bugün

benim bu ..
hatta daha terbiyesizini söyleyeyim çocuğu da var ...
hatta daha daha yavşaklığını söyleyeyim ben bekar ve hiç evlenmemiş biriydim..

sevdim ilk gördüğüm anda.. annem dul kaldı yıllarca çocuklarına bakabilmek için çalıştı çabaladı kanser oldu öldü ..

o zaman bana sorsa ''' evlenebilir miyim diye '' asla kabul etmezdim . mardinliyiz oğlum biz.. ama gel gör ki bugun deseler ki annen ölmeyecek evlensin mi ? ! bin sefer yüz sefer evet derim..

yaşamasını biliyorsan yaralanmış bir kuşu almak iyileştirmek marifettir. erdemliktir... al sahip çık okşa evin en güzel bülbülü olsun !!
bakireyle evlenip karısını otel odasında basana da rastladım, dulla evlenip ömür boyu huzurlu bir evlilik yaşayanı da gördüğüm için karakteri patlak olmasın,allah mutlu mesut etsin dediğim erkektir.
ruhu orospu bir bakireyle evlenen erkekten çok daha mutlu olacak adamdır.
bütün sevgilileriyle yatan, yemediği bok kalmamış erkek çıkıp da bakiree kız istiyorum ben demesin bir zahmet. sen sütten çıkmış ak kaşıksın ya tertemiz masum kız da sana layıktı sanki lan yavşak.
eğer bakir bir erkekse bakire kız istemesi normaldir.
haftada bir don değiştirir gibi sevgili değiştirip saksafon virtüözü olmuş bakire bir kızla evlenmekten yeğ bir iş yapan erkektir. amk asosyal salakları bütün bakireleri rahibe teresa sanıyor herhalde.
(bkz: hz muhammed) ilk eşi hz.hatice evlilik geçirmiş dul bir kadındı.
Diktirmiş bir kızla evlenmekten hallicedir.
her türlü ön sevişmeyi yapmış fakat sırf zarı var diye kendini bakire zanneden ve sizden bunları saklayan kızlar ile evlenmeyi, tanrı düşman başına dahi vermesin arkadaşlar. her insan geçmişte birşeyler yaşamış olabilir lakin karşınızdakini kandırmak sadece sizi daha seviyesiz bir birey yapar. bakire kız isteme muhabbetini gerçekten hakeden insanlar, bakir olan insanlardır. geri kalanı bu konu hakkında yorum yapma hakkına dahi sahip değildir. bekaret, aşk, sevgi, saygı benim için tamamen kalptedir. bu demek değil ki önüne gelenle yatan bir kızla beraber olurum. tanrı herkesi kalbi güzel insanlar ile karşılaştırır umarım.
Lan bu nasıl zihniyet? Sen burda sevgilim bana versin diye götünü yırt sonra git bakire kız ara evlenmek için. Peki diğer kız ne olacak?
O kadın sizi illa ki eski deneyimleriyle karşılaştıracaktır. Hadi diyelim ki karşılastirma yapmadi ki bu imkansiz siz en ufak bi farkli hareketini bu deneyimlere mal edeceksiniz. Gerçekçi olmakta fayda var, kendinizi kandirmayin.
büyük ihtimalle kendisi de bakir değildir zaten.
selia, derdini camfrog sönmez kovalasın.
hep erkeklere yüklenilen konudur. peki erkek bakir ise ve sabredip beklediyse de böyle bir durumla karşılaştıysa?

namus beyindedir de geç, ohhh mis gibi. köpek gibi sikiş sikiş sonra beyinde de. Hayır ahali namus; beyinde, bacak arasında, düşüncede bilumum heryerdedir. zihni sikişen de namussuzdur.
herkesin karşısına inşallah kendisi gibi biri çıkar erkek gününü gün edip temiz bi eş ararsa bu kıza halsızlık olur sen kendine sahip çıkamadıysan o kız olmayan eş senin payındir mutluluklar. Namus beyindedir ne ya nerde olduğu belli işte o yoksa namusda yoktur yani yeni icat çıkarmayın. Birşeyler yaşarken ilerisini düşünmeli erkek ya karısından bulur yada kızından hayatın gerçekleri.
O zaman siz de evlenmeden başka kızlara "çakma" hayali kurmayacaksınız. Sanki cinsellik sadece erkeklere ihtiyaç. Şaka gibisiniz vallahi.