1. 1.
  Türk astrolojisi burcu olup
  (24 Ekim-1 Kasim):

  Çift karakterli, cesur, gaddar, önderdir. Mükemmel arkadastir.
  1 ... azre
 2. 2.
  kumas ve benzeri malzemelerin genellikle iki renk ya da bir rengin farklı tonlarında, alacalı bulacalı boyanması işlemi.
  boyama dısında metraj baskı yöntemiyle de aynı hava verilebilir.
  2 -1 ... dilamze
 3. 3.
  (bkz: batik örme)
  ... dancerinthedark
 4. 4.
  birbirini tekrarlayan, oldukça pahalı kreasyonları ile hizmet veren bir giyim markası.
  ... asiti kaçmış kola
 5. 5.
  http://www.batik.com.tr/
  1 ... bilmem
 6. 6.
  mağazalarında her zaman çok güzel parçalar çalan, fiyat-kalite ilişkisi garip olan giyim firması. bir de dikkatimi çekti mağazalarında epey feminen erkekler çalışıyor.
  1 ... akhyls
 7. 7.
  ayşegül ün* bir kitabında annesine anneler günü hediyesi olarak yaptığı kumaş boyama işlemi.***ayrıca çok klasik kıyafetler satan, arada bir şansa göre iyi bir kıyafet bulunan, indirim zamanları hariç uzak durulası mağaza.
  1 ... nil nil nil
 8. 8.
  haftasonları part eleman çalıştırıp ücretlerini ödemeyen,müşterinin istediği bedende bir ürün yoksa eğer depoda bedenini değiştirip aynı ürünü satan,hangi elemanın hangi mağazada çalıştığı belli olmayan,hertürlü üçkağıtın döndüğü saçma sapan bir yerdir batik mağazaları.
  1 ... magnetic lasso
 9. 9.
  mağazalarında mükemmel yunan müziklerinin çalındığı çok pahalı olmayan marka.
  ... nickimlesifremayni
 10. 10.
  güzel ürünlerin bulunduğu fakat müşteri memnuniyeti açısından rezalet olan bir giyim markasıdır. geçenlerde almış olduğum bir üründe zede olduğunu farkettikten sonra, satın almamın üzerinden daha 24 saat geçmemiş olmasına rağmen ürünü değiştirmede zorluk çıkartan, sanki zedeyi ben yapmışım gibi imalarda bulunan saygıdan yoksun çalışanları barındıran ve bir daha asla alışveriş yapmayacağım yerdir.
  1 ... lawinia