(bkz: kçşk hükümetine darbe konseyi)
milli istihbarat teşkilatı müsteşarlığına kendimi teklif ettiğim kabine.

hakan fidan'dan beter olmam en azından.
diyanet işleri başkanının mehmets olması lazım gele.
çalışma ve sosyal güvenlik bakanı olarak hükümetinde yer aldığım başbakanlıktır.

ilk icraat olarak hemen yarın taşeron şerefsizliğini kaldıracağız!
(bkz: dövlet bize bahmiyy)
(bkz: hayallerde yaşıyor bazı ibneler)

Hakikaten öyle.
Sorsan "aaa bu bakanlık var mıydı bizde" diye tepki verecekler var.

Ayrıca egonuzu sikiyim.
aydınlık bir türkiye ve türk halkı için darbe... Türkiye türk'dür türk'ün kalacak...
beni bakanlığa almadığı için darbe yiyecek hükümet.
dışişleri bakanı olarak ülkemizi yurtdışında temsil etmek şahsımı son derece onere etmiştir. Ülkemizin dış basındaki kötü imajını sayemde biraz renkleneceğine inanıyorum. merkel'in gıptayla izleyeceği elizabeth moruğunun kıyafetlerimden ve ayakkabımdan gözünü alamayacağı obama'nın ise hayranlık duyarak tüm ilişkilerimizi düzeltterek belki kendi evliliğinin sarsılacağı * bir bakanlık diliyorum.

aydınlık gelecekler için;

klaaarneeeet çaalan şarapçı kooaalaaa*
büyük işlerin hükumetidir. evet.
(bkz: uludağ sözlük komünist yazarlar birliği) olarak yıkacağımız diktatör rejimdir.

haydi davranın silahlara ihtilalci öncü güçler!
Kabineye bak.

Aborjinler bunu beğendi.
destek istiyorsa özel görüşmemiz lazım.. aşiret var arkamda. isterse aşireti onun arkasına geçiririz.

yani yanlış anlaşılmasın, destek baabında *
askeriyeyi yarından tez yok elinin altına geçirmesi gereken başbakandır. zira k.k.k olarak darbe planlarını yapmaya başladığımızı bildirmek isteriz. ahahaheh.*
iktidar kıçı yalamadan yürümüyor bu ülkede.. acilen bakanlık rica ettiğimiz yüce konsül.
hayırlara vesile olması gerekendir. herkes akıllı olsun biz daha iyi biliriz. evet.
Cumhurbaşkanının taşaklarını yalamak için önerilen yeni aday. Zamanlaması manidar.
Güven veren büyük Türkiye için şart olan güzel olay. Evet.