bugün

kralı fazla gaza getirmişler. "Şam'a girmeyi şimdiden planlamalı. Yansın Suriye yıkılsın idlib kahrolsun Esad. Şehit kanı yerde kalmamalıdır" auuuuu diye de eklemiş reis.

http://www.sondakika.com/...kaldiran-sozler-12906614/
bütün sindirim sistemimi yarım saat güldüren açıklama.

nasıl bu kadar boş beleş konuşulur, anlayamıyorum.
hüloooğ! üzerine kefen yerine perde giyen çomarlar önden lütfen. Çöl sıçanı cihatçılar için hiçbir insanımızın burnu dahi kanamamalı!
lan o değil dünya demeyecek mi siz hayırdır diye. ne cevap verecek reis. "osmanlı toprağıydı biz geldik" mi diyecek amk.
tutmayın küçük enişteyi !
iyice bunadı artık.
Sözlerini ittifak ortağı Rte dahil kimse ciddiye almıyor.
ne kadar kolay şeylermiş gibi söyleniyor. salonu da balkona katalım mı?
"şam'a girmeyi şimdiden planlamalı. yansın suriye yıkılsın idlib kahrolsun esad. şehit kanı yerde kalmamalıdır"
Bir ayağı çukurda ihtiyarın, gider ayak herkesi kendisiyle götürmek istiyor. iran, rusya, çin senin müttefikin değil bahçeli. Senin müttefikin terörist dediğin abd.
"Körler sağırlar birbirini ağırlar"
Biri gaz veriyo diğeri hak bayram zannediyo olan gariban mehmetçiğe oluyor işte.
Siz rte ile önden girin,
Ortam güzelse haber verin, bizde geliriz.
Age of empires'ı açık unutmuş galiba. *
Aslında kalbi temiz ama bazen gaza geliyor.
belki şam'a dememiştir.i
en ön safta kendi çocuklarını, yeğenlerini falan göndereceklerse mantıklı bir istektir. yoksa garibanın çocukları üzerinden savaş oyunları oynamayı bıraksınlar artık amk. ateş düştüğü yeri yakıyor öyle kendi sevdikleri saraylarda tripleks villalarda güven içerisinde yer içerken garibanın çocuğu üzerinden ego tatmini yapmasın kimse.
Tutan mı var kardeşim.
Apo ya da ip atmıstı bu. Kuru sıkının ağababasıdir kendisi.
şama girdim , şam budanmış .....

şama , esat putin dadanmış ....

75 yaşındaki ...............
Bak, bak, bak, Şam’a tatlı almaya gidecekmişiz gibi söylemiş. Ön saflarda vatan evlatları değil de kendisi de olacaksa neden girmeyelim, girelim tabi.
Mhp, Akp, Abd
Ortak çizgide birleşmiştir.
Devlet Bahçeli kimdir çok merak ediyorum. Büyük bir vatansever mı yoksa Türkiye düşmanı bir ajan mı? Tayyibi ve siyasal islamı bitirecek formül bu. Aynı zamanda Türkiye'ye zarar verip Türkiye'yi de bitirebilecek bir formül.