evet efendim...

ağır geliyor artık bildiğim değerleri savunmak sanki. cümlelerim yalan yanlısı olup çıkmadan evvel, doğru bildiklerimi de yansıtmalıyım ama. belki sizin gibi tarlabaşı'nda sümüklü çocuk arayıp fotoğraflarını çekipte yarışmalara katılmıyorum, yüzsüzce derece bekleyerek! yalnızca tüm anlarınızı ölümsüzleştiren hiç tanımadığınız bir el olarak müdahil oluyorum anılarınıza. aslında kurulsa gönül mahkemesi tüm melekler de olacak safımda.
yalnız siz bundan bihabersiniz, sorun da zaten burada.

bakire olmayan, yani yüce allah'ın ona bahşettiği o temizlik, naiflik, inceliği korumaktan aciz olan, nefsinin köpeği olmuş olup, aşıktım bahanesine sığınarak önden, arkadan her türlü cinsel ilişkiye katılmış ve tabir-i caizse mantar başlı penisler üstünde zıplayarak bağırt beni aşkım nidaları atarak tüm saflığını, masumiyetini katıldığı bu suçta kaybeden kızın yaşama sebebini soruyorum sadece.
kariyer, para, şöhret. bu üçlemeden hiçbirine dahil değil zina yapmak. anlık nefs köpekliği adı üstünde. çıkma, flört gibi şeyler de var hayatımızda hee. bunlar ayrı konu zaten. ne için yaşamalı bunu irdelemeli. ya da namusu olmayan bir kız ne için yaşayabilir bundan sonra?

ben hiçbir kızı bozmadım veya kız olsaydım da, s.ktirdiğim erkekle ayrıldıktan sonra aşıktım bahanesi altına sığınmazdım mesela. vurucu cümlelerime de sakın alınmayın ama.

neyse ama dediğiniz gibi olsun arkadaş, s.ktiğiniz kadınlar ile yaptığınız skorlar ile övünün, sen bakire olmayan s.kilmiş kız, aşıktım bahanesine sığın. sen olaya müdahil olmayan üçüncü kişi, sen de sadece izle.
ve geri kalanlar beni s.ktir etme arzusuyla yanıp tutuşsun.

ben buradayım, burada da olacağım. s.ktir etmek isteyenler yanlış sözlükte yalnış kişiyi okuyorsanız bu yalnızca sizin sorununuz. bakire olmayan kızım sen de yanlış kişiye aşık olup yanlış kişiye kendini meze ettiysen bu da senin sorunun. skor peşinde koşanlar ise kendince kazananlar, onlar da bu filmin her daim kötü ama insanlarca iyi bilinen rollerini kapmış olacaklar.

çünkü gerçek hayatın sonunda iyiler kazanmaz, iyiler yalnızca filmlerde kazanır, o da film biterken.
tavuk kanı dikiş iğnesi ve iplik aramaktır.
cinselliğe doymamış olmak, daha çok yaşamak istemektir. zira güzel bir şey olmasaydı, insanlar bunu yapmazdı.

bakire olmayan kızın yaşama sebebini anlamayan yazar, ya kendi tabiriyle kendisini arkadan s.ktirmiş, ya da zarını diktirmiş bir kadınla evlenecektir. şimdiden bana yalan söyleyin demektedir.

edit: aslında söylenecek çok şey var ama susuyorum. düşündükçe sinirlerim bozuluyor çünkü.
pompişten pompişe koşmak, coşmak coşturmaktır.
(bkz: papazın günahlardan söz ederken zevklenmesi)
bakire felan olaylarına girmiyorum.ama sabah akşam sadece zar düşünmek,abazalık bu olsa gerek.
bakire bir kızın yaşama sebebinden çok daha fazladır. bir kere aman şu günah şu haram diye dünyanın tadını çıkaramıyor değildir, bununla beraber hayattan zevk aldığı için gelecek ile ilgili daha fazla planları vardır.
Yazar bakire olmayan hatun kişileri tespit etmiş ve amacına ulaşmıştır. Rastgele kaptan denilir.
bekaretin yaşamak için tek neden olmadığını hatta bekaretin yaşamak için neden olmadığını göstermek olabilir.
o soktuğumun zarı oraya bayanlar mikrop kapmasn da doğurganlıklarını yitirmesin diye konmuştur başka amacı yoktur. senin beyninin zarı yırtılmış bu saatten sonra da siksen dikemezsin... hadi geçmiş olsun.
(bkz: beyini olmayan insanın yazma nedeni)
hemen evlilik dışı ilişki yaşamış ve toplumca malum kelimelerle yaftalanmış hastalıklı beyinlerin seri eksiye bağlayacağı ve beyin li zekalı cümleler kuracağı başlık olmuştur. kızım allah koymuş onu oraya bi dakka soluklan düşün hele. başlığı açan koymdı ya.
öncelikle;
(bkz: verdim şukunu kardeş)
(bkz: Yardırmışsın yine)

