1. 1.
  başörtüsü yasağına karşı yapılan eylemleri haber veren caf caf oluşumu bir site.

  http://www.basortum.com/
  2 -1 ... themanwhowatchlost
 2. 2.
  güzel olmuş, içeriğini inceleyen insanların "benim de ninem başörtülü ama bunların amacı farklı" ya da " ben örtünmeye karşı değilim, evlerinde örtünsünler, birşey mi diyoruz" gibi mal laflar etmesini engelleyecek bir site. en azından azıcık mantıkları varsa...
  4 -7 ... sadberk
 3. 3.
  direniş, özgürlük gibi lafların bulunduğu site, saçmalık...
  4 -2 ... adanaurfacigersiskebapskender
 4. 4.
  adım adım şeriat'e hazırlık sitesi. kapanmak güzeldir tadında ve sığı düşüncelerini entellektüel bir zemin altında tutmaya çalışarak belli bir kalite yaratmaya çalışmışlardır. bazı baş örtülü başarılı kadınları da örnek olarak göstererek belli bir sempati ve özenme yaratmaya çalışmışlardır. bu da bir çeşit beyin yıkama stratejisidir.
  4 -5 ... gezenadam
 5. 5.
  adım adım şeriat e hazırlık sitesiymiş. binlerce komünizm propagandası yapan siteler içinde aynı hassasiyete sahipmiyiz diye merak ediyorum sadece. merak işte.yoksa sadece kinimiz islama mı? *
  3 -7 ... aagresifbayan
 6. 6.
  `http://www.acguzelimsaciniyagmurislatsin.com`
  2 -1 ... boslukta suzulen
 7. 7.
  başarılarının devamını dilediğimiz web site. allah yar ve yardımcıları olsun.
  2 -6 ... berkedede
 8. 8.
  turbanım.com seklinde duzeltilmesi gereken site. akılları sıra tüm başörtülüleri kendi saflarında toplayacaklar. türbanınız farklı, başörtüsü farklıdır. yemezler. bir de özgürlükten bahsediyorlar. hem kendi elinle kafanı beze sok, kocanı üstün belle, kendi haklarını tırpanla, hem de özgürlükten dem vur. gülerler.
  4 -5 ... jigsaw2
 9. 9.
  6. entryle hem fikir olduğum site.http://www.bisiktirgit.co.nr
  2 -1 ... ortasutkarisimi
 10. 10.
  başörtüsüne türban lakabı takanların tahammül edemediği site. ikisini farklı şey sanıyor garibim daha bilmiyor ki hiçbir başörtülü türban demez.
  3 -3 ... aagresifbayan