bugün

yani bir kız, hayatının dönüm noktasını bir erkekle paylaşacak o da burun kıvıracak öyle mi!
hakikaten çok değiştik!
medeniyeti hayvanlarda olan güdü ile güzelliği de aranmayacak yerde aramaya yeltenecek kadar!
bunu problem eden embesiller, geyik familyasının hangi türü çok merak ettim be!
hayır biryeri kopsa hayat duracak demekki!
bakir kişiyle evlenmekten daha zararsızdır. bel kırılma olayları yaşanmaz en azından!
Genelevden çıkmayan, her gördüğü kıza sulanan, yada dişi gördüğünde ağzının suyu akan, abaza takımının tek hayalidir. Nasıl bir görüştürki bu, kendin yapınca sorun olmaz ama eşin yaptığında, dünyalar yıkılmış gibi davranmak. *
(bkz: kadının toplumdaki yeri)
ne çeşit bir bakireyle evlenildiğine göre değişecek olan evlenme eylemi.

(bkz: anal oral yapıp bakire kalan kız)

böyleleri de var.*
her zaman güzel olan birşey değildir. koşumuzun kızının başına gelen olay bütün bakire kızlarımıza ibret olsun..

--gerçek kesit--

yıllardan 2006 aylardan ağustos ayı, bilemedin eylül falan, annemin bir arkadaşının kızı evlenicekti, ki şahsen fazla tanımazdım ablamızı. öğretmen olmuş ataması yapılmış, kendi bölümünden bir eş bulmuş evlnemeye karar vermişler ve amaçlarına ulaşıyorlar. düğünde farkettim ki ablamızın belinde kırmızı kuşak var*
yani bunlar üniversite yılları boyunca sevişmemişler! aslında buraya kadar herşey güzel ve gayet anlamlı, kendini evlendiği adama saklayan bir kız ve yıllardır beraber olmasına rağmen onunla gerdek gecesine kadar sabretmiş bir erkek...

ama o gece herşey yolunda gitmiyor; ablamızın vajinasımı çok dardı ya da eniştenin yıllardır beklemekten azmış olması mı neden oldu bilinmez, ablamızın cinsel organı yırtılıyor! soluğu hastanede alıyorlar, kan kaybı falan yaşanıyor bildiğin. hatta enişte tam tadını alamadan bir operasyona maruz kalıyor güzelim bakire gelin.. sonuç olarak aylarca birlikte olmaları yasaklanıyor ve bir süre tedavi görüyorlar.

olaya mı üzülürsün, yıllarca beklediğine değmemesine mi, yoksa rezil olmanıza mı?

--gerçek kesit--
Nedense bazı karakterlerin hoşuna gidebilen durumdur.

Sizi ne kadar sevdiği, ne kadar düşündüğü, ne kadar saydığı önemli değildir. Uğrunuza ölebilecek kadar sevmesi ise hiç umursanmamalıdır. Sonuçta o bakire değildir, biri sikmişse; Evlenmemek gerekir.
dişinin çok zorlanacağı gecedir erkek için fazla sorun degildir o zaten genelevde antreman yapmıştır.
olması gerekendir. mide meselesi bazıları önemsemeyebilir.
acemice bir ilk geceye neden olacak bir durum.
bakir kişisinin ödülüdür.
bakir olmayıp evlenenlerin allah belasını versin..
ömrü boyunca ötemesin.
bakire olmayanların 'amaaann pırrtt' diyebilecekleri durumdur.

ayrıca bekaret önemlidir ama öyle tek başına değil, garnitür de olmalı yanında. karakteri çok sağlam, sizi çok sevmiş, uğrunuzda her şeyi göze alabilecek, geçmişinden izler taşıdığına inanmadığınız, bekaretini zamanında kaybettiğinden pişmanlık duyduğunu düşündüğünüz biriyse evlenmek istediğiniz; allah mesut eder sizi merak etmeyin. fakat tam tersiyse ve bakire değilse uzaklaşın ondan. tam tersiyse ve bakireyse daha da uzağa gidin çünkü bekaretini korumasa bir şeyler yaşayabilirsiniz en azından, vaktiniz boşa gitmez, bununla adam gibi bir şey de yaşayamazsınız ve evlenemezsiniz de *.

