bugün

eğer askiniz ulasamayacaginiz kişi ise izdiraptir, iskencedir...
Cok baska bisey, kimse genelde kalbinin ortasindakini demiyor. ah be dusunsene asik olarak evlenmissin..
beyinde kokain tarafından uyarılan bölgeyi uyaran sersemlik hali.
anlayın ve kendinize gelin artık!
"Aşık olmak anlık bir şey.
Birden her şeyin çok parlak göründüğü,
birden en pastel renklerin bile ısınmaya başladığı,
birden tüm yemeklerin çok daha lezzetli olduğu bir an bu.

insan karar vererek aşık olmaz.
sadece bir bakar,
olmuş..."

https://www.youtube.com/watch?v=0gGivRiPAPw
kasım 2012 de başıma gelen en kötü olay.. gelmez olsaydın. hayır geldin ne oldu? bari umudum olsaydı değerdi en azından!
Gozunuzun onunde kur yaptigini gorseniz de yea ben seni biliyorum kafasini yasayip yasatmaktir.
Aşık olmak aşık olmak yeter ulan memleketin yarısı aşık bakın az da olsa dalga amaçlı bir şey söylemem. Aşık olmak diğer duygular gibidir hiçbir farkı yok ama biz oldukça kutsal hale getiririz bunu. Neden diğer duygular kadar acı vermiyor derseniz. Etkilediği hücrelerin etkisinin uzun sürmesi ve toplumun bize bunu dayatması. Üretmek eş bulmak toplumda eşinle olmak. Bunlar bize dayatılmasaydı bu kadar hissedebilecek miydik bu duyguyu? Sizlere tek tavsiyem evrim ağacı bu konuyla ilgili makalelerden okuyun. Çok ciddiyim. Aslında aşık olmanın kalpten oldukça bağımsız ne kadar bilimsel ve sıradan bir duygu olduğunu göreceksiniz. Evet tek tavsiyem bu okuyun azıcık.
Aşık olmak insanın hem başına gelen en güzel şey hemde en kötü şeydir sabah kalktığımızda onu dusunursunuz akşam yatarken onu düşünürsünüz gözüne baktığınızda hapsolmak çıkmamak istersiniz Hani çok geveze olan siz onun yanındayken düşersiniz ya aklınıza bişi gelmez boş yaparsınız o duygudur aşık olmak dünyanın en güzelidir o sizin için ne demiş Aşık Veysel sendeki güzellik 10 para etmez bendeki bu aşk olmasa çok doğru sözdür Efendim biliyorum boş yaptım ama bunu yazarken bile aklıma geliyor yazamıyorum.
Buna yakın bir duygudur.

görsel
görsel
hayatın boka sarmasının ikinci adımı.

tüm adımları başarıyla tamamladığınızda hayatınızdan usanabilir, hayatınıza küsebilir ve hayatınızı sonlandırmak isteyebilirsiniz. nefes almak dahi zor geliyor bi yerden sonra.
Götün açık bir şekilde domalıp beklemektir.
midenizde filler kolbastı oynuyor gibi bi histir. Yaşadığınız anda çok güzel, bittikten sonra ise derin bir karanlıktır. yine de o günleri yaşamaktan pişman olmazsınız. güzeldir aşık olmak olun efendim..
Aşk birinin sizi hem düz hem dalgalı hissetirmesidir. ve yanaklarınız gülmekten acır, çünkü insanların bir sorununuz olduğunu düşündürecek kadar çok gülersiniz.
Kaynak: https://m.youtube.com/watch?v=OtvZmGvXoH8
sadece bir 'mood'u yaşamayı sevmekten ibarettir..

bir müzik bile bunu yaşatabiliyorken, sevdiğin bir şehirde kulağında müzikle dolaşırken, o sevdiğin yerde biranı içip insanları izlerken ben bunu yaşayabiliyorken..

neyse kafam çok karışık.. içimdekini düzgün ve anlamlı bir hale getiremiyorum şu an..

net, güvenilir bir adam olmayı da denedim..
heyecan ve arzularımın bir kısmını gömdüm sırf bir sabite sahip olmak adına..

var olan, dokunmak, tad almak, koku almaktır..
Bilmediğiniz bir şehirde gezinmek gibi bir şeydir. Kâh güler kâh ağlarsınız. Yeni yerlerini keşfedersiniz yeni bir şeyler öğrenirsiniz bazen size hiçbir şey öğretmediğinden yakınırsınız. Ama soluğu yine de onda alırsınız. Hayalini öper varlığına sığınırsınız. Yokluğu da baş ağrısı.

Eylemlerin en güzelidir, boku çıkarılmadığı müddetçe.
Aşk güzeldir, kötü olan ayrılıktır belki de onu var eden yine ona küfürler ettirendir.
aşık olmak bir çeşit takıntıyla alakalı bir durumdur yani işin içinde sadece hisler yoktur.

bir daha asla onsuz varolmayacak veyahut onun için varolmuş gibi hissedersiniz.

kaybettiğinizde oluşan boşluksa sizi öldürebilir.
görsel
Bile bile yapilan bir hatadir.
tanrıyı bulmaktır.

bazısı aracısız yaşar bu deneyimi...

bazıları fiziksel deneyimler; sarılır, öpüşür, sikişir belki...

yeterlidir.
kendini bile isteye ateşe atmaktır.
bu gece bir arkadaş ortamında gerçekleştirdiğim eylemdir. dilerim ki bu sözlükte yazar olmasını. çünkü ben yatak odası takımını falan planladım hep. beni bulsa buralarda lokma döktürücem.
sevdiğin kız uzaktaysa eğer dünyanın en boktan duygusu.
sürekli bu başlığı uplatasım var moderatör kardeşlerim mazur görürse sevinirim. bi ümit.
resimlerine bakamadığında, bakarken utandığında, tuvalette bile onu düşündüğünde, egon tavan yaptığında, gururundan ölecek gibi olduğunda, dalıp dalıp gittiğinde, hiç bilmediğin sarılmasını özlediğinde, her yerde kokusunu aradığında anlarsın aşık olduğunu.