bugün

iğrenç bir bira.
görsel

depresyondayken hergün 2 tane içiyordum baya dokunuyordu gerçek erkek birası.

not : alköl kullanan birisi değilim ama bir ara depresyon yüzünden alköle vermiştim kendimi.
an itibariyle metro grosmarket stoklarında son kullanma tarihi 09.12.2014 tarihinde dolacağı için 50cl'lik teneke kutusu 3,25 TL'den satışa sunulmuş milli rus birası. tadı efes'ten iyi tuborg civarlarında bu fiyata melekette kimse bira satmaz. fırsat ürünüdür almak lazım dedim daldım dayanamadım napıyım.

not: tadı cidden tatmin edici, duyurulur.
baltika 9da alkol bolca 2 tanesini icip yerinde duran fenomen gibi bi sey. Ruslar agizlarinin tadlarini biliyor.
ruslarin herhangi bir sey kotu yapamayacagini gosteren biradir.

arkadas hatunsa hatun.. ickiyse icki.. zaten ben muhtesem bir insan oldugum icin kesin cennete gidicem.. o zaman dicem ki beni cennet yerine rusya'ya gonderin dicem.. artik benim icin bi ayar cekerler diye dusunuyorum.
(bkz: FC Baltika Kaliningrad)
ucuz rus birası. genelde indirimli ürün olarak verilerek marketlerde stok bitirilmeye çalışılır. tadı fena değildir.
barda 12-TL' ye içtiğim baltika 7'yi, büfede 3,25-TL' ye buldum. Büfenin adını biraların bitmemesi için söylemeyeceğim. Çok leziz biradır. Heinekene yakın bir tadı içimi vardır.
rusya nın milli bira markasıdır. 0 dan 9 kadar dereceleri vardır. bu derecelendirme alkol oranlarına göredir. mesela baltika 0 alkolsüz, baltika 9 full alkollüdür, bizim efes extra yı gölgede bırakır. baltika 5 falan orta alkollüdür. eğer dükkandan baltika 9 alınmışsa o gece uzun olacak demektir.
güncel Önemli Başlıklar