bugün

güldüren bir o kadar da düşündüren iddiadır. hayır yani, adam tengire çip takınca eline ne geçecek, çipe yapılan masrafa yazık amk.
Hayır zaten adamlar gel diyor geliyok git diyor gidiyok.
Ne ürün verseler aliyok. Reklamda ne çıksa millet peşinde.
Önümüze bir şeyler koyuyorlar liderimiz yazarımız sarkicimiz sanatçımız diyoruz.
Cipe ne gerek var .
yeterince yakınınıza vericiler takılırsa osuruğunuzdan bile haberdar olabilmelerine neden olacak durum. 5g sayesinde yapılabilir. mikroskobik boyutlarda çipler çok yeni bir teknoloji de değil. wifi ya da radyo dalgalarından elektrik üreterek derinizdeki, kanınızdaki ya da herhangi bir yerinizdeki mikro, nano, hatta pento çipleri vericiye dönüştürebilirler. benzerleri kağıt paralarda yıllardır yapılıyor.
Çip de zaten sıvıydı. Allahım ne sorgulamaz, düşünmez insanlar var ya. Adam gelip senin kolundaki damarları, akan oluk oluk kanları izleyecekti zaten. Hem teknolojik aletler belirli bir sıcaklıktan sonra devre dışı kalır. Aşılar da soğuk ortamda muhafaza ediliyor.
Aşı olmak istemeyenleri cahil göstermek için uydurulmuş manipülasyonlardandır. He çip var sanıyoruz evet o yüzden ası olmak istemiyor herkes. Bir de aşıyla hazır gıdayı bir tutan geri zekalilar var. Olmayacağım kardesim ben risk altında değilim. Bu hastalik da sanildiği kadar bulaşıcı ve öldürucu degil inanmiyorum. Güçsüz ve yaslilar olsun yeterli.
Mümkündür ama olup olmadığını araştırmak lazım. iğnenin içinde duracak kadar küçük çipler üretilmekte.
Taksalar ne olacak? Gunumun dort saati toplu tasimada, trafikte geciyor. Aciyip belki araba verirler.
Kusura bakmayın ama buna harbiden dangalaklık denir.

Bir defa benim gibi insana çip taksalar ne olacak?
Boşuna masraf.

Bunu diyen böyle düşünenler için "adamlar senin ne yiyip ne içtiğini, günde kaç adım attığını, kaç saat uyuduğunu, sağlık durumunu, nerede olduğunu, kazancını, işini, banka hesabını, iletişim bilgilerini, kimlik bilgilerini ve en önemlisi annenin kızlık soyadı ile Uludağ'da nick ile asıl ismini şifren ne onu biliyor.

Adamları senin gibi salak kuş beyinli mi sanıyorsunuz?" Demek gerekir.
Doğru iddiadır.
Ben de daha yeni oldum, bi baktım bağlantı listeme ne göreyim! evdeki modemin ismi çiftlenmiş yani bana wifi router özellikli çip denk gelmis, interneti son hızda kullanabiliyorum artık.
Çip takmak böyle kolay olsaydı içtiğiniz ağrı kesici içine koyar içirirlerdi. Bu cahillikle bu ülke batar...
Olsa ne olacak? Bütün Avrupa aşılandı, Amerika aşılandı. Seni aşılamadan bırakırlar mı yaşatırlar mı artık? Kaçamazsınız arkadaşlar. Hadi kaçtın bir şekilde yersin en pis mutantlı virüsü tahtalı köyü boylarsın.
(bkz: Ömerçip)
yavudi bilim adamları içine gizli bir gen katmış

dincilerin üreme sistemini kurutacakmış.
Biontech in yan etkileri düşündürmuyor değil.
daha aşı bulunmadan evvel ortaya atılmaya başlanmış iddiaalardır. şimdi yukarıda allah var inkar edersem daş olurum ben de daha aşı bulunmadan önce böyle bir şeyin olabileceğine inanıyordum. bu bazılarına çok ütopik gelebilir. bazıları "lan ne gerzekler var yaa olabilir mi böyle bir şey bilim kurgu filmi mi yaşıyoruz" da diyebilir. iki düşünceyede saygım var. benim kişisel kanaatim ise ; teknoloji öyle bir noktaya geldi ki ( yapay zekanın gelişmesi nano teknolojiler gözle görülemeyecek kadar küçük mikroçipler üretilmesi vs ) ve bu covid 19 un doğal yollardan üremediğine o kadar eminim ki bu virüsü piyasaya sürenlerin kimler olduğunu da az çok tahmin ederken ve dahası tüm dünyadaki parayı yönetiyor olmalarına rağmen doyamadıkları için tüm insanları da yönetebilmek olduğunu ele alınca bana mantıklı geliyor bu senaryo.

şu anda ise fikrim yarı yarıya değişti. hala bu ihtimal elde ama bence aşının içerisinde değil çip gerçek aşı olduğunu bile düşünmemeye başladım. belkide bu aşılardan o alman aşısı olanı bu amaca hizmet ediyor çünkü içeriğini asla bilemeyeceğimiz kimyasal maddeler kullanarak hazırlanıyor. çin aşısı olanı çinli ipnelerin ekonomik olarak daha da güçlenebilmek adına piyasaya aşı olarak sürdükleri, içerisinde ise bildiğimiz tuzlu su olan şişecikler bile olabilir. lan tüm dünyaya satıyorlar bu aşıyı. milyarlarca doz gönderiyorlar her ay. bu nasıl bir üretim damıtma tesisi mi kurmuş pzvnkler önce damacanalara doldurup orada şişeleyip şişeleyip satıyorlar..
yanlıştır!