bugün

(bkz: araba kullanirken pedini degistiren kadinlar)
muayyen günlere denk gelen yarışlarda pit ekibinin orkid servisi yapması.*
pit stopta makyaj tazelemek.
belli dönemlerde agresif yarışlar çıkarmak.
pembe f1 araçları.
takım direktörlerini ayartıp gizli bilgileri ele geçirmek.
direksyonda ayna bulundurmak.
sürekli 2.viteste gitmek(çaylak pilotlar için)
gibi gibi...
*start beklerken kırmızı ışığın yandığını gören bayan pilotun makyaj tazeleme durumu.

*arkadaşlık sitelerine koymak için f1 aracının araç kamerasına bakarak fotoğraf çektirmesi durumu.
arkasından gelen pilotlar kendisini geçmek yerine arkasına kuyruk olacaklardır. fortçuluk misali... *
(bkz: bayandan satılık f1 aracı)
hele hele orta sıralarda falan yarışa başlarsa, yarışa devam edebilen pilot sayısı ilk iki saniyede yarıya iner. başlarda yer aldıklarını ise düşünmek bile istemiyorum.
- necla ışıklar yandı bas gaza
- ayol gaz pedalını bulamıyorum .. ayy nerde buu

f1 pilotu olmak isteyen bayan arkadaşlar için edit: bu araçlarda gaz pedalı yok direksiyondan gazlıyorsunuz *
bayan pilotun sürdüğü arabayı geçerken, laf atmak ya da sıkıştırmak olasıdır.

"pit stop'un olam anam"
"yavrum o ekipmanlar diyorum, hepsi senin mi?"
*dızırtt, kurııtt[telsiz sesi, taklit yeteneğime sokmayı da ihmal etmiyim, hatırlatın bi ara sokayım] aylin pit'e gel bu tur.
-gelmem ben
*aylin neden? benzin bitmez üzere. kuvkırrtt tırrıkkdd.
-ben bitiririm benzinsiz
*aylin bitmez, araba gitmez
-benle iddialaşma cemil, bitiririm diyorum
*aylin tamam bitirirsin ama pit'e gel sen yine de
-ay ordaki kel adama sinir oldum gelmem pit'e filan. ay ay ay geçti geçti beni. lafa tuttun beni cemil. embesil cemil, geçti kadın bizi, geçti şıllık, ay ay ay.
- pıhkkk necla çok iyi gidiyosun pıhhkk farkı 3 saniyeye çıkardın son düzlükte dikkat hızını koru pıhhkk
- ayol şekerim kusura bakma ama makyajım bozuldu pite giriyorum
- lan ! kız !
saatlerce süren pitstoplara sebep olabilecek durumdur. arabanın lastiklerini değiştir, yakıt doldur, yağı kontrol et, rujunu tazele, rimelin akmış mı kontrol, kaskın içinde saçların ne hala gelmiştir fön çek vsvsvs...
f1 araçlarına fazladan ayna takılması.
altlarına mini etek giyecekleri için, araçtan her indiklerinde frikik vereceklerdir.

ayrıca f1 pilotları bir yarışta iki kiloya yakın kaybetmeleri, bayanların bu sporu tercih etmelerinin en önemli sebebi olacaktır.
start-finish düzlüğünde ışık panosunu görünce yavaşlayıp bunlar bozuk heralde ben biraz bekleyim deyip durur.
dikiz aynasindan makyajlarini tazelemekte olduklarindan bi türlü baslanamayacak hizli yaris... *
"virajı alırken makyajımı tazelerim" denebilecek kadar kötü bi durum...
raziye kız raziye...pitte bir kısır olayına girsekmi hadisesinin yaşanması muhtemel olaylardan sadece biri.
(bkz: kaybetmekten korkmayanlar) * (bkz: anket lan bu)
otomatik vites f1'de yasak olduğu için büyük olasılıkla bayan pilotların %90'ı ilk adımda elenirler. kalan %10 da aynaları nasıl göründüklerini kontrol etmek için kullanacağından tur bindirmeler esnasında etrafta uçuşan çok sayıda lastik görülmesi olasıdır.
direksiyona 2 elle yapışık arkasına yaslanmadan gideceğinden oluşacak bel ağrıları nedeniyle bu ilk ve son yarışı olabilir.
mavi bayrak'ta asla yol vermezler. pistin hep solunu kullanırlar. sarı bayrak sallandığında ise onlar için yarış başlar. o ana kadar geçildikleri herkesi geçerler. safety car ile başabaş bir mücadele çıkarırlar.
eeeeee bunun sağ sinyali nerde...
pit stopda ped değiştirmek...
pit stop'ta bir teknisyeni ezmeleri muhtemeldir en azından bir lastik yada hortum götürürler beraberlerinde.