bugün

beyler gerekirse ömrünüz boyunca yalnız kalma riskini göze alın ama bu isteğinizden vazgeçmeyin. özellikle 30-40 yaşına geldiği halde eline kadın eli değmemiş adamlarsanız (çünkü biliyorum çok var) taviz vermeyin.

bakire kadın isteyen erkeğe ne diyorlar? ee sizde evlenmeden bozmayıverin kadınları diyorlar. Bunu diyenlerin göz önüne almadığı şey evlenmeden önce kadınları bozan erkek grubunun; belli özellikleri taşıyan (zengin, yakışıklı, kaslı-güçlü vs.) az sayıdaki erkek grubu olması. bu özellikleri taşımayan, işini-gücünü oturtamamış çoğunluk erkek grubunun 30'lu 40'lı yaşlarına kadar birisiyle evlenmeden ilişkiye girip onu bozabilmesi düşük bir ihtimaldir. hele ki köyde falan yaşayan olsun, sosyal hayatın zayıf olduğu bir yerde yaşayan olsun veya şehirde yaşadığı halde çeşitli nedenlerle asosyal olan olsun bu adamların 20'li yaşlarında kadından kadına geçeceği, kadınları bozabileceği düşünülmesi baya absürt.

yani şunu demek istiyorum:

zengin, yakışıklı, kaslı-güçlü vs. belli özellikleri taşıyan erkek sayısı 5 ise bu erkek grubunun bozduğu kadın sayısı 20-25'dir. çoğunluk bir kadın grubunu azınlık bir erkek grubu bozuyor ve bu olay her erkeğin kadın bozabildiği önyargısına yol açıyor. kadınlar belli azınlıktaki erkek grubuna kendilerini bozduruyorlar, 30'lu yaşlarına geldiği halde eline kadın eli değmemiş -evlilik yoluyla değdirmek isteyen- adamlara da "kadınları bozup bozup bakire istiyorsunuz gericiler yaa" falan diye çemkiriyorlar. deccale (kadınlara) kanmayın. bakire isteğinizden vazgeçmeyin. bu kadınlar yaşları ilerledikçe kendilerini bozdurdukları adamlardan yüz almamaya başlıyor ve evlilik yaşları da yaklaştığı için sizin gibi saf erkeklere evlilik yoluyla yamanmaya çalışıyorlar. 30-35 yaşlarına kadar elinize kadın eli değmediyse bu bakirelik kriterinden katiyen vazgeçmeyin. dediğim gibi gerekirse yalnız kalmayı göze alın ama vazgeçmeyin.
kendisi bakir ise bu isteğini anlayışla karşılarım.
Of 110 kere kadın bozmak demişsin. O ne ya.
bakir bir erkek olarak hakkım olduğunu düşünüyorum.
Öncelikle bakir olması gereken erkektir.
Ortalık öyle bir hal aldıki kadınlarda vurdurmamıs erkek isteyecek duruma geldi. Koca diye alıyorsun adam bacanagıyla aşk yaşıyor filan.
arkadaşlar yani üslubumdan ötürü özür dilerim lakin bunlara takılmayın ya. üslup takıntısı olan kişinin böyle bir sözlükte ne işi var allah aşkına!

edit: acı gerçekler...
bakirim ve evlenmek için bakire kadın istiyorum. yalnız kadın bozma lafı hoş bir laf değil. bekaretini kaybetmiş kadın benim gözümde bozulmuş falan değildir, sadece bence yapılmaması gereken bir şeyi yapmıştır. herkesin kendi hayatı, ona da saygı duyarım. ama evlenmek için kesinlikle tercih etmem ve bunun sebebi çok açık.
başkasının zikiyle yatağa girilmeyeceğini bilen akıllı erkektir. aksini iddia eden kavatdır.
Bir çok kadının bakireligini almış erkektir.
bozmak ne ya? şu tabirlere, cümlelere bak, size diyeceğim tek bir şey var, tedavi olun, sizin gibi aptallarla yaşamak zorunda değiliz.
Lan adam araba alırken lokal boyadan kıllanıyor daha ne diyim.
Takintısi olan aramasin.
şurada erkek kardeşlerimize tavsiye veriyoruz hala üsluba bak falan yazıyorlar. aslında sen benim üslubuma sinirlenmedin, yazdığım hakikate sinirlendin.

35-40'lı yaşlarınıza kadar elinize kadın eli değmediyse, özellikle 20'lerinizde kadınlar size yüz vermediyse evlilik için bakire kriterinizden vazgeçmeyin arkadaşlar. gerekirse ömür boyu yalnız kalmayı göze al ama vazgeçme. zaten hayatının yarısını yalnız geçirmişsin bir yarısı da geçer korkma. 30-40'a kadar sana yüz verilmemiş işini gücünü oturtunca talepler artıyorsa ve illa evleneceğim diyorsan senden genç + bakire bul. bakire isteyince sana kadınlarla yatıp yatıp bakire istiyorsunuz gericiler falan diyenlere de "ben yatmadım bakire istemek benim hakkım diyeceksin" ve yol vereceksin. kimle yattıysa ona etsin bu lafları ve gitsin onunla evlensin. böyle birisini kendine layık görme, evlilik lütfunu ona verme, onurlu ol. evet.
bakiye kalır. *
Herkes dengi dengine kendisi bakir bir beyefendiyse gayet makul karşılanabilir bir istek ancak evlenmeden önce dilediğini yapıp dilediğin gibi takıl is evliliğe gelince başkasının sevistigini alma özgüvensizlikten çok adaletsizlik gibi geliyor bana.
Benimdir. El alemin penisini yalamış kadını istemem ben.
Evlendikten sonraki en yakin gelecekte olu gibi yatan kadinla sikisecek olan erkektir.
Yeter ya bakir kadınınızdan. Ya Ben de artık bakir erkek istiyorum hadi bakalım! Madem hala sipariş üzerine çalışıyorsunuz, ben de sipariş veriyorum: bakir olmayan erkekle işim olmaz!! Hadi, hodri meydan!
Ben o tür erkeklerden değilim.cinsellik tabu olmaktan çıkmalı.