bugün

cartoon network ve doğal olarak tnt'de yayınlanmaya başlayan, beyblade ve yu-gi-oh'un karışımı gibi görünen ilkokul çocuğu animesi.
pokemon'dan esinlenerek yaratılan onlarca çizgi filmin, son kopyasıdır. çakmadır. yine pokemon'un yerini tutamamıştır.
hayatımda gördüğüm en boktan ve en saçma çizgi dizi.
(bkz: sikik çizgi film)
oyuncak ve dergisi satış rekoru kıran, yakında çıkacak kitapları ile de çocukları sevindirecek sikindirik çizgi filmi. çocukların çizgi film anlayışındaki mallıkta pokemon, avatar, ben 10 den sonra gelinen son nokta.
pokemon ve yu gi oh çizgi filmlerinden esinlenerek yapılmıştır .ayrıca samatya oyuncağı darphaneye çevirmiştir .
cinsiyetleri belirsiz karakterlerin, iskambil kartlarıyla kumar oynayıp, hayvan dövüştürüp, üzerine iddaya girdikleri hilkat garibesi bir çizgi film. frame sayısı ancak saniyede 5 kare, gayet kalitesiz ve ucuz bir yapım.
filmde birtek içki, uyuşturucu ve beyaz kadın ticareti eksik kalmış.
"Hayatımda izlediğim en saçma çizgi film." diye tarif edilebilecek anime.
şu an 2 sezonu yayaınlanan ve ne yazık ki 4. sezona kadar yapılmış olan ve her sezonunun 52 bölüm olduğunu düşünürsek yaklaşık 208 bölümlük beyin öldüren saçmalık!
günümüz çocukluğunun çizgi dizisi. bir 10 yıl sonra ortamlarda "abi bi bakugan vardı ne manyak çizgi diziydi ya! ahh ah nerde şimdi öyle çizgi diziler! ah bakugan ya, özledim valla." benzeri sohbetler görebilirsiniz. örneği vardır. (bkz: pokemon)
gördüğüm en yapmacık çizgi film.
anaokul çantası 45 lira olan çizgi kahraman. NE ÖZELLiĞiN VAR SENiN BU KAdAR KAZıK FiYATA Satılıyorsun anlamıyorum. GERÇi öğretmenler çocuklARıN bu tür çanta kullanmalarına pek SıCAK BAKMıYOR.
5 Sezondan oluşan dizidir kendileri.

Battle brawlers
new vestroia
gundalian invaders
mectanium surge
the cosmos war

2011 mart ayının 2. haftasında 3. sezonun yayınlanması bekleniyor.
pokemun2un yerine tutamayacak olan çizgi filmdir.pokemanun tasoları yeter be.
dünyanın en gereksiz çizgi filmleri neslinden bir çizgi film daha.
o kadar çok ki benzeri falan. Kelimeler boğazıma düğümleniyor.

(bkz: şimdi sinirden kendimi sikicem)
Gülsuyu lokumun yerini alan çizgi film karakteri. Artık Kurana geçen çocuklara onun oyuncakları dağıtılıyormuş.
cartoon networkdeki tiksinç bir çizgi filmdir.
%60 Yu-gi-oh, % 25 Beyblade, %15 Pokemon. Böyle bakınca güzel gözüküyo ama ı-ıh. Belki birinci sezon, o da en fazla ortaokul falansanız. Yoksa yok izlemezsiniz.
2008 ile 2012 yılları arasında cartoon network ve tnt isimli kanallarda yayınlanan pokemon, beyble ve yu gi oh isimli animeleri andıran bir animedir.
güzel bir çizgi filmdi. liseliler bilmez. evet.
good old days be!
2020 yılında tekrar izlemeye başladığım çizgi film.
Severek izlediğim bir japon çizgi filmi idi. Bölümlerini kaçırmamaya çalışırdım hatta ancak Birkaç tekrar yıl önce izlediğimde bunun neresini sevmişsim ben demiştim. Yine de eskiden eğlenceli zamanlar geçirtmiş olduğundan ayrı bir yeri var bende denebilir..
güncel Önemli Başlıklar