bugün

son günlerde kafa siken reklamlardır. acaba arayıp bal alan var mı diye merak ediyorum.
para kazanmak için neler yapılabilir?'i anlatan reklamlardır.
sayesinde baldan soğuduk, reçel yiyoruz efenim.
http://youtu.be/vwHLXajCEFw
insanlarla resmen taşak geçen reklamlardır. işin garibi abuk subuk kanallarda görmeye alışığız böyle reklamları ama neredeyse bütün kanallarda çıkıyor bu reklamlar. işin sağlık yanını kenara at, televizyondan bal sipariş edecek kadar boş insanlar var mıdır acaba ya git markete al kardeşim alt tarafı bal yani.
efendim aldığımız duyumlara göre avrupa ülkelerine bal ihraç eden firmaların yapılan incemelerde avrupa birliği şartlarına uymadığı

gerekçesiyle ballarının ihracatı yasaklanmıştır, üretici firmalar elinde patlayan balları kendisi yiyemiyeceğine göre bunları türk

milletine kakalamaktadırlar.. zira eğer aksini düşünüyorlarsa bugüne kadar neredelerdi? neden tek firma değilde 3 4 firma birden aynı

anda reklamlara başladı?
komşularımızın harul gürül bal sipariş vermesine neden olan reklamlardır. çok güzelmiş öyle diyollaa.
Artık bokunu çıkardılar kardeşim. Arılar bile isyanda vallahi. Hem bunlar yalan haber yaptıkları ballar organik falan da değil. Hepsi düzmece.
birtakım olmayan mucizelerden bahsedilen, ayet ile örneklendirilen (allah ile kandırma) + mide bulandırıcı uslüba sahip reklamlardır.

video yükleniyor..
onlar bal reklamları mı?
ben direk kavanoz reklamı diye bakmıştım.
1 değil, 2 değil, 3 değil,4 değil
Sayış şeklinden 10 a kadar gider bu diye düşündüğüm, ama tam tamına 5 kavanoz deyip hayal kırıklığına uğratmışlardır beni.
Ve 100 liralık bala 150 liralık polem hediye eden reklamlardır.
beyazın oynadığı bal reklamı diğerlerini ezmiştir.
http://www.youtube.com/watch?v=cSClbt2qHoU
millete itelemeye çalışma devamlarının tam gaz sürdüğünü gördüğümüz reklamlardır.
baldan tiksindirmek için yapıldığından şüpheleniyorum.
iğrendirdiniz artık.
artık yerini matkap reklamlarına bırakmaktadır bal reklamı sunan adamı geçen gün matkap reklamında görünce çıkartılan mesaj: "biz sizi bal reklamı ile iyi delemedik. buyrun matkapla bir de siz deneyin".
sahte balları orjinal diyerek kakalamaya çalışan adamların neredeyse 3 saat süren gıcık konuşmalarıdır.
20 cm uzaktaki kumandayı almaya üşendiğim için 15 dk. boyunca izlemek zorunda kaldığım reklamlardır. Ayrıca tv'de satılan balların zehirli olabileceği ortaya çıkınca reklamları kaldıracaklarını sanmıştım ama hala açtığım her kanalda efektli bir şekilde ''6 kg bal 100 tl!'' yazısını görüyorum.
bu millete televizyonlar aracılığıyla yapılmış daha büyük bir hakaret hatırlamıyorum. bunu kimse sipariş etmez diye düşünmeyim öküz mü yok diye bağırıyor adam dandin dundik kanallarda günün her saati.
sunan kişiye göre gerçek bal olup olmadığını anladığımızı sandığımız ballardır.
ormanda bile bu kadar reklam yok. insan alınıyor bir süre sonra.
http://www.komedi.com/fun/13653/bal-yiin
komedi diye izledigim daha dogrusu her kanalda olduğu icn izlemek zorunda olduğum programdır.
görsel .
Şu aralar buzdolabı hediye edeceğiz diyip fazladan balı 100 TL'ye satan mal beyinlilerin hazırladığı reklamlardır. Ha birde can çektirmek için birkaç adamın bal yiyişini gösteriyorlar yemin ederim iğrendim ve kapattım televizyonu.
reklamların yayınlandığı kanallar genelde yurtdışı lisanslı kanallar oldukları için, rtuk yaptırım yapamıyor bu kanallara.