bugün

josh holloway için söylenenlerin onda birini, türk erkeği adriana lima için yazsaydı iflah olmaz bir abaza olarak itham edileceği için yüzde yüz gerçek olan saptama.

ben kendime şunu sorarım. bu türk kızları sevgilisine tek bir güzel söz söylemezken nsıl olur da şov dünyasındaki insanlar için bu kadar methiyeyi ifade edecek potansiyeli bulabiliyor.

sen sevgiline tek bir güzel söz söyleme, sevişmemek için yıllarca diren sonra da türk erkeği şöyledir böyledir de.

Ulan tabi öyle olacağız, nedir lan sizden çektiğimiz.

buradan josh abimize sesleniyorum, bütün türk kızlarını bir düzüver abi, ses edersem namussuzum...

edit : başlığı moderasyon değişti, bence tamamı abazandır, bazısı falan yok. bu moderasyonu da anlamıyorum, sana ne kardeşim bence tamamı abazaysa illa ki bazısı diye düzeltme hakkını nerden buluyorsun. sen de mi türk kızısın, sende mi abazasın. hayret bişi ya hu !
açlık sorunları varmış, josh holloway mükemmelmiş ya hani. Ben götüreceğim oteline en mükemmel en seksi en ykaışıklı bulan kızı sabah kadar josh onu düzecek hadi mesaj bekliyorum bu mükemmeliyetçi ve yaışıklı erkeklere karşı aç olan yazar arkadaşlarımızdan.

mükemmel ve yakışıklı josh kardeşimize karşı aç olan kızlarımızı bizzati götürüp josh abiye teslim edicem, yüreği olan var mı?

(bkz: bsg çay koy)
bu bazı abazan kızlar! josh'a ulaşamayacağının bilincindedirler. dizide bu kadar göz dolduran, tipiyle tavrıyla mest eden bir kişiye hayranlıktır sadece. ona karşı söylenen ve istenen şeylerin imkansız olduğunun kendileri de farkındadır zaten. bu kadar yakışıklı birini överken taş gibi hatun adriana lima'yı da övmeyi bilirler ki bu kızlarımızın sevgilileriyle olan ilişkilerini kim bilebilir. içten içe bir hasetliği abazanlıkla bağdaştırmanın bir alemi yoktur, reklam kokan hareketlerden kaçınalım...

(bkz: gereksiz başlıklar)
an itibari ile beyaz shovda kanıtlanan durumdur.
tamam anladık adam yakışıklı, hoş, sende çok seviyorsun,
ama bukadar da yalakalık olmaz ki senin ondan neyin eksik?
bırak o sana hayran kalsın güzelim. *
var olan sorunsaldır. erkeklerin olması ne kadar normal karşılanıyorsa yadırganmaması gerekendir. yoldan geçen bir kıza bile kafasına poset geçirsemde idare ederim düşüncesi yerine, yakışıklılığın hakkını veren erkekler için bu duygularını açığa çıkartırlar. yani anlayacağıınız boş erkeklere dizlerinin bağı çözülmez türk kızlarının..
aksini idda etmiyorum doğrusu bu, yok kate yok angelina yok... derken erkekler abaza olarak algılanmıyor bu hanımlar tanrıça ilan ediliyor eyvallah. fakat türk kızları kırk yılın başında hep bir ağızdan ...'nın gamzeleri ne güzel derse abaza olur.
eşitlik nerde hani? nerede kadın erkek eşitliği? abazalık erkeklerde bir huymuş gibi fakat kadınlarda iki laf söyleyince kaşar oluyor, abazanın önde gideni oluyor. ilginç..
tabi zaten söz konusu kadınlar oldu mu ezilmeli kullanılmalıdır. erkek egemen toplumlarda yaşanan bu tarz sıkıntılar erkeklerin işine gelmektedir zira tarımda erkek gücü kullanılmaya başlandığı günden itibaren kadınlar hep geri plandadır haliyle onların duygularıda arzularıda.
sana sesleniyorum türk kadını abazanlık dahil tüm duygularını doya doya yaşa.*
(bkz: biz batının ahlaksızlıklarını aldık) *

bonus başlık: (bkz: utanmadan lost izleyen batinin ahlaksizi)
doğru önermedir ulan erkeklere ağzınızı açıp bize bakmayın diyen bazı kaşarlar elin sünnetsiz herifine neredeyse canlı yayında oral yapacaklar.
(bkz: kıskançlık krizi)
(bkz: türk erkeklerinin abazan olması)

(bkz: bazi turk kizlarinin abazan olmasi)

(bkz: aristo)

(bkz: türklerin abazan olması)
(bkz: bazı)
(bkz: seçmece bunlar seçmece)
(bkz: Nerde lan o kızlar)dediğim, ihtiyaçlarını acilen karşılamaya gönüllü olduğum kızlardır.
(bkz: captain obvious)
diğerlerinin ise ölü olması ????

insan lan bu ! yere,zamana göre hepimiz zaman zaman tatminsizlik yaşıyoruz ...

nasıl bir kadın , kız imajı var kafanızda? bir anlasam ...
evet lise 1 deyken bu abazan kızlarıyla karşı karşıya kaldım. ramazan ayındayız geldi lap diye kucağıma oturdu ben dedim yapma niyetli niyetli elimden bi kaza çıkacak.. kızın hoşuna gidiyo tabi gülüyo, abazan kızlar genellikle lise de olur gördüm geçirdim.
evet çok doğru bir gerçek. bazı sosyal sitelerde görüyorum bu tipleri. aşk sevgi arıyorum aslında ayaklarına yatıp abazan olduklarını çok belli ediyorlar. her gördüğü erkeğe aşık olma, sahip olma arzuları var gibi. abazan ruhlu pislikler.
güncel Önemli Başlıklar