bugün

o gün ağlamadım diye terk edildim,, halbuki titanic filminde tanışmıştık..
Defalarca izler mi insan bir filmi? Bağıra bağıra ağlar mı peki. Evet ağlar. Baba oğul sahnesi muhteşemdir.
(bkz: baba ona bi oda ver)
Bir babam ve oglum yazisi da benden gelsin efendim http://www.leylalar.com/2015/02/19/660/
ağlatma kapasitesi oldukça yüksek olan bir film.
Babası küçükken ölenleri ayrı vuran film.
ne zaman izlesem paramparça olduğum, ardından hayatıma sövdüğüm filmdir.

ben babamı asla sevmedim, sevmeye izin vermedi çünkü. yaşayamadığım çocukluğum, sevgisiz onca yıl. bu filmde kendimi buluyorum, baba sevgisi nasıl bir şey? işte onu görüyorum, hep yalnız izledim birileriyle izleyecek kadar cesaretim yok.
an itibariyle tv2'de yayınlanan, türk sinemasının başyapıtlarından biri. (bkz: ağlatan filmler)
Her izledigimde agladigim film.
Babamla ağladığım ilk ve tek filmdi küçüktük o zamanlar .
Hala ağlarım duygusal insanlarız vesselam.
imdb puanı 8.7 olan film. belli ki bizimkiler biraz abartmış. mübarek apocalypse now, american history x, nuovo cinema paradiso gibi filmlerin üstünde... allah'tan top 250 listesine almıyorlar bizimkilerin şişirdiğini bildikleri için.

ha kötü film mi dersen değil; tamam iyi film. ama o kadar... zevkler ve renkleri tartışamayacağımıza göre hangi özelliğinden bu kadar abartıldığını anlamasam da olur...
"onun bir evi olsun baba!" repliği ile hafızama kazınanan müthiş film.
Şuan açaydım kollarımı gitme kal diyeydim repliğini sayıklıyorum.
izleyicileri ağladığında güldüren,güldürdüğünde ağlatan türkiye'nin gelmiş geçmiş en iyi drama filmidir.filmdeki duygu karmaşasını başka filmlerde çok nadir görürsünüz.Ölmeden önce izlemeniz gereken bir filmdir.Tavsiye ederim.
tv2'de yayınlanan film. ulan gene ağlatacak namusuz. evet.
şuan tv2'de verilen film. yine ağlattı. oturduk annemle karşılıklı ağlaşıyoruz.
az önce tv 2'de biten film. bi 10 kere izlemişimdir herhalde. ama hepsinde de ağladım. istisnasız. bir insanın bir filme ağlayabilmesi için o filmde kendinden bir şeyler bulması gerekiyor belki. bense sanki filmin içindeyim. türk sinemasının en iyi filmlerinden birisidir kuşkusuz.
tv2'de günün 38 saati verilen film.
Evde izliyoruz bir akşam ailecek benim pek huyum değildir gerçi ama nasıl olduysa o akşam izliyoruz. Benim televizyonla aram pek iyi değildir. Neyse izliyoduk O meşhur açaydim gollarimi sahnesi geldi, iyice bir sessizlik coktu eve herkes pür dikkat izliyor. O meşhur sahnede hani lavuk kosuyor babasını yıkıyor ya orası iste bildin sen, ben bir başladım gulmeye ama altıma kaçıracağım gülmekten öyle böyle değil. Cem yılmaz a o kadar gulmemisimdir amk. Derken ben söyle bi etrafa baktım annem kardeşim ağlıyor. Sonra bi baktım babam ağlıyor. Tabi herkes aglayincq benim gülme azalmaya başladı. Bastada dediğim gibi pek öyle tv izlemem, ailecek hiç izlemem, ortama çok yabanciyim yani anlayacağınız. Ulan dedim filmin içine Sictım galiba ama olan oldu. Annem ordan duygusuz herif diye bana çemkiriyo, babamın bir bakışı var bana anlatılmaz. Ulan sanki adamın çocuğu öldü diye ağlamıyodu az önce o bütün babanın duygusallik halini yitirdi adam. Aha dedim bu sefer sikecek öyle baktı, ağzını açıp bir şey demedi ama gozleriyle siktir git dedi. Bende gittim bilgisayar oynadım, daha da izlemedim filmin sonunu amk.
an itibari ile digitürk 17'inci kanalda yayınlanmakta olan duygusal film.
bugün yine denk geldim ağlamam için 15 dk yetti,belki aksiyon filmleri,macera filmleri ,korku filmleri yapamıyoruz ama duygusal filmleri layıkıyla yapıyoruz.
"Benim yüzümden".
Her izlediğimde ağlatmayı başaran film.
ne zaman izlesem duygulandığım 2005 yapımı bir çağan ırmak filmidir.