(bkz: anlamadım babacım)
sadece gerizekalıların inanacağı durum.
sadece makarna ile beslenenlerin inanacağı durumdur.
hani şu cemaat iktidarla kolkolayken "harddisklerde oynama yok", boşanma vuku bulunca "oynama var" raporu veren güzide kuruluşumuz var ya, "montajdır" diyen o kuruluş.

göt kıllarının sevindiği şeye bak! gören de sanır ki yurtdışındaki saygın bağımsız bir laboratuvardan rapor almışlar! acil bisiktirol 100mg....
balyoz davasın 2 no lu cd nin sahteliği hakkında raporu 2 senede veremeyen, başına kimlerin kimleri ne peşkeşlere dayanarak getirdiği bir kurumun verdiği raporu ciddiye alan bir kuş beyinlinin tespitidir.
Demekki neymiş? "Bu ülkenin başbakanını bile dinlediler" derken yalan söylüyormuş zatıalileri. Ulan montaj olsa Tarihteki kavimler göçünü günümüzde yaşatacak şekliyle polis savcı hakim sürer miydiniz be dangolozlar. basbayağı net ses kaydı. Herkese montaj yapmışlar da bilal oğlana niye yapmamışlar acaba?
eklemeler yapıldığı yönündeki sözümona bilirkişi tespitidir.

montaj olması dublaj yapıldığının da göstergesi olmaz. ses sahibininse ve kurulan cümleler kesintisiz ise kayıtların montaj bile olması iddiaların ciddiyetini ortadan kaldırmaz.
yakında başbakanın montaj çıkmasıyla sona erecek mevzu.

hepimiz montajız aslında!
tübitak ın halka montajıdır. yerseniz.
(bkz: sen de bunu yedin)
Ülkemizin Hz zekileri ni tatmin etmeyen bir haberdir.
asıl akp seçmeninin zaten şüphesinin olmadığını 30 mart'ta ortaya koyduğu sonuç.
Götümden yapılan son açıklamaya göre de montaj değildir.

Eminim ki benim götüm tübitak denen kurumdan daha saygındır.

Siz boşverin ses kaydıdır montajdır uğraşmayın bunlarla, siz gidin bu senenin öss sorularını hazırlayın olm.
(bkz: atma ziya din kardeşiyiz)
Yalanın danişkasıdır.

Ulan bu millet ne zorluklar, ne krizler atlattı, aç kaldı, yiyecek ekmek bulamadı, 3kuruş maaşla geçindi yeri geldi, bankalar battı bir ömürlük birikimini kaybetti yine bu kadar sesi çıkmadı, devletine güveniyordu çünkü.

Onca kriz oldu dünya bile şaşırdı ''Arjantin'de ufak bir krizde halk isyan etti, her yer yağmalandı, polisler öldürüldü, Türkiye'de kat kat büyük bir kriz yaşanıyor ama halk sesini çıkarmıyor''

Benim milletim sabretmesini bilir çünkü, tevekkül gösterir her zorluğa, devletine zarar gelsin istemez, ama açken, ömürlük emeği yok olmuşken bile isyan etmeyen bu halkı isyan noktasına getirdiler. Soymadıkları, satmadıkları ne kaldı? montaj olmasa ne olur?
Duymak istediklerini duyamayınca yardırmaya başlamış millet.
Tam tersi bi açıklama gelseydi şimi metiyeler düzüyolardı tübitak a.
Yavşaklıkta sınır tanımıyorsunuz.
Halk montajın kralını yaptı size.
zaten tübitak bu raporu verebilmek için 6 aydır uğraşıyordu. Ne mücadeleler, ne canhıraş çalışmalar. Lan toplasan 1 saat sürmez tapelerin toplamı, 6 ayda beste güfte çalışması ile kaset bile hazırlanır. Bu sonucu verebilmek için tübitak başkan yardımcıları, teknik daireden epey sürgün verildiğini biliyoruz da bu kadar beklemenin mantığını hala anlayabilmiş değiliz. Elin gavuruna yollasanız şak diye size sonucu zaten yollardı, da işinize gelir miydi onu bilmem.
Başbakanı sevmemenize uygun işimize gelen bir haber olması durumunda insanın inanmak istememesi olayıdır.
cumhurbaşkanlığı seçimlerine yapılan yatırımın ta kendisiydi.
akıllara gelen tek bir soru var: bilal de mi montaj?

