afedersiniz ama biraz şeydir bu erkek. neyse.
Zeki erkektir.
ibnedir.
bekaret ile orospuluk arasındaki farkı kavramış olan erkektir.

ya da eğleneceği birini arıyordur.

(bkz: depends on)
ister bakire kalın ister kalmayın bu sizin kararınız, ama bakire bile olsanız bekareti şart olarak önüne koyan erkeklerle asla sevgili olmayın! bekareti önemli görmek sadece bir ego vs. sorunu değildir. bu; erkeğin kadına insan mı, yoksa kendi malı mı olarak baktığının göstergesidir.
Erkek ve kadının eşit olduğunu kavrayabilmiştir. insandır.
adamdır. bekaretin sadece erkekleri kandırma aracı oluğunu çözmüştür.
bir bekaret dediğiniz 800 tl. ki bunun analı oralı çartı çurtu var.
ey bekaret te bekaret diye tutturan erkek sen karşındakini tutup mal yerine koyarsan . bakire olmayanları bozuk mal kullanılmış mal yerine koyarsan senin incittiğin dişi sence seni de keriz yerine koymaktan vicdan azabı duyar mı ?
kandırılmak istiyorsan kandırılırsın .
kadını mal yerine koyan her zihniyet bu güne kadar keriz yerine konmuş bugünden sonra da konacaktır.
her gece başınızı yastığa benim karım benim bacım bakire bakireydi diye başınızı yastığa huzurla koyup uyumaya devam ediniz.

bir erkek pedofili değilse ya kandırılmayı yalanlarla avutulmayı kabullensin yada artık şu zihniyetinin üstesinden gelsin.
sevişmek ayıp değildir. islam dinine göre evlenmeden önce sevişmek günahtır size girip çıkan yok yani gençler.
sevişmeyi bu kadar büyütmeyin gözünüzde sonra abaza olup çıkıyorsunuz sonra bir toplum eli aklı sikinde olup çıkıyor.
namusun iki bacak arasında olmadığını ve önemli olanın kalbin bekareti olduğunu anlamış kişidir.
E ihtiyarlamıştır gerçekçidir.
çoluk çocuğunu da öyle yetişirecektir kuvvetle muhtemel,

anasını babasını huzur evine koyan ama evinde köpek besleyen ve o köpeğin bokunu temizlemekten iğrenmeyen,
ana babasına yemek hazırlamayı, onunla ilgilenmeyi kendine zulüm sayan ama beslediği hayvana resmen kölelik yapan amerikan filmlerindeki insanlara özenir,

ve ceddine, ceddinin yaşantısına söver sayar,

ittihat ve terakki yani cehape nin yetiştirmek istediği insan tipidir, bir bakıma son on yıla kadar başarılı da olmuştur bu zihniyet,

ama az kaldı, her şey ortaya çıkacak yakın zamanda inşaallah.
hor görülen erkektir.
Bakirelik kavramını bacak arasındaki zarda aramayan erkektir. Olması gereken budur. Bakireliğin karşılığı saflık, temizlik olmalıdır. Aynı zamanda namusu burda arayıp her gördüğü dişiye salyası akarak bakan erkekten çok daha masum duygular içindedir.
kadına doymuş adamdır bir nevi kadın konusunda nirvanada olur yada umutsuz vakadır ne olursa olsun ''HE'' der.
Tek bir şey istiyorum la karşılık sevgi gerisi valla sikimde değil mutlu olayım yeter.
Bakire veya değil diye bişi yok amk eğer herkes edebiyle yaşasa herkes bakire kalır.sözde hızlıymış sikim senin hızını ortalıkta şunu patlattım şunu patlattım de evlenmeye gelince bakire arayan angutlara gelsin eğer sen sikini tutsan herkes bakire sahibi olacak ama işte böyle o.ç. ler yüzünden patlak patlak kızlar denk geliyor başkasının altında zevkten kızranan evlikte hiç zevk alamıyor nasıl mutlu olsun.