bugün

- yatırcan başımdan çok kötü bir olay geçti (aslında bir değil, gün aşırı).
+ benden önce yaşadıkların beni bağlamaz okşan.
- çok uzaklara gidelim yatırcan. ( bütün şehir beni tanıyo )
böyle bir kızsa affı olmaz tabi.
lan düşünsenize kim patlak lastikle yola devam etmek ister? yahu karının lastiğini patlatmışlar, böyle kocaman beton çivisi delmiş, adebayor penisli erkekler göğüslerini emip dişleyip amasya elmasına çevirmiş. hadi söyleyin bana kim ister böyle bayanla evlenmeyi. mesela karınızla bi yere gidiyorsunuz ama önceden başkası çakmış. mesela o adam da kafedeki garson. önünüze yemek getiriyor, karınıza gülümsüyor hafiften. belki birkaç sene önce dişlediği memelere gülümsüyor, hahaha böyle godoşlar da var mı ya diyor.
wc ye gidip 31 çekiyor belki, hahaha eski günleri yad ettik diyor. iyi alıyodu diyor mesela. iğrenç..

ha evlenmek isteyen varsa böyle patlak bayan çok. benim hiç de şeyimde olmaz açıkçası.
yıl 2011 hala bakirelikten konuşuyoruz ya. millet uzaya çıktı.
yıl 2011 hala bakirelikten konuşuyoruz ya. millet uzaya çıktı otel kurdu geri döndü amk.
(bkz: bakireliğini uzaya çıkanlarla örtbas etme çabası)
Bakire olan kızla evlenmek ile arasında hiç fark olmayan durumdur.
erkek ve kadın dışında kimseyi ilgilendirmeyen durumdur.
-sanane kardeşim kim kimle istiyorsa evlenir.bakireliğini bozan arkadaşa sormak lazım aslında bu soruyu .
evlenmem diyenlere adriana lima'yı getirip vermeli ve sonuçları gülerek izlenmelidir.
düşmanımın başına gelmemesini istediğim evliliktir.

(bkz: başka erkeğe arkasını dönmüş kadınla evlenmek)
(bkz: başka erkeğe memesini yalatmış kadınla evlenmek)
(bkz: başka erkeğe ohh çekmiş kadınla evlenmek)
üzerine çok düşünmeye gerek olmayan eylem.
(bkz: bakir olmayan erkekle evlenmek)
namusu bacak arasında arayanlara
-namus bacak arasında mı kafada mı?
-sen yapıyorsan kızlar neden yapmasın?
-sen, kardeşin, abin, kuzenlerin... kısaca tüm erkekler kızlarla ilişkiye girmek için can atıyor. sonunda da giriyorsun ee evlenecek bakire kızı nerde bulucaksın hepsiyle bi şekilde ilişkiye giriliyor. e o zaman bu kızlar nasıl bakire kalacak?

ee adam olana etme bulma demezler mi o zaman?

peşin edit: ben de erkeğim. içimizde neredeyse ilişkiye girmeyen kalmamışken biz önce bu sorulara bi cevap verelim.
kısmet olduğunu düşünmemiz gereken bir durum.
Bakire olmayınca ne oluyor anlamadım şimdi. *
kimseyi ilgilendirmeyecek bir eylemdir. ama illa bir yorum yapmak gerekirse şunları söyleyebilirim:
eğer bu bayanla evlenen bakir bir erkekse yanlış yapmıştır. neden kimyaları uyuşmaz, ha bakir bir erkek değilse bu birey bence bir sorun olmaz gül gibi geçinir giderler.
evlenmeden önce biliyorsanız sorun yoktur ancak evlendikten sonra öğrenilmesi durumunda en geniş adamı bile rahatsız edebilecek bir durumdur. kadın evlenmeden önce dürüst davranmış ve açıkça söylemişse, hatta sizinle de birlikte olmuşsa evlendikten sonra da bir şey değişmez.
bakire olan kızla evlenmek kadar doğal olan eylem.
bakirelik kesinlikle bacak arasında değildir. bekaret o kızlık zarında saklı değildir. kadın evlenmeden önce bi çok sevgilisiyle sevişir dokundurur yalatır ama kızlık zarını yırtmaz. kızlık zarı yırtılmadı diye böylelerinin adına bakire denir. bakirelik kafada, bacak arasında değildir; ahlaktadır sadece.

