bugün

insan olması ve her insanın bazı değerleri kendi içerisinde istediği gibi yaşaması olabilir mi? bakire olmayan kızların yaşama sebebi.
bakire olmayan kız yoktur bakire olmayanlara kadın denir bu sebeple bakire olmayan kız olmadığı için olmayan bir sebeptir.
bakir erkeğin sürekli düşündüğü, kendini apappacık hissettiren, aslında içinde fırtınalar koparan düşüncesidir.
yoktur. vurulması doğaldır. töre, kan davası falan...
başlıktan bildim açtım emin oldum evet efendimi görünce, alabildiğine ve okunması gereksiz(evet okumadan yorum yapıyorum!) saçmalardan seçmeler dizisi...
(bkz: çünkü eşşeğin zikinden dolayı)
(bkz: troll)
(bkz: namusu bacak arasında sanmak)
(bkz: bağnazlık)
her insanın yaşama sebebiyle aynıdır.
bizi ilgilendirmeyen durumdur. muhtemelen onu kızlığını problem etmeden sevecek kişiyi bulmaktır yaşama sebebi.
yoktur.
bekaret kavramı bu kadar onemliyse bir insan için zaten korur ki bakirelik ne kadar önemlidir o da tartışılır. insanlar hissettiği ve sınırları çercevesinde(bu sınırların kişisel bi olgu olduğu düşünülürse buna da karışılmaz) istediği kişiyle istediği şeyi yapma hakkı vardır. eğer iki insan bişeyler hissederek belli şeyleri yaşamışlarsa kimsenin kadının bekaretini ve onun yaşama sebebini sorma ve sorgulama hakkı yoktur. bekaretin önemli olduğu yerler vardır annenize söylersiniz size el değmemiş kız bulur olur biter. elalemin kızının zarı kimseyi ilgilendirmemeli. kişinin kendi özelidir ve pişman olmak ya da olmamak kadına bağlıdır. bakireliği bu kadar önemsiyceğinize çevrenizde ki sorunlara biraz kafa yorun ince bi zardan çok daha önemli konular vardır mutlaka kafanızı meşgul etcek.
bakirelikle kafayı bozma nedenlerini düşününce aklımıza hemen yazarın azmış ve evlenememiş olduğu geliyor. biri şu arkadaşın anne babasına ulaşıp evlendirmelerini söylesinde rahat edelim.
zekası olmayan insanın yaşama sebebinden daha elle tutulur sebepleri olan kızın yaşama sebebidir.
bulunamayan sebeptir.
bakire olan-olmayan gibi saçma bir ayrıma girişen sulanmış beyinlere, yaşamanın ne kadar güzel bişey oldığunu göstermek olabilir.
Bekaretini sevdiği çocuğa vermesidir.
acınası insanların her zaman merak ettiği sebeplerdir.
bakire olmayan kız diye bir şey yoktur ki, bakire olmayan kız da değildir zaten.
türkiye'de, ve dünyanın başka coğrafyalarında da hala fiziki olarak var olan ve sırf "bekareti bozuldu" diye kızlarını katleden ailelere göre hiç var olmayan sebeplerdir.
insanlara bu sebeplerin öğretilemediği bir medeniyetin içinde olduğumuzu hatırlatan bir uyarı; işin özünü algılamak yerine yazara hakaret etmek sonucu değiştirmeyecektir.
annesine duyduğu öfkeyi annesine benzettiği kızlara/kadınlara kusan babası belli olmayan insan söylemi. herkesi annen sanma bana kalırsa denilebilir ama dememek en güzeli, banane yani.
bir gün kendisini sevebilecek, güvenebilecek, aşık olacak, bir ömür birlikte yaşayabilecek bir erkeğin ilki olmasıdır yaşama sebebi. o erkek karşısına çıkana kadar, sadece bedenini değil ruhunu da bakire olarak korumaktır.
bir kadın için; karşısına çıkan her erkeğe bedenini basit bir obje olarak kullandırtmasındansa hayatının erkeğine (dikkat edin; "eşi" demiyorum) kendini teslim etmesi kadar onurlu bir şey yoktur bu ölümlü dünyada.
tatmin etmek tatmin ettikçe tatmin olmaktır.
gelmesi olası cinsel ilişkiyi beklemektedir.
milletin hakkını yiyen,başkalarına kötülük yapanlara nazaran yaşamaya hakkı vardır. sanane kardesim alırsın bakıre bı kız tıkarsın eve. isteyen istediğiyle sevişsin.çirkin olduğunu düşünen,kendine göre birini bulamayan,cinselliği paylaşamayan böyle başlık acar.
Bakire olmayan kızın yaşama sebepleri:
1-Önünde uzun bir hayatının olması ve kendisinin dolu dolu yaşamak istemesi
2-Hayatı tecrübe etme gereksinimi(insan yaşamının her devresinde yeni bir şey öğrenir)

Yani sadece bir hymen * yırtıldı diye kendi hayatını çöpe atacak değildir, ki zaten bu dişinin elindedir. ister bakireliğini elinde tutar, ister beğendiği erkeğin eline verir. Hem eninde sonunda çoğu kız bakireliğini bozacaktır, yoksa insanoğlu neslini nasıl sürdürsün? şimdi beni eleştirenler hiç tüp bebek demesinler 30 yıl önce de aynı şeyleri düşünüyordunuz.
bir delinin kuyuya taş atmasıyla bağlantısı olmayan nedendir. yine de, kuyudan çıkarılan taşın üzerinde, "hayatın devam etmesi yaşamak için tek nedendir" yazmaktadır.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar