bugün

sıçtığınızın resmidir. sağlıklı düşünememektir. gerek yok böyle şeylere. sevişin geçin. aşkı ergenlikte bırakın.
sevgisizlik ayrılıktan daha zor lafını doğru kılan eylemdir. belli bir süre kimseye sevgisizlik hissederseniz doğruluğunu kanıtlar.

aşık olmak acısıyla, tatlısıyla her zaman hissizlikten iyidir.
sadece kimyasal, hormonlardan ibaret olmakla kalmadığını düşündüğüm duygu. günümüz liseli aşkı değilse hissettiğiniz, gerçekse; öyle bir değiştiriyor ki, öyle ani ki, akıl almaz. acıtır ama çok da güzel acıtır.
ne çok meraklısı varmış la dediğim olay.
her seferinde bir öncekini inkar ettiren, yaşanılanı eşsiz zannettiren, bittiğinde bir daha olmaz dedirtirken başa döndüren insan afyonu.
Mazosistlerin isidir. Kim aci cekecegini bile bile boyle bir boka karisir anlamiyorum.
her konuştuğunda hatta sms dahi aldığında her ne kadar o bilmese de içine hayat enerjisinin pompalanmasıdır.
Aşk bir çeşit şuur bozukluğudur. (bkz: Eflatun)
Bı adamın hayalını kurmaktır ask onsuz hayat dusleyememektır.
Icınde yalana yer olmayan tutkudur ask.
Onun karsında cıplak kalmaktır.
Teslımıyettır.
Zırhını kenara atip savasmayı bı kenara atıp onu beklemektır.
Tutsaklıktır ask duygularına esır olmaktır.
Gozlerınde baslar butun bedenını ruhunu ele gecırır karsı koyamazsın.
Herkesın dogru kısıyle yasamasını temennı eder esenlıkler dilerim.
bu işler lokantada yemek yemeye benzer, önce sevdiğiniz yemeği sipariş edersiniz daha sonra arkadaşınızın tabağına gözünüz düşer, acaba ondanmı sipariş etseydim diye.

ve sevgiliye söylenen sözler para harcamaya benzer, ne kadar çok aşkım hayatım, bitanem derseniz o kasar çabuk anlamını yitirir.
Yaşarken ölmektir. Aşıkken bu dünyada değilsin gibi olursun. Her şey gözüne hoş görünür.
neye aşık olduğunuza göre acısının dozunun arttığı veya azaldığı görülür. ama aşk her zaman acı vermiştir insanoğluna.
yarrak gibi birşeydir afedersin.
Vazelinlenmiş sike acıya acıya oturmaktır.
tokat yaprağını yemekle eşdeğerdir.
hayata anlam katan, dünyayı çekilebilir kılan şeydir.
yoksa kim ne yapsın bu gri, savaşlarla ve ölümlerle, açlıkla ve sefaletle, adaletsizlikle ve ezilenlerle dolu acımasız dünyayı?
bazen hayatı o kadar da toz pembe kılmayandır.
''Aşık olduğuma göre, şairliğin, falanın filanın çok ötesinde bir şeyim herhalde.''

(bkz: nazım hikmet ran)
http://galeri.uludagsozlu...m/g/a%C5%9F%C4%B1k-olmak/
insanlara ve hayata farklı tanımlar getirerek, en çokta değişerek kendi öz benliğimizi bizlere kaybettiren, makul olmayan histir.
ürkütücü öcü şey, özlemiş miyim.. yok özlemedim böyle iyi.
karninda ucusan kelebeklere engel olamamak, surekli ve nedensiz bir sekilde siritmak ve hayata pembe gozluklerle bakmaya baslamaktir ta ki aci kisma gecene kadar.
tanışıyorsun ve oluyorsun işte ya..
gururun yerle bir edilmesi gereken belki de tek olgu. bu bünyenin ağzından ''olsun be o mutlu olsun o da yeter'' çıkmasına sebeptir.
Sağlam bir biçimde isteyerek bilerek hevesle hayatınızın içine etme eylemidir.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar