bugün

bazıları tarafından atılabilen mesaj. arkada$a engel olamadım. muhtemelen babası ya sikecek, ya da oğlan babayı ilk gördüğünde vuracak. kim bilir ne yaptı.
Eve girememektir.
(bkz: baba dayağı)
Babaya kafa atmaktanda beter bir durumdur.
yapılmış en büyük yanlıştır. En büyük gardın kurtuluş yolunun anne olduğunu bilmektir.
"Yeni bir kardes istiyorum" demenin en kaba hali. Evet.
Babadan yana yüzü gülmemiş arkadaşlar babalarınıza yol verin, bunca yıl uğraştın olmadiysa ne küfürün ne kavganın anlamı var. Verin yolu gitsin aynı evdeyseniz görmezden gelin. Baba ya hiç olur mu demeyin. Öyle babalar var ki bin beterini hakeden. Kimse sürekli yanlış yaptığı halde sonsuz tolerans ve saygıyı haketmez.
babası olana kolay durumdur. babası olmayanlar için babanın ne demek olduğunu anlaması için babasız kalması kâfi gelecektir.
eve birleşik bacakla girip ayrık bir şeklide çıkmaya sebebiyet verecek olaydır .
Bazen yapilmak istenendir. Ama bir sey var durduruyor.
özetle...

http://inciswf.com/1286602117.swf
an itibariyle sonucunda babanın eve gelmediği mesaj.
Ağzına sıçılması ole son bulacak eylemdir.
Babanın geri arayıp kim şerefsiz ben akşam gelince sana göstericem demesi muhtemeldir.
Bazıları hakeder. Bir kadını gondiklemekle doğan çocuğun babası olunmuyor malesef.
Maddi desteğin kesilmesi ile hayat mücadelemin başlamasına işaret olan harekettir.
Bu eylemı gerceklestırmeden once kendınıze kalıcak bır yer bulmak saglıgınız acısından son derece onemlıdır.