bugün

gökten kriko düşse stepnelere nur yağardı.
Bahçeli sen artık bi sus ta. Biraz yaşının adami ol.
bir yerlerinin tutuşmasından kaynaklıdır.

senin için nice insanla kavga ettim. o günleri hatırladıkça kendimde utanıyorum. allah belanı versin.
Hunharca gúldürmúştür.

Şekerim!
püskevitini ılık süte batır ve battaniyeni dizlerine òrterek camdan dışarıyı seyret artık.
Valla bak!
seçime girmeden seçim kazanma çabaları. yavaş' ın derdi bahçeli' yi gerdi.
Koltuk değneği yine dile gelmiş.
Saçma taleptir. Aynı mantıkla man adası olaylarından, Zarrab olaylarına kadar ele alındığında, en baştaki dahil bir tane akp li kalmaması lazım aktif siyasette.

Altına sıçtığı için gelininden azar yemesi gereken yaşta, boş boş konuşuyor stepne efendi.
Eyyyy Bahçeli!

Yüzde 10-12 oyun var diye kendini bir adam sanıyorsun ama kimsenin seni ciddiye aldığı yok.

Mesele hem oyu alıp hem ülkenin genelinden bir saygınlık görmek.

Koltuğu kaybetmemek için seçim yaptırmayan herif bu millete akıl veremez!
Chp’yi çok düşününen parti liderinin isteği.
keşke sen istifa etsen bahçeli.

senin söyleminin, benim için bir önemi yok.
senin vaatlerinin, benim için bir önemi yok.
senin hatalarının, benim için bir önemi yok.
senin partinin, benim için bir önemi yok.

siyasetten fiilen emekli olmuş bir insansın benim gözümde.
bir lider misin? hayır
bu ülkenin geleceği misin? hayır
erbakan kadar hatırlanacak mısın? hayır
ecevit kadar takdir edilecek misin? hayır

senin hiç bir ifaden, benim zihnimdeki tek bir fikir kırıntısını bile değiştiremez.
bu ülkeye hizmet etmek istiyorsan, bir zahmet sende istifa et. mhp genel başkanlığından çekil.

çünkü bu ülkenin yancı bir partiye ihtiyacı yok. en az desteği alan parti başkanı, bile biz bu ülkeye hizmet etmeye hazırız diyebilmeli.

son 20 seçimde belki oyların %90nı 4 parti arasında bölünmüştür ama yinede ülkemizde onlarca parti bulunmakta. kimisi bu ülkenin %1 oyuna talip, kimisi ise sadece söz söyleyebilme hakkı için bu göreve talip olmaya gidiyor. hemde kıt kanaat imkanları ile..

sen en son ne zaman bu ülkeyi yönetebilirim dedin ? cumhur itfaakı, beka falan demeyi geç, yok eğer bunları dersen. mhp yi tasfiyet ve tüm delegelerin ile akp ile birleş..

%80 niniz kapıda kalırsınız orası ayrı.. *