bugün

bir bayanın karşı cinste baktığı ilk neresidir sorusuna açılan başlıktır..

bir bayan olsam karşı cinste ilk bakacağım yer gözleri olur heralde.. ee çocuk yakışlı falan olmasada " ulan banamı bakıyor nereye bakıyor " diye bir sorgularım kanımca. sonra inceden süzerim baktım bana bakıyor hemen kafamı çeviririm. kadınım ya sonuçta egom okşandı ya tamam yeter gitsin eve kendini tatmin etsin benle olmaz tatlım imajını hemen çizerim. ama allahtan kadın değilim ve böyle durumlara hiç girmiyorum..
bayandan bayana değişen durumdur.
ben burnu bacakları ve kafasına bakarım *
doktor ve hemşire olanlar, acil müdahale gerektiren durumlarda, ilk önce, kan kaybının olduğu yere bakar.
Oturduğu yer.

Ekleme: toplu taşıma araçlarında yani. Siz ne fesatsınız ya.
sakal-bıyık var mı.
Şu an toplu taşima aracinda basima gelen olaydir. Kafada bir "acaba" olusmaktadir.
yüzüdür, çünki başbakanlık yeteneği insanın yüzünden yansıyor. Erkeklerin yüzüne bakarlar eğer yüzüne bakılan erkeğin yüzünde saygıdeğer başbakanımız recep tayib erdoğanın başarı çizgileri ve dürüstlük nuru varsa iş tamamdır.
(bkz: ideal erkek)

edit: erkeğim, genelde kızlar yüzüme bakarlar.

Edit2: 10 eksi bunada şükür. *
bir arkadaşımdan ense diye duymuştum. ensenin temizliğine önem veriyorlarmış. bunu duyunca bayanları anlamanın zor olduğunu bir kez daha anlamıştım.
çirkin erkek yoktur fakir erkek vardır.
popodur..

neden bilmiyorum ama kendime hakim olamıyorum biri bana dur desin..
biri yüz hatlarına bakar biri omuzlara bakar biri göte bakar. bakar oğlu bakarlar. sorduğunuzda art niyet yok diye peşkeş çekmeyi de bilirler. ama siz bayanların götüne göğüsüne baktığınız da sapık olursunuz.

En çok götüme bakan bayan gözü yakaladım. Siktirin gidin lan başka yer mi kalmadı.
bayan olsaydım gözlere bakardım, göreceli kavramdır ve kimse aksini iddaa edemez.
saçlarına bakarım kepek varsa hızla uzaklaşırım. Ama yoksaaa...
ayaklardır.

dost başa düşman ayağa bakar.
(bkz: kadınların bir erkekte baktıkları ilk yer)

ayrıca bayan ne amk?

tabii bir de şu var: (bkz: aramaya inanmak)
boyle mal gibi ayakkabiya bakanlarda coktur.
cüzdandır.
onemli olan tirnaklari yenmis mi yenmemis mi?
(#17997340) tabiki.
dondurmayı nasıl yediğidir.
Pantolon cebinin şişkinliği.
(bkz: cuzdan)
ayaklari.
elleridir.
1.90 boy adonis six pack. Bu arada boy 1.55 kilom 75 kaslı erkekler slm.
Son zamanlarda moda da olan kimisine oldukça yakıştığını düşündüğüm bıyıktır.