bugün

Peki tabii ki,
Hayır.
Yasarsiniz. Sizler.
Karşımda şöyle bir güzellik dursa yaşarım tabi görsel
çokça yaşadım. tekliflerin bir kısmı benden gelse de önemli bir kısmı kadın tarafından geldi. zaten bu mevzularda karar veren kadın tarafı oluyor. hakeza isteyen taraf da...

etkileşim mesajlaşmayla ya da birkaç sefer dışarda buluşmayla gerçekleşiyor.

ilk buluşmada seviştiğim de oldu 2-3 buluşmadan sonra yatağa geçtiğim de.
şimdi buna aşık olmasanız cinsellik yaşamaz mısınız?

görsel
görsel
Gereksiz soru. ilkel varlık olan insan her türlü cinselliğe açık. Evli karısına aşık adam alkolü bahane edip gidip başka bir kadınla yatıyor ise ya da kadın insana her şey mübah. Yaşanır.
Aşk değilde duygudur denilmek istenen duygusuz sex yapan bir kişinin hayvandan farkı yoktur.
Yaşanır ama yavandır.
cevabı
kadınlar için 'hayır'
erkekler için 'evet' olan sorudur.
2-3 yıl cinsellik olmayınca millet eşşeğe, onuda geçtim, damacanaya bile saldırıyor.
Yaşar.
Kadın da erkek de.
Her beğendiğimize aşık olmayız.
Beğenmediğimizle de birlikte olmayız.
Aşık olmadığımız ama beğendiğimiz insanlar kümesinden birileri ile sevişebiliriz. Erkekler de yapar bunu, kadınlar da; burada yapmam diyenler yalan soyluyorlar ya da kendilerini bilmiyorlar.
dünyada sadece ikimiz kalmadıysak ve neslin devamını istemiyorsam kesinlikle hayır.
Yeterki kuyruk sallasın hepsini yaraktan geçiririm.
aşk cinsellik için gerekli bir koşul değildir. ama hissederek ve doğru kişiyle yapılması da son derece güzeldir.
allah korusun ama aşık olmadığım biriyle evlenmediğim takdirde, her koşulda hayır.
Hayır. Net.
buna hayir diyen adam ya sipsevdidir ya da asik olmak ne demek fikri yok. zirt pirt asik olur. 6 senedir asik falan olmadim, demek sizin gibi olsam kesip atmam lazimdi.
Tabiki genelevlerde randevu evlerinde otoyollarda aşk yaşandığını mı ? Düşünüyorsunuz. Esas olan cinsellik erkeğin dölünü bırakma içgüdüsüdür aşk bunun kızlar tarafından uydurulmuş sosudur.
Bırak aşkı nefes alsın yeter; evet:
Asıl soru şu; cinsel ilişki yaşadığınız birisine aşık olur musunuz? Düşüneyim.. Hayır.
evet yaşarım yaşadım ama pek zevk almadığım aşikar.her türlü ortamın dibine girdim.alkol, uyuşturucu ortamlarında da böyle şeyler yaşanmışlıklarım oldu.bir ara tatildeyken para karşılığında da ilişkiye girdim zaten benim aşık olduğum kızlar bana aşık değillerdi ve bu yüzden onlarla iki üç kelimeden öteye geçemezdik.aslına bakarsanız insan birer hayvandır, doğal yüzü ortaya çıktığında her türlü şeyi yapar gerek kadın olsun gerek erkek.
Ya bırakın şimdi edebiyat yapmayın 100 lira verip 15 dakika ilişkiye girdiğiniz kadınlara aşık mı oluyosunuz sanki.
eşeklere aşık olan duydunuz mu hiç ? genelevler ya ; aşk yuvaları mı ?
Genelevler bunun için var zaten. Yani biz erkekler için. Kadınlarda durum ne bilmem.
O anlık ne yapmak istiyorsam yaparım.