bugün

Büyük versustur.
Şahsen ben ayrım yapmıyorum hepsinin aq. Hepsi itinayla temizlenmeli. Yok edilmeli.
Bağcılar alayını alır.
Zeytinburnu yu unuttun.
(bkz: tırrek diyarları)
güngören alır bence. en azından güngörmüşler.

sahiden, güngören insanının profili bellidir. mesela burada yaşayan er kişiler genellikle şişmandır, kadınları kokoştur ama o nişantaşı havasını yakalayamazlar nedense. hayvan gibi spor ayakkabıları giyenler de buradan çıkar. hani büyük beyaz markası genellikle reebok olan spor ayakkabılar varya, işte onlar hep güngören ürünü. ciddiyim, anlatamadım belki ama bu semtlerde sıkça bulunan biriyseniz anlarsınız.
güngörende ve esenlerde bir müddet bulundum korkunçtu tarif edecek kelime yok.
Doğu görmemiş yazar Antep ten vatan mahallesinin amq pkk dolu.
bağcılar ve gop finale çıkar.
Hepsi birbirinden değerli istanbul'umuzun nadide ilçeleridir, yaşam standartlarıyla Avrupa şehirlerini kıskandırır ayrıca ehonomi çok eyi.
içerisinde zeytinburnu olmadıkça hep eksik kalacak olan versustur. muhtemelen başlığa sığmadı şu anda bu sayılan semtlerin ağabeyidir zeytinburnu..
Gerek içinde yaşayan insanların yüksek kültür düzeyi , gerek muhteşem şehir planlamaları ve ayrıca sunmuş olduğu yüksek güvenlik ve huzur ortamlariyla istanbul un en güzide en nezih ve en yaşanılası 5 ilçesinin kıyaslanması. Gönlüm bağcılar dan yana ama Gaziosmanpaşa ve esenler içinde bulundurduğu gazi mahallesi ve karabayir yerleşkeleriyle bir adım daha önde sanki.
neyse ki alibeyköy'ü unutmuşsunuz.
Ya gop ya zeytinburnu yazacaktım karakter gereği düşündüm ve gop zeytinburnunu ikiye katlar dedim. Bence zeytinburnu bağcılar esenler etmez bile..
fikirtepe der geçerim kardeş.
istanbul'un refah seviyesi yüksek elit ilçeleri.
Zeytinburnu'n eksik olduğu, cehennem versusu.
görsel

"gaziosmanpaşa"nın yarısını ayrı tutuyorum merkez kısmı falan.
akp'nin oy depoları olan semtlerdir.
versusu alıp yerine ver mehteri konarak bağlanması gereken ilçelerdir.
Gop alır.
bağcılarda 11 yaşındaki velet ağzında mermi çeviriyor amk, siz ne diyorsunuz.
Gop alır. Çingene mahallesi diye tabir edilen yerin dibinde yaşadım her saat ambulans gelirdi tabii meydan vazgeçilmez.
keşke sultangazi'yi de yanlarına ekleseydin.
Bağcılar deyip geçmeyin, göztepe mahallesi, güneşli, kirazlı, papaz köprüsü, çiftlik ve niceleri, kendine öz altyapılarıyla istanbul'da rakipsizdir.
bermuda şeytan beşgeni! bağcılar alır asdgsfghg