eğer ilk kez bunu yaşıyorsa, bu tecrübeyi edinmesi gerekiyor. fakat ilk değilse asalak yaşamak isteyen birisidir. aşk ne be?
bu durumunu ramazana denk getirmesi hayrına olacak tiptir..

bir düşünsün derim..
başıma gelmeden önce benimde küçümsediğim insan tipiydi. ama ne olacağı belli olmuyor, sikiyorlar adamı.
Kim o. Acaip merak ediyorum çünkü ben aşık olduğumda da yemek yiyorum olmadan da,hep tıkınıyorum.hani şöyle yemeden içmeden kesilecek bir kişi mi bulamadım yoksa aşık mı olmadım bilemiyorum.
istemsiz şekilde bu duruma karşı koyamayan kişidir.
Ben niye hiç kesilmiyorum yeme içmeden arkadaş? Daha çok yiyorum. Aşık oldum ayrıldım şu bu derken 20 kilo aldım bu nedir..
bu zamana kadar hep saçma bulduğum, gerçek olduğuna inanmadığım tipti; ta ki 21 yaşımda kendim bu durumu tecrübe edene kadar. yemeğin başına oturuyorum, bakışı/gülüşü/öpüşü geliyor aklıma ve hop, bütün iştah kaçmış, midede kendi kendine bir hareketlenmeler*. ilginçtir ama güzeldir, diyetisyen ve spor salonu masrafından kurtarır.**
ıslak odunla ifadesini almak lazım.
Bu durumu genelde kızlarda gördüm. Erkeklerde çok azına rastlanan bir tip.
Terk edilip yemeden içmeden kesildim.bu olayin ramazana denk gelmeside ayri bi muamma.
katıksız maldır.
ben de daha çok yiyorum ya, niye öyle oluyo ki.

ayrılsak falan yemiyorum ama mutluyken full yemek. sonra nasıl 300 kilo oldum...
Orucu kolay tutacaktır.
belli bir süre sonra, aşık olduğu günleri hatırladığında "Ulan ne malmışım" diyecek tiptir.
hem garip , hem de olağan bir durumda olabilen tiptir. büyük konuşmamak lazım. hatta garip de değil. yemeden içmeden değil ama; bir işi yaparken yanlış yaptığında aşık mısın diye soran tipler olur ya. öyle işte. aşık olmak bir histir. bir nevi kapılma mevzusu. o yüzden kimsenin elinde olmadığı bir şeyi, aa o ne lan yemeden içmeden kesilmek mi puhaha diye karşılamayın.