bugün

galatasaray taraftarının birdenbire soğuduğu üçlü. daha geçen sene mustafa sarp a kazma dediğinizde olur mu lan çok hırslı adam diye kafanıza vuruluyordu, barış çok koşuyordu filan. bilmiyorum halı sahada da çok hırslı ve mustafa dan en azından daha teknik adamlar var, ne bileyim barış tan daha fazla koşan pek çok genç var afrika da ve en azından kademeye girerken rakbin üzerine gitmek yerine mesafe bırakabiliyorlar.

burada güme giden ayhan olmaktadır, kendisi çok top kaptırır zamanlama hatası yapar filan ama galatasaray da futbol oynayabilecek düzeydeydi. şimdi yaşlanmış olabilir ama bu bile onu diğer ikisinden ayırır.

gerçi fazla bişey beklememek lazım, servet de çok kuvvetli diye senelerdir stoper oynuyor, zaten bir futbolcunun topa vurmayı bilmesi gerekmez nasıl olsa...

servet i gönderip ertesi sene ligi ikinci bitiren sivasspor ve mustafa sarp ı gönderdiği sene şampiyon olan bursaspor yöneticileri ne düşünüyordur ben asıl onu merak ediyorum.

çok önemli not: rot weiss essen de oynayan türk futbolculardan barış özbek ve serkan çalık ı alık mesut özül i bırakan kalli ve ekürisine de selam olsun buradan.
3 ünü topladığımızda toplamda 3 futbolcu etmeyen sahada oluşlarıyla rakibi 14 kişi oynatan futbol efsaneleri.
yoğurt , salatalık , nane kadar olamayan üçlü.
(bkz: cacık)
halı saha maçına bile çağrılmaması gereken üçlü.
sabriyi de çağırıp okey oynasınlar efendim.
yanlarında selçuk ve baroni'siz bir hiç olan üçlü.
recep tayip erdoğan 3 lüsüne rakip. bulundukları takımda sırtlanma görevi yaparlar ama yerde yatarlar. barış yatan savaşçı ayhan kendi etrafında dönen yatıp kalkan mustafa yatan golcü böyle olunca bunların yaptığı görevleri yapan bi emana lazım bunları yerine.
bir zamanlar avrupada şampiyonlar ligi çeyrek finalinde sami yende 2-0 geriye düştüğü maçı 3-2 ye getiren takımın 2010-2011 sezonu için elinde bulunan orta saha oyuncularıdır.

not: rakip real madriddi.
galatasaray tarihinin efsane orta saha oyuncuları. neden mi efsane?
çünkü hücum özellikleri olmamasına rağmen başlarındaki adam onlardan hücumcu orta saha oyuncusu gibi oynamalarını istiyor.
4-3-3 sistemini 4-0,25-3 e dönüştüren tayfa...
insan gs taraftarına üzülüyor bunları görünce.
bu üçlüye bugün serdar özkan ve ali turan da eklendi.

allah sabır versin ne diyelim.
(bkz: açmayın dedeler)

vallahi de, öyle. yaş açısından değil, kapanmayan bir yara bu.
selcuk sahın-selcuk sahın-selcuk sahın.
ölüm grubu mına koyim.
uğurlarına kombinezon alınsa daha bir faydalı olabilecek futbolcu topluluğu. kombineye öyle para saçmak mantıksız yani.

(bkz: kabare üçlüsü)
karşı-komşu-hipotenüs.
bunların yerine mazhar-fuat-özkan ı koysan bile daha iyi oynardı dedirten futbolculardır.
bu üçlüyü iple bağlayıp bir güzel dövmek lazım. ip büyükse araya selçuk şahini de almak lazım.
Bize geometriyi yanlış öğrettiler hocam.
(bkz: Muhteşem üçlü)
(bkz: sabır testi)
bir de cana'yı eklemek lazım.ayrıca;
servet çetin
hakan balta
4-3-3 sistemini dünyada en son oynayacak oyunculardır.ulan asist yapın demiyoruz araya pas atmayı deneyin be.
mahsun izzet alişan gibi.su gibi.
muhteşem üçlüdür. bu tanımla geometri dersinde ve galatasaray da karşılaştım. iki şekilde de başımı yaktı.