+ayy kız yarın düğünüm var heycanlıyım
-niye ki bakirnur
+kız gerdek gecesinde zarım yırtılacak ya ondan sonra rahat rahattt diğer erkeklerle yatabilirim artık
-sen diğer sevgililerinle ilişkiye girmedin mi ki
+olur mu öyle şey erkekler bekareti kızlık zarında arıyolar. bende kızlık zarımı korudum ama her yerimi yalattım dokundurdum. evlendikten sonra da rahat rahat diğerleriyle ilişkiye gircem ya o yüzden heycanlıyım
+or*spusunn biliyosun dimi
-hiç de bile gayet namusluyum tamam mı kızlık zarımı yırttırtmadım bi kereeeee
+??!!?
ilerde çocuklarınızın emdiği memeyi başka erkeklerin sakallarını sürterek emdiğini, efendime söyleyeyim g.tüne boşalındığını veyahutta kanepede böyle eğip karınızı inlettiklerini nasıl açıklarsınız bunu düşündükten sonrası kolay olan eylem.

ha bir de kodoş olursunuz o ayrı. birine veren karı hepsine vermiş olabilir. bakkal ilyas, kapıcı fevzinin oğlu, metrobüste bulmaca çözen damarlı kolları olan genç dahi olabilir karınızı s.kip domaltan.
(bkz: yaldır yaldır sevişip yine de namuslu kalabilmek/@zigonsehpa)

edit: yönlendirme lan bu gerizekalı git oku sonra onu eksile yönlendirmeden ne istedin?
yamalı bir bayanla evlenmekten daha iyi olan durumdur.
Bakir olmayan adamla evlenmekten farksizdir.
boşanmış bir kadınla evlenmektir esasında. tabii o kadın cinselliği, hayatını kazanmak amacıyla kullanan bir kadın değilse.

boşanmayı da, hayatını kazanmak ifadesini de iki anlamlı kullandım. bu anlamlardan biri somut; kağıt ve imzayla sabitlenmiş belgelerle isbat edilebilecek durumlar. ikincisi ise, insanın kendi iç dünyasını alakadar eden ve isbatı kağıda imzaya değil, tamamen göze ve hayat pratiğine dayanan durumlar.

bir kadın resmi olarak evlenmemiş olabilir. ama bu onun ilişkilerini "evlilik" mantığı ve bağlılığıyla yaşamadığı anlamına gelmez. tıpkı evlenip boşanmış kadınlar gibi, ilişkisinden ayrılmış olan kadın da boşanmış bir kadındır bana göre. eğer ki cinselliği karnını doyurmak veya anlamsız hırslarını elde etmek için kullanan bir kadın değilse, cinsel ahlakı* düzgün ve güzelse, o kadın gayet de evlenmeye layık bir kadındır. sevişmeyi "sevilmek" için kullanıp kullanmaması da o kadının kendi iradesine ve tercihine bağlıdır, kimsenin sorgulamaya hakkı yoktur.

fakat bir kadın, cinselliği karnını doyurmak veya bir takım anlamsız-gereksiz-basit hırslarını* elde etmek için kullanan bir kadınsa veya seks bağımlılığı varsa o zaman bu kadınla evlenmek ona da onunla evlenene de zarar verebilir. elbette bu da düşünülmesi gereken bir durumdur. öncelikle o kadının bağımlılığının tedavi edilmesi veya karnını doyuracak başka bir e yönlendirilmesi veya eğer düzelme görülmüyorsa, karakter sorunundan ötürü uzak durulması gerekir. fakat bunların hiçbiri o kadının durduk yerde aşağılanmasını, kötülenmesini, kendisine hakaret edilmesini meşru kılmaz. bir erkek "ben insanım" diye gezebiliyorsa, bunları oturup enine boyuna düşünmeli. kadınlar da öyle.
dine aykırıdır. ayrıca kesinlikle yapılmaması gereken bir eylemdir. elini taşın altına koymaktır.
çocuklarının annesi olacak kişinin başkalarıyla cinsel ilişkiye girmesini nasıl kabul edersin? anneni düşün. bir adam gelse ve annenle babandan önce ilişkiye girdiğini söyleseydi ne hissederdin? söyle!
(bkz: bakir olmayan erkekle evlenmek)

buna gelince ama hayatta olmaz değil mi zar meraklısı kardeşim.
geri zekalı insanların eylemidir, vesayeti başkasına verilmelidir.