bugün

üzülmen gerektiği yerde rahatlıyorsun. çünkü artık ruh halin ona bağlı değil.
Belki de salak değil saftır. Neden saf ve temiz bir insanın duygularıyla oynuyorsunuz. Her saflık salaklık değildir efendim. Net.
Salak olan birine nasıl da kolayca "aşık" olmuşum ben de az salak değilim diye düşünmenize yol açabilir.
Artık aşık olmadığın anlamına gelir...
Hiç salağa aşık olmadım olmamda.
gönül ferman dinlemez.
Aşık olmadan önce çok zeki olduğunu düşündüğüm ,gördüğüm birinin aşık olduktan sonra aslında o kadar da zeki olmadığını ve hatta göz göre göre hatalar yapan bir salak olduğunu fark etmiştim . Bu tür duygusal şeyler ters etki yaratıyor herhalde bende .
Asik olmadan once cok zeki buldugum ve davranislarini begendigim kisi asik olduktan sonra davranislari nedeniyle beni o kadar da zeki olmadigi dusuncesine itti. Hatta o kadar huysuz ki anlatamam. Etrafindakiler de huysuz birisi oldugunu soyluyor bazen. Ancak sonuc olarak agzima da etse ben hicbir kusurunu goremiyorum. Askin gozu kordur diye bosuna dememisler.
Aşk, gönül işidir.
Aptala yada akıllıya bakılmadan bi an filiz verir.
Kopartmak istersin yine filizlenir.
daha iyidir ,zeki kadınla napayım ben,teoloji ,felsefe,evrimsel biyoloji mi tartışacagız ?kadın dediğin varlıkla aşk yaşanır,aşk dediğimizi uclarda yaşarız,yani durmadan sevişirdik yaşansa da 3. dünya savaşı...
Avantajları ve dezavantajları vardır. Uzaktan artısı eksisinden fazla geliyor…