bugün

entry'ler (38)

recep tayyip erdoğan

Gelip geçici ve her zmn siyasetçi klişesi bir yalancıdır başkada bi sikim değildir. Kul ve elçi diyen mallar olmuş olum bu senin benim gibi bi kul neyin kafasını yaşıyon katıksız mal.

tecavüze uğramış kadınla evlenmek

Adamlığın kitabını yazmış kişidir.

neden sevgilin yok

Kimseye güvenmiyom ki amk nasıl olsun.

asgari ücretli babadan utanmak

Babama dedim okumiyim zaten okursam okumamışın yanında asgari ücretle çalışacam dinlrmedi şimdi okulun bitmesine az kaldı ve kara kara düşünüyom ben neden okudum amk liseye gitmeyip de bi sanayicinin yanında işe girseydim hertürlü bmw m altımdaydı ama işte başta saç kalmafı amk finaldir vizedir.

5 kızı aynı anda idare eden erkek

Şerefsizin ta kendisidir olum bizede bırakın ln yawşak.

gecenin fotoğrafı

görsel

anın görüntüsü

görsel

evi nişanlının üstüne yapmak

Beni kazıkla diye bağırmaktır bu.

zevk veren her şey haramdır

La o zama karınla yaptığın zamandamı haram. Saçma saçma konuşmayın amk.

kaçak elektrik kullanmayan kürt

Ve eklemeyi unuttum her türk sütten çıkmış ak kaşık değildir her kürt te terörist değildir şunu bi şu küçük aklınıza sokun ben türk tanıdım ondan adi şerefsiz yok türk tanıdım ondan iyisi yok artık şeytanlaşmayın.

kaçak elektrik kullanmayan kürt

Kullanıyom ama nasıl kullanıyom saati açsam açmasam aynı geliyor 78 lira elektrik faturası geliyor eğer edaş gelip bakımını yapsa ve neden böyle dese allah kuran çarpsın kullanmam yeminlen her kış elektrik voltajı 120 -150 arası oluyor ln mum yaksam daha fazla aydınlanacak gelsin şu tadilatını yapsın kullanan adi şerefsizdir.

sözlük erkekleri etek giysin

Ma babanın hayrıdır.

bakire veya değil farketmez diyen erkek

Bakire veya değil diye bişi yok amk eğer herkes edebiyle yaşasa herkes bakire kalır.sözde hızlıymış sikim senin hızını ortalıkta şunu patlattım şunu patlattım de evlenmeye gelince bakire arayan angutlara gelsin eğer sen sikini tutsan herkes bakire sahibi olacak ama işte böyle o.ç. ler yüzünden patlak patlak kızlar denk geliyor başkasının altında zevkten kızranan evlikte hiç zevk alamıyor nasıl mutlu olsun.

türklerin film çekmesi yasaklansın

Ya parası olan kendini bi bok zannediyor ben bu sektördeyim ve iddia ediyorumki sizin çekeceğiniz en iyi film bile kanal 7 de çıkan hint filmlerinin reytingini geçemez olum sizin neyinize bırakın işi bilenler yapsın sizdemi yapmak istiyorsunuz gidin ilk önce bi ders ve yüklü miktarda sermaye ayırında gelin.

terör dinini hoşgörü dini diye pazarlamak

1 terörün dini olmaz eğer sen bir sisteme veya devlete çocuk yaşlı kadın demeden saldırırsan bırak terörü insanlıktan çıkarsın kuranı kerimdede geçmektedir "eğer masum bir insanı öldürürsen bütün insanlığı öldürmüş gibi olur" lütfen bir daha din ile terörü aynı kefeye koymayın ben islam dinine mensubum diye diğer dinlerede saygısız depilim bu tamamen insanın varoluş sebebidir lütfen böyle bi saçmalık daha yapmayın.

günün rap sözü

Günaydın deli gönüllerin güllü en sahi kızı.

öpüşürken ağızda 40 000 parazit değişimi olması

Ya hele bi öpüşecek kişiyi bulalım 40000 bin bakteriye razıyım.

arap kızıyla evlenmek

Şimdi arap kızı var arap kızı var han gisinden bahsediyorsun eğer fakir se olmaz eğer zenginse her türlü evlenirim sıkıntı yok.

100 kişiye başbakan kim diye sormak

bin ali değilmiydi ya en son oydu ne zaman değişti tamam bakanlar değişebilir ama başbakan ne zaman değişti.

yazarların şu an ihtiyacı olan şey

tek kelimeyle "para"başka hiç bir şeye ihtiyacım yok şüşür.