bugün

dayanılacak bir film değil. yarısına bile gelemedim. bu film için harcanılan zamana ciddi anlamda yazık olmuş.
dünyanın en over rated filmidir benim için.
I'm a Barbie Girl
In a Barbie world
Life in plastic
It's fantastic

You can brush my hair
Undress me everywhere
Imagination
Life is your creation.

(bkz: aqua barbie girl)
görsel
başlığı görünce buraya da mı viral verildi diye düşündürmedi değil...
Bir Oppenheimer değildir.
Bu yılın en balon filmidir
Oppenheimer gibi bir şaheser dururken
Barbie'de neymiş?
Oldu olacak Aleyna Tilki'nin filmini çıkarsınlar.
Look at my profile pic please.
1980 barbie'si bu ülkeye çok acılar yaşattı...
görsel

Bu arada gözleri açık mavi tamam mı?
görsel
xd.
kardeş barbie demişsin, bu bildiğin bratz. barbie asla bu kadar ucuz görünümlü olmadı.
Halbuki çok da tatlı guzel bi kızmış insan hangi psikolojiyle kendine bunu yapar
Güzel olmadığı hissine mi kapıldı acaba
Umarım dudaklarını almazlar.
Amerikalı işkadını Ruth Handler'ın kızı Barbara Handler'dan esinlenerek yapılmış, 90lı yıllardan itibaren dünyanın en çok satan oyuncağı olmuştur.
Küçükken bir sürü vardı.
Seksi oyuncak. En çok satan oyuncaktır ayrıca. Lego tercihim gerçi.
1950 de ortaya cikmis ilk ciktiginda goz aklarina kadar her detayi yapilmis olan (vulva dahil) bebek. Daha sonra cocuklar icin 1960larin sonunda simdi ki halini almistirm
Eğer Barbie gerçekten yaşasaydı vücut ölçüleri 97 72 82 cm olacaktı.
görsel

görsel

görsel
Barbie bebek çok güzel bir bebektir en şirin ve en tatlıbebektir ben barbi koleksiyonu yapmıştım küçükken .
çok seviyordum ama abaya değişmiş yani önceden daha güzeldi.
fiyatina yüzde seksen zam gelen oyuncak.

kiraz ayse neyinize yetmiyor sapsikler.
En sevdiğim oyuncağımdı. Hala deli gibi instagramda onunla alakalı sayfaları takip ediyorum. Barbielerimi vermedim kimseye veremiyorum sözlük takılarımın arasında endamlı bi şekilde varlığını sürdürüyor.
Dünyaca ünlü oyuncak bebek Barbie'nin asıl adı Barbara Millicent Roberts.
Femen grubu tarafından 'kızlara ideal güzellik anlayışı sunduğu' gerekçesiyle sembolik olarak yakılan oyuncaktır.
küçükken hiç sahip olamadığım bebek. üvey annem paramız yok alamayız deyip babama kendi kızı icin kıçını yirta yirta aldirmisti. o zamanlarda bayram harçlığını biriktirsen alamazdın. en sonunda canım babaanneciğim hissetmis olsa gerek almıştı emekli maaşıyla bana. hemde orjinalini almıştı. uff duygulandım lan.