bugün

domalgan yandaş medya sallamasyonu...

şimdi sert mesaja gelelim;

"bu saldırılar karşısında tek bir geri adım atmayacağız. bu alçakça saldırıların, türkiye'yi kararlı yürüyüşünden koparmasına, toplumsal huzur ve barışı bozmasına asla müsaade etmeyeceğiz.

terör örgütü de terör üzerinden kendi şahsi hesaplarını görmeye çalışanlar da asla hedeflerine ulaşamayacak. yılmadan, bıkmadan ve usanmadan bu hainlerin üzerine gidecek, allah'ın izniyle, milletimizin güven ve duasıyla bu sorunu türkiye'nin gündeminden çıkarmak için kararlı şekilde mücadele edeceğiz. "

çok sert, ivana sert hatta... uyuyamazlar bu gece korkularından ben diyeyim. işallah tayyibim dinim amin...

http://www.sabah.com.tr/G...bir-geri-adim-atmayacagiz
öyle demeyin bu sert mesajlara bakıp bakıp orgazm olanlar var, belki bir gün banada oyuncak verir hayaliyle yaşıyorlar.

edit: başbakanın sert mesajıdır, sertlik derecesi 0-5.
(bkz: mesaj iletilemedi)
ne kadar sert?
"kın kın kın" mı ki? sorusunu akıllara getiren başlık.
(bkz: çok sert)
Bu'ndan sonrasini okumadim.

istiklal mahkemelerini istiyorum.
aslen yumuşacık mesajdır.

önceden hariçten gazele vurup kökünüzü kazıyacağız falan diyordu, o bile kalmadı artık.
bıçak-kemik meselesini akla getiren mesajlar.
birileri bu sertlikten hoşlanıyor ki bir türlü gitmiyor. *
brinel ölçeğine göre 0.0000001 şiddetinde olandır. pkk'nın kedileri çok korkmuştur.
büyük harflerle sms göndermektir. başka sert mesaj şekli bilmiyorum ben.
sayın başbakan ve sayın davutoğlu, izlediğiniz iğrenç dış politika yüzünden komşularımızı bize düşman etmeniz yüzünden, pkk!nın bu iğrenç saldırılarından sizlerde sorumlusunuz.
kendinizi mağdurmuş gibi gösteremezsiniz. şu an çok doluyum, yazmak isteyipte yargı yolunun aleyhime kullanılacağını bildiğimden içimi dökemiyorum. emin olun o şehitler bunun hesabını bu dünyada sizlerden soramadılar ama bir gün bunların hesabını vereceğinizi umuyorum. muhtemelen bu evrende değil....
teröristleri korkutan zangır zangır titreten mesaj.
söylentiye göre teröristlerin bir kısmı kandile kaçmış topraklarımızdakiler de bulundukları mağaraların diplerine kaçışmışlar..
öyle demeyin pamuğa göre serttir efenim.
(bkz: ateş olsa cürmü kadar yer yakar)
birileri hayli yanlış anlamış olanları.
gelinen noktada bu hükümetin değil teröre sert mesaj vermesi, sert masaj yapması bile mümkün değildir.
kim kimin orospusu gayri artık belli değil.
önüne gelene şerefsizler ve haysiyetsizler diye hakaret eden bir başbakanın(!) en yumuşak sert mesajıdır. lan bunlar bu adamın en tatlı dilli hali, ne sert mesajı?
şiir bile yazılır.

alp er tunga oldi mi

bıçak da kemiğe dayandı mı

şiddetle de bir güzel kınadık mı

imdi ülke uyutulur.
"benim babam senin babanı döver" den öteye gitmez. zaten hep laftadır, babalar kavga etmez.
(bkz: cem uzan a hapis şoku)
ben de dedim acaba başka bir aksiyon mu var.. yokmuş tabiki. her mesajı kopyala yapıştır tarzı.
göz boyamaktır. Pkk'ya tepki vercekse yüzlerce şehit vermeden önce operasyonlarla temizleyerek yapacaktı.
Bıçak yerine satır kullanmayı deneseler Kırılır o kemikler Ve mesaja da gerek kalmaz ama. henüz satır verMek niyetinde olmayanların yapmasını istediği oyalamadir.
Buyrun afiyet olsun.
''bu alçakça saldırıların, türkiye'yi kararlı yürüyüşünden koparmasına, toplumsal huzur ve barışı bozmasına asla müsaade etmeyeceğiz'' kısmı milletle dalga geçtiğini düşündürmektedir.herhalde her allahın günü 8-10 şehit veriyor olmamız tayyip efendiye göre toplumun huzur ve barışını bozmuş olmuyor.