bugün

portekizden türkiyeye gelmiş bir arkadaşımın beyanatıdır. bu tespiti beni fazlasıyla şaşırtmıştır.
doğrudur.

bıyıkları at, favorileri al, kaşları kes, top sakal tıraşı...

hoop cillop gibi türk kızı.
doğru önermedir. tek sıkıntı, bazı kızlarımızın ülke şartları(mali durum) el vermediğinden gerekli özeni ve bakımı kendine göstermediğinden ötürü kezban olarak adlandırılması. tabi bakım yapayım derken doğallığı kaybeden, makyaj yapayım derken boya badana yapan kızlarımız da mevcut. türk kızı doğallığı ile nam salmıştır esasında.

bir de ''türk kızları kendini salıyor yeaaa'' diyenler var. amına koyim elin rus karısının çocuk baktığını, her akşam farklı yemekler yapıp ev temizlediğini, akşama kadar it gibi çalıştığını gördün mü? laf sokmaya çalışsak da, rus rus deyip duvarlara tırmansak da son sözümüz türk kızıdır. lütfen kokonalar bu klasmana sokmasın kendini.
12 shot tekila ve üstüne 2 bira ciladan sonra kürt kızları bile güzeldir.
aksine iddia edenlerin rus,iskandinav kızlarıyla çıktıklarını düşündürten hadise.
(bkz: tişikkirlir sipirmin)
Safkan ve şuur sahibi kızlar için doğru önermedir. Varoş ve sosyete kesimdekileri baz almayalım lütfen.
Zaten sürekli bok atanların menşei de aynıdır.
Ama biraz soğuk davrandıkları doğru.
Türk kızları denilince akla esmeri sarışını kumralı gelir ve türk kızlarının bir önemli özelliği olimpiyatlarda kategorisi eklensin dedim trip atma müsabakası düzenlenirse kızlarımızın ne kadar bulunmaz hint kumaşı olduğu görülecektir.
Portekiz kızlarıyla aynı ortamda bulunmuş insanlar için bir hakikatdır.

(bkz: kıllı mıllı esmer kirli patavatsız fizik 0)
kadın, ona bakan gözlerin derinliği kadar güzeldir. *
Kendimden yola cikarak soyleyebilirim ki dupeduz yalandir. Ayna sahit.
insanlar güzeldir.
Güzel olanı da var elbet.
görecelidir her kız güzel ya da çirkin demek mümkün degildir.
GöÇmen ve izmir kızları güzeldir. Gerisi istisna.
çok kalıp söylemdir. dikkate alınmaz.
bu kadar, çirkin erkeğin bulunduğu bir coğrafyada güzeldirler elbette...
http://inciswf.com/baamididinburayiterket.swf
genel anlamda doğru bir durumdur.
Uludağ sözlükteki ergenler kötüleyedursun, ırkımın kızlarını genel olarak ben de güzel bulurum.
biraz güldüren bir genelleme. tamam aralarında güzelleri elbette ki var ama büyük kısmı çirkindir. çirkinden de öte bakımsız ya da kendilerine bakmayı beceremeyen tiplerdir.
Irkımın kızları tabi ki güzel olacak.
Kısmen doğru bir önermedir, sanki türk erkeklerinin hepsi çok yakışıklı.
Türk düşmanlarının rahatsız eden bir durumdur.
doğruluğu tartışmaya kapalı bir gerçektir.

bence çoğu avrupa toplumundan çok daha güzel kızlarımız var.

bizdeki sorun zihniyet ve kendine bakmamaktan geliyor. yeni nesil sanırım bu konuları nispeten düzeltecektir.

açıkcası orta avrupada ve herkese göre kızları güzel olan bir memlekette yaşıyorum ancak çok iddialıyım; güzellik olarak da, hijyen olarak da türk kızlarının eline su dökemezler.

ancak anlayış konusunda da türk kızları maalesef avrupanın yanına yaklaşamaz.