bugün

bakirelik yalnız kadınamı aittir kadının bakir erkekle evlenme hakkı yokmudur?
(erkeğim)
hz. muhammed (s.a.v)...

efendim?!!...
Evladının başka penislerin girdiği bir yoldan dünyaya gelmesini hazmedebilen kişidir.
Modern erkektir. Toplumun dayattığı gereksiz tabuları haklı bir şekilde ezip geçiyordur. Evet
Muhammed peygamber mesela nasıl?
Neden “bilen” ? Çok şükür bugün de evlilik kıstaslarımızı iki bacak arasına soktuk.
Yurdum hanzoları evlenecek kadın bulmuş da bakireliğini sorgular olmuş.

evlenebilen kelimesi mantıklı. Küçük boz doblocuları kim ister? Birini bulup evlenmeleri büyük başarı.
burda belirtilmesi gereken hiç evlenmemiş bakire olmayan bir kadınla evlenme durumudur. bekaret kadında istenen bi durum mudur, genel anlamda evet. bu isteğin anlamlı karşılığı olması için erkeğin de bakire olması gerekmektedir. ben bakirsem kadınımın da aynı olmasını isterim, doğal bir istek. tabi sadece bekaret değil iş daha özünde namustan başlar. tabii ki karşılıklı olması koşuluyla. kendi bakir olan bir erkek amiyane tavırla önüne gelene domalan bir kadın istemeyebilir.

he son derece objektif kaygıyla yazılmış bu entryi kimler eleştirebilir dersek, namus kaygısı olmayan erkekler, amına koduğumun sözlük meriçleri(onlar kendini iyi bilir) ve kızlığı çoktan delik deşik edilmiş bir takım kadınlar. eleştirileriniz sikimde mi olacak? tabii ki hayır. gerçekler acıtır. bakirelik iddiası sunan kadından asla emin olamayacağımız gibi. gerçi ruhu orospuysa o kendini belli eder. ya da en genel kapsamda takdiri ilahi tecelli edecektir.
Arttırıyorum: Gangbang yapmış bir kadınla evlenebilen erkek
Normal erkektir. Olur da çok seversem sorun etmem. Niye mi kardeşim? Mesela dünkü malum olayda ortada fotoğraflar olmasaydı oradaki kız kimse hiç bilinmeyecekti ne yaptığı. Ee bunu düşününce saklayacağına açık açık yüzüme "ben bakire değilim" demesini tercih ederim. Yılandan korkmam yalandan korktuğum kadar.
Genc yasta esini kaybetmistir.
Kaderi boyle yazilmiş, statusune ustelik dul eklenmişse kadinin bunda suçu ne..?
midesizdir. geniştir.
Şu bekaret denen şeyi bir bebeğin kordon bağını kestikleri gibi , doğumda kesip atsalar ne iyi olurdu . Kan budalası vampirlerin müstakbel eşleri patlak olur ve namus timsali beylerimizde gavatlığı tadardı. Ama o zaman da başka bir şey bulur ve kadının namus bekçiliğini başka yoldan yaparlardı .

Bi bitmediniz be namus bekçilerimiz ,siZler olmasanız ülkenin yarısı orospu yarısı da gavat olacaktı , iyi ki varsınız .
dinden, hadisten, namustan gem vuran zevat , sünnet diyip sakal bırakan pezevenk , neden sünnet diyipte dul kadınla evlenmiyorsun, eee o da sünnet.

akıl olsa sizde zaten sikinize takılırdı , gene beyne ulaşmazdı . isabet olmuş olmaması.
bakir olmayan erkekler ile evlenen kadınlar ne ise erkeklerde o. Sadece insan.
Bakire olan bir kadınla evlenen erkek gibidir. Bir kadınla evlenmiş olur.
Bakayım vallahi gerizekalı bir başlık gerizekalı bir konu .
Sıkılmadınız mı hergün bu konuyla ilgili post açmaktan.
bakire olmayanlar 72826382 erkekle sevişmiş olmak zorunda değildir. sadece 1 erkek ile cinsel birliktelik yaşamış olabilir. bakire olanlar illa ki anal oral yapmış olmayabilir. yapmış da olabilir. sadece öpüşmüş de olabilir. sadece sevişmiş de olabilir. bunların hiçbiri olmamış da olabilir 25 yaşında eline erkek eli değmemiş de olabilir. 15 yaşında 3 erkekle sevişmiş ya da sex yapmış da olabilir. bunları doğru buluyor ya da bulmuyor olabilirsiniz. fakat bunları insanları kalıplara sokmak onları ahlaksız olarak nitelendirmek için kullanamazsınız. herkes her şeyi yapmış ya da yapmamış olabilir. bakir erkek ve bakire olmayan kadın da evlenebilir ikisi bakir de olabilir ikisi bakir olmayadabilir. önemli olan ilişkilerini, sevgili veya karı koca da olsa farketmez, birbirlerine olan sevgi saygı ve sadakat üçlüsünün üzerine oturmaları gerekir. kimsenin cinsel geçmişi kimsenin üzerine vazife değildir. başka erkeklerin DNA sı olayı da palavradır. her ay regl olduğumuzda rahim duvarı parçalanarak kendini yeniliyor sizce böyle bir şey ne kadar mümkün olabilir? kedi miyiz biz? ya da yunus muyuz? bağnaz fikirlerinizle burada erdemli ya da ahlaklı gibi davranmayın. cahilsiniz. farkına varın ve bunu düzeltmeye çalışın.
Kısaca (bkz: yobaz) ben yobazım.
iki kişi anlaşmışsa başkalarına bir şey düşmez.

Unutmayın bakire bir kızla evlenebilirsiniz ama bakire kızın elleşmediğini, sevişmediğini, oynaşmadığını iddia edemezsiniz. Bu nedenden dolayı tek kıstasınız bekaret olmasın. Bekaret önemli olabilir fakat bekaretten daha daha önemli şeyler de vardır.
Götü yalama olmuş kakasini tutamayan kadınla evlenmekten iyidir.
kime ne ya.
Sevmiş evlenmiş size giren çıkan ne derler adama.

Olamaz mi? Sevdiğimiz kadın belki bizden önce bir evlilik yapmıştır yurutememislerdir..

Ben ki bakir bir erkek olarak bile böyle bir şeye takılmıyorum.

Ha evlilik dışı bir ilişki yaşanmış olması beni gerçekten oldukça üzer. Ama kızla kafam uyuşmuş ise asla onun yüzüne vurmam bu yanlışını..

Bence evlilik dışı birliktelik yanlış bir şeydir ama birinin namusu hakkında bu nedenden ötürü ileri geri konuşma hakkımız yoktur.

Mühim olan uyum sağlayabilmek, anlaşabilmek ve sevgidir.