bugün

Güzel bir abimizdi, cennetten kombineli...
Barış akarsu nun bi fotoğrafı olsa iyiydi...
Cok sevdigim erken yasta yitip giden bir sarkici.
Vay be 10 sene yi geçti gidişin. 2007 yazıydı.. ne hayallerin vardı kim bilir. Bu geçen on senede hangilerini gerçekleştirecektin ya da ne hyaller ekleyecektin hayallerine.. olmadı.. gittiğin yerde sana daha çok ihtiyaç vardı demekki.. yattığın yer nur. Mekanın cennet olsun..
iyi ki doğdun, iyi ki seni dinledim, keşke yeni şarkılarınla seni tekrar dinleyebilsek. 10 yıl olmuş sen gideli, 10 yıl olmuş o rüyayı gördüğümden beri. insan gördüğü rüya için özür diler mi? özür dilerim barış abi...

bir twitter hesabı senin için 'hem insan yaşlanmıyor ölünce yirmisinde...’ yazmış. sanki yaşlanmana ben izin vermemişim gibi o rüyayı gördüğüme pişmanım.
iyi ki, gelmişsin bu hayata güzel sesli, sürme gözlü adam...
Karlı bir gece sen buldun
Kaldırımlarda kalbimi
Al götür rüzgarlara savur, hadi durma
Ver benim eski yarimi.
Çok erken gitti daha söyleyeceği şarkı çoktu. Her şarkısı çıktığında üzülüyor insan. Evet.
Bir sevmek bin defa ölmek demekmiş.
Ruhun şad olsun güzel insan.
Unutmadığımız melek kalpli insan nur içinde yat.
çok güzel adamdı. o güzel insanlar, o güzel atlara binip çekip gittiler...
halkın adamı mezarından dirilsin gelsin gitarını tıngırdatması yeter
hakiki beşiktaşlıdır.
hun türk'ü attila'yı oynayabilecek ender türklerden biriydi.

belgesel çeksem oynatırdım.

tekrar tekrar rahmet eylesin allah!
Ölüm döşeğindeyken çok küçüktüm ve gazeteleri elimden düşürmezdim belki durumu iyi olur diye, kendisini çok severdim. Allah rahmet eylesin.
Ne olur ıslak ıslak bakma öyle derken anılar gözümden geçip gidiyor. Tam bir yaşam koçuydu rahmetli. Duruşu insana güven veriyordu.
bugün doğum günü olan şarkıcı, oyuncu. eğer yaşasaydı 39 yaşında olacaktı.

özledik... #ohep28yaşında
Sevgiyle hatırladık. Ruhu şad olsun.
https://m.youtube.com/watch?v=2jSMXR71d6c

Sebepsizce seviyorum..

iyi ki doğdun güzel insan.
Bugün onun doğum günü, 5 gün sonrada ölüm yıldönümü. 11 yıl önce 29 haziran gecesi kaza geçirdi. Doğum gününde. 5 gün dayanabildi. 11 yıl önce 4 temmuz da aramızdan göçüp gitti. Huzur içinde uyu güzel insan.
görsel
canımız, ciğerimiz, yıllar sonra bile içimizi yakan adam.
Erken ölme konusunda yerinde olmak istediğim kişi.
görsel
barışın en güzel halisin, barışların efendisisin.
muğlaya gittiğimde bodruma girer girmez o kaza yaptığın kavşakta durdurmuştum bizimkileri, çömelmiştim ve hatrıma düşmüştü bir an tüm şarkıların, ve ben o anın anısına akyakadan senin hatıran olsun diye 'barış' bilekliği almıştım. peacefendi kullanıcı adım, uzattığım saçlarıma tut, özenebileceğim en temiz, en doğru insandın.
şimdi peacefendi kullanıcı adım yok, barış bilekliğim ise hiç istemeyeceğim birisinde.
ancak, adın hep kalbimde abim.
cennetin en güzel köşesinden yarım kalan albümünü tamamla barış abi...
Hayatın en pozitif yönlerinden yakalayan ve şarkıları şu an dinlenildiğinde göz yaşartan sanatçı.
doğum gününü kutladığım, 28 yaşında vefat eden şarkıcı.
çok erken gittin güzel adam. sesin ve hissettirdiklerin hep benimle kalacak.