bugün

(bkz: babayla rakı içmek)
(bkz: babayla karşılıklı kafa çekmek)
paha biçilmez bir deneyimdir. * * *
bol bol uyguladığımız eylemdir. Muhabbetide tatlı olunca şişenin dibini görmek garantidir.
güzide ülkem insanlarının (hadi ezici bir çoğunluğunun diyeyim) pek normal karşılamadığı bir durumdur. bir kaç kadeh içmekle kafa çekmek arasındaki farkı anlatmaya gerek yok. babayla oturursun rakı da içersin, kola da, çay da. abartmadan tabi. olmadı ayran yapalım.
babanın 'dışarda alışmasın heveslenirse benimle içsin' mantığıyla 14-15 yaşlarındayken çocuğuyla yaptığı eylem. benimki denedi, yüzde yüz çalıştı.
on numara harekettir..

rakı içen babanın en zevk aldığı olaydır bu.

yapınız.
(bkz: orgazmdan daha zevkli anlar)
hiç başıma gelmeyecek, gelmemesi de gereken durumdur...
tadından yenmez; güzel mezelere babanın mangalı devralması da eklenirse... * *
rakı içme faslı güzeldir, evde, deniz kenarında, piknikte her ortamda süperdir. tek sakıncası alkol oranı arttıkça babanın çenesi biraz düşer, olsun, ne de olsa gülü seven dikenine katlanır.*
baba rakı sevmez ise nesne biraya çevrilir rakı dayı ile içilirdir. 1 saat kalan eylemdir.
benim için ilk içki deneyimiydi. paha biçilmezdir.
zamanında ülser ameliyatı olup babası sosyal içici olmuş yazarın kıskandığı eylemdir.
ege bölgesinde genelde 3 evden birinde yaşanılan durumdur. hatta rakının yanına balık da eklemek gerek.
babamın çok nadıren alkol kullanması sebebıyle yaşayamadıgım durum. o yuzden ben bu başlıgı anneyle karsılıklı rakı içmek olarak algılıyorum. ha ama ıkısı de hoştur. hele bır de ebeveynınız sarhoş olduysa daha da guzeldır. onun gizli dehlizlerine girmenize izin verebilir. guzel bir şanstır.
genelde şarapçı olan bu bünyenin yaşayamadığı durum. ha, hiç içmediği günlerde bir küçük içen bir babanın oğlu olduğum düşünülürse bu durumun ne kadar garip olduğu anlaşılabilir. peder efendi bunu şaka konusu bile etmiştir hatta, zira kendisi şarap içmez, içerse de beyaz içerken oğlunun kırmızı şaraba olan aşkını anlayamamaktadır. anan doğururken ağzına sıçmış senin ağzının tadı yok der bazı bazı... bazen de rakıyı içemediğimi iddia eder. içemiyor değilim peder efendi, şaraba aşık bir insan olarak içmemeyi tercih ediyorum sadece.

tek bir kere karşısına oturttu ve zorladı. orada da üzerine su koydurtmadım ve rakıyla suyu ayrı ayrı içtim. sinirlendi. daha da denemiyor.
sokarım öyle aile tablosuna dedirtir.
arkadaşlara gurur duyarak anlatılacak mevzudur. lan halbuki saçma sapan bişey.
insanın olgunluğunu okşayan faaliyettir. Bu gece ilk defa yaşadığımdır. Oy babam anlatamıyorum ki.
başa gelmiş durumdur. olum içsene ne biçim adamsın veriyoruz yinede içmiyor.
ultra modern aile.
bi kaç gün kadar yanımda bu haltı yediğini ballandıra ballandıra anlatan hödük yüzünden, kazık kadar adamın (babasını kaybetmiş arkadaşımın)özenerek hüngür hüngür ağlamasına neden olmuştur...
laik kızların yaptığı bir ahlaksızlıktır. baba ateist bir deyyus olunca böyle sapkınlıkla oluyor.
oldu olcak beraber eroyın de alın.

oh mis gibi.