Sonra ise;

tanım: dünyayı sevmesinden kaynaklanan, ahir hayatı düşünmemesinden dolayı rahat davranması gerektiğini vurgulayan sebeplerdir. Ne büyük bir gaflettir. Elbette yargılanmalı bu tür kızlar ve kadınlık onurunu ayaklar altına alanlar. iyi ki devlet baba her türlü duruma el atmış bulunmakta. Sansürün boyutunu arttıracaktır biliyoruz. Kadınların bu rahatlığını da sansürleyecektir. Nüfus dairesi olarak kadınların ve bekar kızlarımızın nüfus cüzdanına bir ilişkiye girme durumu hanesi eklenecektir. ispat için ise; rapor istenecek. Evet yakın bir zamanda bununla da karşılaşacağız. Anacsevgidolubirmeleksankiolarak bu duyarlılığını kutluyorum sevgili hbbia.

(bkz: Kadınımadokunma)
http://www.facebook.com/p...t=o.5902923151&type=1 bu şahsın başlıklarına bu link ve türevleri iyi gider demeye sebep olan cümle bütünü.
eşitsizlik açısından karıların haklı olduğunu düşündüren cümle öbeği. mesela ben sözlükten 6 kız düşürdüm hatta 2 siyle de zina ettim. ha kimse bana gelipte ithamda bulunmadı, erkeksin normaldir dedi diyende. ama kızlara vay vay vay saydıran saydırana. halbuki aynı boku yedik aynı günahı kazandık.
ilk önce gerçek aşkı bulduğunu zannedip verir düşünmeden, sonra hisleri değişir aşkı başkasında arar eee başkasınada verir tabiki tek derdi gerçek aşkı arayıp ona vermek istemesidir.
oturup milletin bekareti hakkında düşünüp yazacak kişinin sebebinden çoktur.
kendisinden çok sizi germesinin etkilerini izliyor olabilir.
(bkz: beyin özürlünün yaşama sevinci)
ergenleri milli yapmak.*
Kızlık yada kızlık zarı diye tabir ettiğiniz Hymen, ergenliğe girinceye kadar savunmasız ve mikrop kapmaya çok açık olan kadınlık organını korumak için bünyede bulunan, anlamı tıbbi amacından öteye geçirilmemesi gereken bir parçadır.

Siz bu fikirle bu başlığı atabilen güruh! bekareti haricinde neyini nasıl verdiği belli olmayan, hatta verirken içinde sevgi barındırdığı bile kuşkulu eylemlerinin, sayısı bile belli olmayan tiplerle bakire diye evleneceksiniz ve o ağızlar çocuklarınızı öpecek, o olası bağsur ameliyatlarının parası için siz çalışıyor olacaksınız, sizinse içiniz sadece kanıtınız olmadığı için rahat olacak. şimdi acaba kimin yaşamak için sebebe ihtiyacı var birdaha düşünmek gerek. başkalarının kim bilir kaç kere ve sevgi dışında başka hangi karşılıklar için ... ağızlar, ... XXX ile yaşayan sizler mi yoksa sevdiği kişiye kendi uygun gördüğü sınır veya sınırsızlıklarla ruhunu vermiş sorguladığınız o genç kadın mı?

Bir kez daha söylüyorum : bu kadar sığsınız, hadi sığlığıda geçelim şu kadar şeyi akıl etmeye yetecek bile aklınız yok, bir de gelip bir sözlükte fikir alışverişi mi yapıyorsunuz? Önce fikir edinin fikir.
Öldürün gitsin ne diye yaşar böyle tipler.Hatta xl cihazına bekaret kontrolü takılsın üniversitelere kamu alanlarına almayalım böyle tipleri.
daha çok erkek ile zina teşkil edip cehennemde yalnız kalmamak.

(bkz: ben gidiyorsam sende geleceksin)
bu başlığı açan yazar ne yazık ki günümüzde unutulmuş değerlerden bahsetmektedir. ancak kızlar kadar erkeklerin bekaretlerini kaybettiklerinde ne yapmaları gerektiğini söylemeyerek bencilliğin dik alasını yapan kişidir.
böyle birşey olmadığı için sebepte yoktur
(bkz: bakire olmayan kız)