bugün

dinimize göre açık bir beyandır.

bayanlar bundan sonra lütfen böyle sokaklara çıkmayalım. anlayışınız için şimdiden teşekkürler. allah razı olsun.

http://www.seyfislam.com/forum/image-vp151656.html

http://www.youtube.com/watch?v=mlo5DxrQjnU

edit: videomuzun 22. saniyesinde duyabilirsiniz.
(bkz: geldi yine tipini siktiğim)

yeryüzündeki bütün kadınları müslüman sanan şakirt söylemidir.
(bkz: aslında kadın toptan haramdır)
(bkz: kadın ne zaman yasaklanıyor bilen var mı)
(bkz: böyle tek tek uğraşmak zor olmalı)

milletin orasıyla burasıyla kafayı yemiş yazar çığlığıdır.
duymamazlıktan gelinmelidir.
söylem doğrudur. biz bayanlar bilip bilmemezlikten geliyoruz ve uygulamada eksiğiz. hatları belli ediyor ve şeffaflığı tesettüre aykırı ise; dar, ispanyol paça, bol paça, jean, parlak paletli ne şekilde olursa olsun bayanlara pantolon giymek haramdır.
Örtülü olan çıplaklara (burada örtülü olan çıplaklardan kasıt vücut hatlarını belli eden kadınlardır. erkek gibi giyinen kadınlara ve kadın gibi giyinen, süslenen erkeklere lanet olsun. (Tergib-üs-salât)
haramsa bana haram helalse yine bana. sana ne oluyor yahu denilesi.
bayanlar dışarı da çıkamaz zaten, erkekler tahrik falan olur.
kadının erkekle göz göze gelmesi. açıkta bulunan her yeri namahrem gözler harici
müslümanlığa göre haramdır.
biri çıkar der değil biri çıkar der öyle.
neyse ne günahı kendine sevabı kendine sen kendinde başkalarını eleştirebilecek hakkı görüyorsan.
müslümanlığın şartlarına göre kör sağır dilsiz bir hayat sürmen gerek.
ha biraz dekolte iki adet bacak görünce öküzün trene baktığı gibi bakıyorsan
git organlarını satta seni doğuran anaya babaya hayrın dokunsun bari.
doğru olan önerme.
Mağaradan vaaz veriyor haspam denilesi.

Gunahı boynuma amk, sanki boynuna.
müslük beyanı.
doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar. işte bu da göstergesi.

giyin anam giyin. hatta soyunun amına koyim. gözümüz şenlensin. açın ne varsa. 31 çeke çeke gezelim biz de. savaşmayıp sevişelim.
"ya yolsuzluk haramdır, ya da dar pantolon giymek haramdır" kafasını yaşayanlarca eleştirilen gerçek.

ikisi de haramdır arkadaşım. hırsızlığa helal diyen olmuş gibi ne bu tripler?
kişisel özgürlükler alanına giren konuların bağnazca saldırılarla örselenmesine izin verilemez.

nasıl ki, türban giyilebiliyor, isteyen dar, isteyen geniş pantolon giyer. rahatsız olan kafasını öte yana çevirir. bu bağlamda, haram gibi sihirli bir sözcükle sonuç alma basitliğinden vazgeçmek ve yaşam tarzlarına saygıyı öğrenmek gerekir.

asıl, toplumun sorunlarını dinle örtmek ve susturmak haramdır.
kadinlarin ne giydiklerini ayrintisina varacak kadar uzun suzmek gunahtir.
önermeye göre hukukçu arkadaşların şeytanın avukatı olmasıyla sonuçlanacak sıçmıklı önerme.
Büyük ihtimalle öyle.

Ama %90'ı dar kot vsvs giyen bir toplulukta sen turbanla çıktığında onlar sıradan görünüyor olsa bile bu defa sen göze carpıyorsun.
Bence bir insan çok farklı görünmemelı hiç bir zaman.

Abartıya, prensiplerınden vazgeçmeye gerek yok ama uyum sağlamak en güzeli.
millet uzaya çıkmış, yeni nesil ilaçlar buluyor, bilime önem veriyor, ilerliyor.
burada ise millet kafayı kadınlara daha doğrusu o malum cinsel organa ve göte takmış durumda.
bir rahat bırakın be insanları.
Müslüman kadınlar için söylenmistir muhtemelen. yahudilerde de yasak olmalı zannedersem. diğerleri aldırış etmesin.
haramların bay pantolon giymesi daramdır.
ben de giyiyorum ama haram dostlar. yani islam a göre haram. ha ben üstüne uzun bir tunik giysem de sonuçta bir yere kadar belli. bi de dar dediysek tayt değil. allah affetsin.
biz yapiyoruz diye haramlar helal mi olcak. ışıkları kapatmadan sınıftan çıkmak da haram mesela.
bence bir mahsuru yok. sonuçta o daracık pantolona sıkışacak göt benim götüm değil.
en büyük günahları dahi mübah edenlerin, mimari memeler ve gotik götlere ne denli meyilli olduğunu gösteren kelamdır.

kuran'ın neresinde yazıyormuş ve günah ilan edilmiş acaba.

herkes allah, herkes peygamber bu günlerde.
Kadin ve erkegin mahremini belli edecek kiyafet giymesi ayni derece haram oldugundan eksik kalmis tespittir.
herkesin bildiği gerçektir. insanları yoldan çıkartmak için özellikle yapıyor namusuzlar. evet.
Kadın erkek müslümanların vücut hatlarını belli edecek şekilde giyinmeleri haram kılınmıştır.