bugün

entry'ler (432)

almanların el öpen audi a7 yapmaları

Gördüğümde beni şoke eden olay. umarım almanya bizi kıskanmayı bırakır ve bir an önce allah diyen audiyi de üreterek hatasını bir şekilde telafi etmeye çalışır.

demba ba

hakkında mükemmel tespit yapılan top tepici.
https://twitter.com/Tayla...status/548883099296485377

recep tayyip erdoğanın gireceği entryler

bazıları sözlüklerde şahsım adına entryler girip, taklidimi yapmışlar. biz bunlara gülüp geçiyoruz. biz entry girmeyi de biliriz. benim halkım entry girmeyi sizlerden öğrenecek değil!

götte şampanya patlatmak

bu lafları atlatınca yapılacak eylemdir.

saklı düşler

cengiz kurtoğlu'nun mükemmel ötesi, kimsenin bilmesini istemediğim şarkısıdır.

ulan ben aldığım ayakkabının içinden bile senin çıkacağını hayal ederken bu şarkı tam ağzıma sıçtı be.

naruto shippuuden

bitirilen, bu nasıl bitiriliş be amına koduğum dediğim anime. Tek merak ettiğim bolt ile ilgili bir bölüm yapacaklar mı. Anladığım kadarıyla naruto hinata ile evlenmiş. Byakuganlı shunshin kullanabilen narutonun meyvesi bir shinobi. aman tanrım.

sözlük yazarlarının sinir olduğu şeyler

kpss puanıma.

sadece antalya lıların bildiği şeyler

antalyalıyım ve ne bildiğimi unuttum heyecandan dediğim şeydir.

sözlük yazarlarının bugünkü harcama tutarları

1 lira verdim oda sıçmak içindi. bedava yaşıyoruz bedava.

naruto shippuuden

Bitirilirken nasıl bitirileceğine karar verilemeyen manga. Bölümler ilerledikçe romantik bir hal almaya başladı ve neyse ki bu son bölümde az da olsa kırıldı. Zaten bundan sonra bitirilir muhtemelen.
gelelim anime kısmına.
babasını 8 yaşında kaybetmiş biri olarak naruto - minato diyaloglarında çok duygulanıyorum lan. ve telefonumun wallpaperi bile hashirama senju iken tobirama senjuu olmasa hashiramanın bir hiç olacağı kanaatindeyim. Animedeki en zeki karakter kim dense gözüm kapalı Tobirama ve itachiye oy verebilirim.

kpss 2014

yarın önlisans pazar günü lise grubuna yapılacak olan sınav. girenlere şimdiden başarılar dilerim.

sözlük yazarlarının ilkokul anıları

ilk okulda çarpım tablosunu beşlere kadar ezberleyin dedi öğretmen, iki gün sonrasının ödevi ama ben ertesi güne ezberledim, öğretmeni nasıl darlıyorum ama çarpım tablosu da çarpım tablosu diye.
+gel evladım tahtaya ne istiyorsun söyle bakalım
-ehe çarpım tablosu öğretmenim ezberledim de
+al bakalım sana çarpım tablosu (üç tokat)
o günden sonra benim için çarpım tablosunun beşlerden sonrasının karanlık kısımları var.

bir çocuğun muhakkak yaşaması gereken tecrübeler

saklambaçta ebe olunca tüm arkadaşlarının eve gittiğini anlayana kadar onları aramak. ilk şüpheci yaklaşımların oluşması böyle oluyor sanırım.

sağol yerine saol yazmak

tşk yazanları vardır insanı kahreder.

sözlük yazarlarının whatsapp durumları

belki bir porselen tabağı değildik ama biz de kırıldık be kardşm..

ay ay kahroldum

(bkz: formatın amına koyan yazarlar)

fatih sultan mehmet vs kanuni sultan süleyman

fatih sultan mehmetle kanuni nin karşılaştırılması fatih'e büyük hakaret olur. Kanuni babasından devraldığı tahtta adeta mirasyedidir. *

ayrılırken söylenecek son sözler

allaha emanet ol ve ardından

görsel

yazar nicklerinden kime benzediğini tahmin etmek

heartbreakinsoulshaker: jason derulo.

yazarların şimdi dinlediği şarkıdan bir cümle

gönlüm anlat benden gizli derdin ne?
akla danışmadan aşka mı düştün?
derdin ne?