bugün

Bencillikle suçlanan, fevrilikle yaftalanan erkeklerdir. içinde bulunduğum küme. Ama abartılıyor maalesef.
Herkes doğru biz yanlış.
Naif, düşünceli, fazla takıntılı, düzenli, titiz, duygusal.

Daha çok sakin ve zararsız olarak bilinsede dünyasına adım attığınızda takıntılarıyla biraz boğuşursunuz. Değişken burçlar arasında yer aşır. Hem başak burcu kadınlarının hem erkeklerinin duygu değişimleri hızlı olur. Bu yüzden birazcık dengesizlikleri olabiliyor.

Ek olarak; hem kadını hem erkeği birileriyle ters düşmekten korktuğu için veya istemediği için her ortama uyum sağlarlar. Özellikle kadınları böyledir. Kolay uyum sağlayıp kendilerine güvenli bir çevre/ortam oluşturmaya çalışırlar. Yani pekte kötü niyetli değillerdir.
http://www.basakburcu.net/basak-burcu-erkegi.html
Manyaklık derecesinde takıntılı olur bu erkekler. En yakın arkadaşımdan biliyorum, herif manyak. Kafayı bu ara organiğe taktı, her şeyi organik yicem diye gitti bir sürü para harcadı. Sonra yetmedi, bahçe aldı. Ekti, biçti, sonra duramadı kümes yaptırdı. Kümese 50 tane tavuk aldı. Yumurta peşinde koşuyo 35 yaşında adam. Dün aramış, tavuklar yumurtlamıyo kanka neden olabilir diyo, ne bilim amk horozu değiştir dedim siktir git dedi kapattı telefonu.

Yemin ediyorum manyak.
Herkes çekmiş bu burçtan benim burcum bende de çektikleri mi lan? Galiba evet.
her zaman dediğim gibi Benden uzak olsunlar.
orospu cocuğudur.
çoğu kişinin bok attığı burç,burcum. doğruları ayıp demeden söyleme gibi bir hastalığımız var ayrıca arada garip takıntılarımız var kabul ediyorum ama bu kadar da nefret edilmez sözlükte en çok entry girilen burç ve yarısı küfür olacak ne yaptık amk.
(bkz: yine giydirmişler)
Kocamdır. 7 senedir evliyiz. Burçlar aleminin kötü adamıdır ama benim aşkımdır.

kötüleme sonrası edit: her burcun anlaştığı ve anlaşamadığı burçlar mevcuttur. evet başak burcu erkeği bir çok burçla anlaşamıyor ama boğa burcu kadınıyla anlaşıyor işte arkadaş. ayrıca her insanın arızları var önemli olan karşılıklı olarak bunların üstesinden gelebiliyor olmak. burçlardan bağımsız olarak benim tavsiyem biz olabilmek için çabalamayan bir erkekle beraber olmamanız yönünde.
Yaratana yakın benden uzak olması gereken karı kılıklı erkektir.
Her ne kadar kafa dengim olmasa bile sırf temiz diye evlenebileceğim burçlar arasında.
bir başak burcu kadını olarak inatçılık dışında her konuda anlaştığım erkek. duygusuz ya da düşüncesiz değiller kesinlikle; sizi sizden çok düşünür, size yapılan bir yanlışı kendilerine yapılandan daha çok takarlar kafaya. temizdirler, düzenlidirler, düşüncelidirler kısaca. işte ama bir de istediğini alma gibi inatçı bir yanları vardır, o kadarını da idare edeceğiniz artık.
kendini beğenme hadsaffadadir bunlarda. bi de mutevazidir. yani oyle bi denge var ki ikisinden birisi ara ara agir bastiginda dengesiz oluyolar.
bi de titizlik hastasidir. ici rahat etmiyo illa temiz olacak. detaycilar. hayati ayrintilarin kurtaracağına inaniyolar.

edit: ha bi de bunlar gizli yere bakan yürek yakanlardan. bisey beceremez gibi görünüp arkadan ne işler cevirirler. nerden biliyosunuz diye sormayin iste.
Başak geçiyorsun.
Onlardanım. Evet genellemelerin coğu doğru.
benim bu. burçlara önem vermem ama görürsem de şöyle bir okurum. başak burcu erkeklerde var olduğu söylenen titizlik ve mükemmeliyetçilik özelliklerini taşıyorum.
bu arada; inanmayın olm şöyle şeylere
Duble Başak olarak katıldığım gruptur. Burcumun özelliğimidir bilmem lakin dikkat çekmeye bayılırım. Dağınık ama düzenliyimdir. Mükemmele bakarım. Mükemmel bir durumu olmayanı yanıma yaklaştırmam. Ayrıca kimseyle küs kalamam. Kindarlık 5 dakika içinde sona erer.
Belki takıntılı falanım ama sevdiğime de çok sadık bir insanımdır. Insan satmayı da sevmem. Mukemmelliyetci de değilimdir Ancak her konuda fikir sahibi olduğumdan bazen çok bilmislikle de suclanabiliyorum. Benim için sıkıntı yok. Ayrıca düşündüğüm şeyi iyi tartar öyle söylerim. He söylerken de acaba bu ayıp olur mu diye düşünmem çok fazla. Yeter ki söyleyeceğim şeyin doğru olduğuna emin olayım.
genelde zekidirler. hülasa i kelam; bu zekanın ve analitik düşünürlüğün de zaman zaman dengesizlik getireceği de bilinmelidir.
Lanet burc benim burcum. Kimse sevmiyor bizi.
felaket inatçıdır ve vurdum duymazdır. burçla alakası yok ama geneli yakışıklı sayılır.
Çoğu kişinin bahsi geçer geçmez sövdüğü canım burcum. ben hayatımdan ve burcumdan fazlasıyla memnunum.
diğer burçlara sahip erkeklerden hiç de farklı değillerdir çünkü gezegenlerin pozisyonları bizlerin doğumunu etkilemez. iyi geceler.