bugün

akp bursa milletvekili hüseyin şahin'in söylemi.

"Sayın Başbakanımıza dokunmak bile inanın bence ibadettir. Ben bunu söylüyorum. Çünkü varlığı ile bile bizlere enerji veriyor"

yuh çekiyorum, peygamber tayyipten sonra...

http://www.haberler.com/a...ile-bence-2881073-haberi/
yavşaklıkta son nokta. Ellemek için sırada olanlar bile vardır.
müritlerini s*ken sahtekar hoca.
ak partililerin din anlayışını ortaya koyan bir söylem.
(bkz: aga bu nedir)
(bkz: başbakanı ellemek)
Başbakanımızın dokundurması ise bir ömre bedeldir diye tamamlanması gereken yalamalık.
(bkz: kimse de demiyor ki aga bu nedir)
AKP Bursa milletvekili Hüseyin şahin'in eksik kalan cümlesidir. Zira adamlar ibadet etmek için götünü yalıyorlar birilerinin!
gizli eşcinsel denen olguyu bir kere daha hatırlamamıza sebebiyet veren söylem.
kesin olmamakla beraber doğru olabilir ancak nerenizle dokunduğunuza göre değişir (bkz: sevişmek ibadettir)
bir akpartili olarak yadırgadığım cümledir.
(#12498062)
benim anlayışımda daha doğrusu inancımda böyle bir şey yoktur. istediği kadar oy verdiğim partinin milletvekili bunu söylemiş olsun. o onun sorunudur.
saçmalamıştır. benim inancıma göre de eğer bu cümleyi söylemişse büyük yanlış içerisindedir.

edit: akpartiliyim yazdım ya eksi oyları hak ettim. nasıl olur da siyasi görüşüm bu olur değil mi. sizde haklısınız kendi görüşümden olmayan birine direk eksi oyunu vermiş olmalı ve kendi görüşümü belli etmemeli, ettiysem de eksi veren bilmem ne gibi cümleler kurmalıydım. zira onlara alışık çok.
hangi dinde ibadettir tartışmaya açılabilir.
yazıktır, rezilliktir...

böyle biat kültürüne alışmış yalaka herifler milletvekili oluyor meclise giriyor.
(bkz: ibadet yapmadığımız için cennete gitmek)
putperest bir anlayışın ürünü olan beyan. müslüman böyle şeyler söylemez.
dokunamayanlara direktoman cehennem yolu gözüküyor kanımca. tabi kimin cennete, kimin cehenneme gideceğine tayyip karar veriyor heralde.
yalakalık bir ömür ellemek bir dakika.
-bugün allah için ne yaptın?
-sürtündüm
o zaman grup vitaminden dokundur klibi, milletvekilimiz için gelsin:

http://www.youtube.com/watch?v=exIFN44_Du0
sike sürelecek aklı olmayan insan söylemi böyle insanların bizi yönetmesi demokrasi olamaz...
S.çtıktan sonra ki sıvama bölümüdür. Yakında peygamber ilan edecekler.
(bkz: yok artık)
bu kelamı eden 1 kat angutsa bundan prim yapmaya çalışan, birilerine karşı koz olarak kullanan 5 kat anguttur. bu ne lan!

olum akp nasıl %50 aldı sanıyorsunuz siz.
Gelsin Tayyip de elleşelim öyleyse madem ibadet biz de geri kalmayalım ibadetten.
(bkz: uu beybi güzel bi hareketlenme oldu bende)