ama başta bahsettiklerimi aynen tekrarlayacak olursam; karakteri çok sağlam, sizi çok sevmiş, uğrunuzda her şeyi göze alabilecek, geçmişinden izler taşıdığına inanmadığınız ve aynı zamanda bekaretini koruyan biriyse eğer sizin nasibiniz, işte o zaman tadından yiyemezsiniz. **
türk erkeklerinin yüzde 80 nin istediği bir durumdur son anketlere göre.
butun sevgılılerım bana versın
fakat karım bakıre olsun dıyen erkeklerde yok degil hani .*
ne yani?
zar la evlenen adamın gururu mu?
evlendiği kadının en büyük meziyeti zarıysa ancak böyle bir tanımlamayı hakeder.
evlenilen insanı tanımlarken kullanılabilecek belki de en son tanımlama.
ben 3 yıllık evliyim mesela, bu üç yıl içinde, karımı tanımlarken kime ve hangi konumda olursa olsun bu tanımlamayı yapmadım, aklımdan da geçirmedim.
bir erkeğin böyle bir tanımlama yapması ya eşini tanımaması ile alakalıdır ya da eşinin hiçbir meziyeti olmaması ile alakalıdır.
tamam, değer verebilirsin ama bırak, sana kalsın.
kimseyi alakadar etmeyen bir mevzudan, kendine gururlanma ve ötekini aşağılama hakkı elde ettiğini hangi mal tarafınla akıl ediyorsun.
başlığı kendi çapımda düzeltiyorum.
(bkz: gerçek bir bakireyle evlenmek)
sen bakire kız siktim diye başın göğe erer sanırsın amma o da bakire kadın aldın diye seni siker ömür boyu. bilmem anlatabildim mi?
bir beklentidir.

birçok erkek ister eşinin ilki olmayı. peki ya o kadın üstündeki adamın ilki olmayı istemez mi? sev, seviş, tat bu zevki kendince eğlenilecek kızlar ile ama sıra evlenmeye gelince bekaret de, namus de, saflık de. e iyide, senin eğlendiğin kızlar da bir başkasının evleneceği kızlar, neden bu gerçeği görmekten kaçıyoruz? hayat sadece bizim ve sikimizin etrafında mı dönüyor?

ayrıca, bir kadınla evlenecek seviyeye gelmek, onun karakterinin, ailevi durumunun, sosyal durumunun kişiye göre iyi olması ile mümkün değil midir? bekaret midir bir kadını evlenilecek kız yapan? başka yollarla evlenmeden önce birlikte olduğu erkek ya da erkekleri tatmin eden bakire bir kadın ne kadar saftır, namusludur?

evlilik hayatların paylaşımıdır. böyle önemli bir paylaşım yapılacak insandan dürüst olması beklenmez mi peki? peki dürüstlük diğer yollarla aşk etmek ve gerdek gecesi kocasına "ilk erkeğimsin" demek mi? tamam mıdır, olmuş mudur, bakire midir o hatun şimdi?

tanımı tekrarlayayım. bakireyle evlenmek birçok hatta bütün erkeklerin beklentisidir. ama sadece başka kızların ağzına sikini sokmamış, arkasından yaslamamış, vajinasına dühul etmemiş erkeklerin hakkıdır. işte bu yüzden bir kadınla pardon kız demeliyim, bir kızla birlikte iken, ona yaptığımız herşeyin eşimize de yapılmış olacağını unutmamalıyız. şunu da unutmayalım, herkes layığını bulur.
bakire olmayan kaşarların gene seslerinin yükseldiği muhakkaktır. neyse ki efendim, her kör öküzün bir mal alıcısı vardır diyelim.
(bkz: her sevgilim versin ama karım bakire olsun/#9859444)
bakirelikle bozmuş zihniyete söyleyeceğim tek söz "lan bakirelerde, bakirler de girsin size" dir. saygılar, sevgiler.

selam olsun azizim!
her ne kadar lafa gelince pek çoklarınca inkar edilse de genelde her türk erkeğinin arzu ettiği bir durumdur. bu noktada bu erkekler ikiyüzlü müdür ? evet kesinlikle ikiyüzlüdür ama kendisini ikiyüzlü hissetmez çünkü ona verilen eğitim gereği onun erkekliğini sürekli ispatlaması, kadının da onun koruyup kollayacağı malı olduğu öğretilir. buradaki asıl ikiyüzlülük toplumun tümündedir bunun en iyi örneği aynı ebeveynin erkek ve kızçocuklarına karşı davranışlarında bile açıkça görülebilir.
olaya dinen yaklaşırsak eğer, bakir olan erkeklerin yapması gereken evliliktir.
Nur Suresi 3. Ayet:Zina eden erkek, ancak zina eden ya da Allah'a ortak koşan bir kadınla evlenebilir. Zina eden kadınla da ancak zina eden ya da Allah'a ortak koşan bir erkek evlenebilir Bu tür evlilikler mü'minlere yasaklanmıştır
bunu bir kadının yazması beni üzüyor.
dünya değişti biz hâlen bekaret tartışıyoruz. biraz zihniyetinizi değiştirmelisiniz.
nadir görülen doğa olayıdır.
günümüzde pek mümkün olmayandır.

ayrıca da erkeklerin hiç te öyle eskisi gibi kafasına takmadığıdır.

ama arkadaş muhabbetlerinde erkekliğe bok sürdürmezler o ayrı konu.