(bkz: anlamadım babacım)
devletin resmi kurumunun yaptığı beklenen açıklamadır.

bu konu ile alakalı iki görüş var. birincisi; tam da benim fikirlerimle uyuşan açıklama, paraleller, darbeciler,

tüm kayıtların montaj olduğu gün gibi ortadayken götlerini yırtıp hirsizlar, hirsizsiniz siz diye bağıranlar nerede şimdi.

ikinci görüş; vay hırsızlar vay, milleti din ile uyutup memleketin amına koydular, siktiğimin şıracısı da montaj diyor.

birinci görüşün sahiplerinin dayanağı tayyip in söylemleri, yani bu ülkede o kadar çok beyinsiz var ki başbakan onlara ananızı

bilmem ne yapayım dese bu tipler analarının kusuru olduğuna inanırlar.

ikinci görüşün sahipleri yıllardır bu ülkede siyasal islam bizi uçuruma götürüyor,iktidar sahipleri bizi araplaştıracak diye

yıllarca çırpındılar. kimi bu görüşü destekleyip iktidarın karşısına geçti, kimisi yok lan öyle şey mi olur bu ülkede demokrasi ,

avrupa var abd var, asker var nutuk var, bilim yapan kurumlar var dediler. ne oldu bugüne kadar, demokrasinin beşiği olan

abd ve avrupa yalandan arada bir açıklama yapıyorlar, ne yaptırım tehdidi ne bir başka şey. askere karışma askerlik yap

dedik eşşeğin amına su kaçırdılar. kışladan çıkmadıkları gibi allah muhafaza olası bir savaşta ne bok yiyeceğimiz meçhul.

üniversiteler , cumhurbaşkanlığı hepsini geç.

bu anasını siktiğim tübitak denen kuruluşunun bunlardan nesi eksik te kasetlere montaj demesin.

milletin paralarını yıllardır iç ediyorlar, bunun için türgev kuruldu. villalar, gemicikler ,700 milyarlık saatler, içinde 4,5 milyon

dolar olan ayakkabı kutuları, üç beş kuruşun 1 trilyon olarak görülmesi, bir evde 7 tane para kasası, kucağa oturtulan iş

adamları, havuz oluşturma vs. bunları yedik te tübitak ın raporunu mu yemeyelim. bakınız 30 mart seçimleri.

anlayacağınız daha bunlar iyi günlerimiz.
hülocuların inanacağı olaydır bir de bir de tübitaka methiye düzerlerdi gibi saçma salak konuşanları da mevcuttur!
yav he he.
işin komiği şuan bayram eden hüloooğcuların, zaten bu rapor meydana çıkmadan hırsızlık olmadığına adları gibi emin olmaları. Ne gerek varsa şimdi bu raporu. Zaten inanmıyorlardı. Hayır ters bir raporu tübitak ın verebileceğine inanan bir canlı var mı güzel ülkemde biri desin bana. Biri hizana, biri fizana sürülür alimallah.
daha önce bulguya rastlanamadı demişlerdi. şimdi böyle... eee bilim insanları olsanız da akıllı olacaksınız, paranızı kim ödüyor sikikler?!
bu şakirtler gerçekten çok komik adamlar. kendi kendilerine çelişki yaratıyorlar. kardeşim bb çıkıp grup toplantısında bunlar develtin kriptolu telefonunu dinlemişler demedi mi, dedi yani konuşmaların varlığı kabul etti e peki mevcut olan konuşma nasıl montaj oluyor.