bugün

yaşlı teyzeler fazla kalınması durumunda cinlerin tecavüzüne uğranabileceğini iddia etmişlerdir. bir de uzun kalınacaksa kıyafetler den sonra çamasırların çıkarılmaması ima edilir. *
konu üzerindeki yaşanmış dialog şudur.
- kızım, yavrum falanca köyde bir topal emine vardı banyoda kaldığından böyle bi hadisesi olmuştu çocuk bile doğurdu cüce oldu çocuğu. kara kuru bir şey geceleri çalıların arasına saklanıyo millet oyun oynarken bakıyomuş pis pis aman evladım dikkat et.
+ ya teyze ne diyon ya sen işim gücüm yok cine mi s..tircem kendimi hasbinalla. piç deyip almamışlardır oyunlarına çocuğu o da gider saklanır tabii.
yanlış anlaşılmalara gebe bir durum. bir insan neden banyoda uzun süre kalır ki. ya çok kirlidir, ya da çok kirli*.
Mastürbasyon yapıyordur, bunda utanılacak bir şey yok.. Ya da utanın lan siz. Sevişecek sevgilisi olmayan ezikler sizi.
Fazla ne ki 31 en fazla 2 dakika sürecek ne kadar uzun kalabilirsin ki içeride.
insanı rahatlatan aktivitelerden biridir, hele jakuziyi doldurunca. batıl inançların da su israfı nedeniyle çıkarıldığını tahmin ediyorum.
yanlış anlaşılmalara sebebiyet vermemesi için zırt pırt musluğu açıp "bişey yok" imajı vermeye çalıştığım eylem.
(bkz: banyodan telefonla çıkmak)
Deplazmoliz ve plazmolize en güzel uygulama yaratacak eylemdir.
Gerçekten sabah çileden çıkmanıza sebep olabilir. Yani bir insan banyoda 40 dk ne yapar arkadaş hergün sırf ondan önce gireceğim diye saat kuruyorum.
traş oluyordur ameke. bi sikini mi kaşıması lazım illa.
yanlış anlaşılmalara sebep olabilir. olası bir deprem durumunda korku dolu anlar yaşanabilir.
Banyo duvarlarının renginin siyaha dönmesi ile bırakılacak eylemlerdendir.Ayrıca su faturasın kabarması ile sonuclanır.
liseli.detected
ne yapıldığını fazlasıyla anlatan eylem. bunu yapan kişiler en fazla 20 yaşında olup cinsiyet olarak da erkektir.