadın. hiç mi görmedin e be maymun? ama sana göre zulüm ancak kadının orasını burasını kanatmakla, yerlerde sürüklemekle saçını başını dağıtmakla olduğu için bunları bilmiyor oluşuna hak veriyorum.

çünkü o kadar alışmışsın ki, senden olmayanı aşağlamaya zulmün tek bir bakışla, tek bir sözle, tek bir hareketle bile olacağını idrak edemiyor o man kafan.

delirmişsiniz siz. siz delisiniz. bu ülkede başörtülüye zulüm yoktur, bu zamana kadar hiç bir kadın başındaki bez parçası yüzünden aşağlanmamış diyen olursa çıkışta beni bulsun.

ben, 30 yaşında bi insanım. bundan 10 sene evvel anamın kafasındaki örtüyü çekip alan ve hiç yakışmamış, kim yıkadı senin beynini diyen akrabalara sahibim.

şimdi olsa, çekip vururum seni. anlıyor musun? dönüp arkama bakmam bile. tıpkı bikini giyen kızın bikinisine laf edenleri vuracağım gibi.

dua edin.. dua edin de bana denk gelmeyin sanal ortam haricinde bi yerlerde.

tanım: ne yazık keşke kati surette olmaz. mümkünatı yok diyebilsem. ama yok ağa, o kadar bok kokuyor ki geçmişimiz bu tarz konularda şu insanlık dışı eyleme bile olmamıştır diyemiyorum.

sadece inşallah olmamıştır diye dua ediyorum.

kesin konuşamamak bile nasıl içler acısı bi halde olduğumuzun göstergesi aslında.

yazık. hepimize.
polislerin bir birine Molotof su atan bir gösterinin ikinci perdesidir.
(bkz: yeni şafak)
yalancıyı sikseler kucaklardan inmeyecek topluluğun yeni mağduriyet yalanı...
15 günde senaryosu yazılmış, çekilmiş filmdir. akp productions iftiharla sunar.
direnişi lekelemeye çalışan yobazların uğraşlarıdır. öyle bir şeylerin olmadığını çok iyi bilmektedirler.

Aslı için http://www.youtube.com/watch?v=HoVPIRcrnX0
gezi hainleri taraftarlarının yalannnn diyecekleri derlerkende orospu gibi olacakları haberdir.
vay amk. son zamanlarda duyulan en büyük orospu çocukluklarından biri. bir kadını nedensizce üstelik yanındaki bebeğiyle birlikte dövmek.

kimse kusura bakmasın haberin yalan olmasa bile abartma olduğu konusunda ciddi şüpheler uyandırıyor.

lan bir insan bir kadına üstelik bir bebeğe yönelik şiddet uygulayabilir mi ?

istanbul'un her yanı başörtülü kadınlarla dolu iken ve üsteli eylemciler arasında başörtülüler var iken.

daha da ötesi eyleme zarar veren, provokasyon yapan piçleri saymazsak, çoğu eylemci pırıl pırıl çocuklardan oluşuyorken.

eğer bu olayda abartma yoksa; o namussuzluğu yapan piçler bulunmalı. hemde bir an önce. kabataş'ta olayın olduğu söyleniyor. dünya kadar kamera kaydı vardır.

eğer bulunmazsa, demek ki bulunmak istenmiyordur. ve o zaman bu işin rengi ortaya çıkar...

ama gerçekse ve bulunursa bu orospu çocukları doğduklarına bile pişman edilmeli...