bugün

aşık olduğum veya olacağım kişiden geriye kalan en alakasız durumları bile zihnimde tebessümle hatırladığım vakit anlarım. yani misal; aşık olduğumu hemen anlamam aslında, geriye tek kalınca zihnimde olan kalbime vurur, ya tatlı sızıyla ya da tatlısı olmayıp sadece sızı ile. o kalan sızı da geçerse zaten ya aşk bitmiştir ya da hiç olmamıştır. bitmiştir demek bile pek olmadı sanki. bu kadar hassas duygularda bitmiştir demek pek kolay değil çünkü. o zaman evet evet. ya aşığımdır ya değilimdir durumum oluyor benim. ortası yok kesinlikle.
Ondan mesaj geldiğinde yüzünüzde farkında olmadığınız bir gülümseme belirir.
Yazışırken, ağzınız kulaklarınıza varır. Aradığında, heyecan ve panik haline geçersiniz.
Görüştüğünüzde ise türlü sakarlıklar yaparsınız. Hayata daha pozitif bakmaya başlarsınız.
Yemek yerken ve bir şeyler içerken aldığınız tat bile farklılaşır.

Yeni bir yer gördüğünüzde "keşke o da burada olsaydı" diye düşünürsünüz.
Dinlediğiniz şarkılar değişmeye, şarkı sözleri ise daha anlamlı gelmeye başlar.
Kişisel bakımınıza ve giydiklerinize daha fazla özen göstermeye başlarsınız.
Gözleriniz parlamaya ve yaratıcılığınız artmaya başlar.
Yani siz, siz olmaktan çıkıp başka bir şey olursunuz. Çok daha güzel olursunuz.
Ağzımın orta yerine edilmesine izin veriyorsam aşık olmuşum demektir.
lisede bir diksiyon hocamız vardı, kendisiyle ilgili aklımda kalan tek şey kırmızı saçlı olması ve "bütün şarkılar sizin için yazılmış gibi hissediyorsanız aşıksınızdır" lafıydı. kral kadınmış.
Her durumda zihnim onunla doluysa, durumumu inkar ediyorsam ve daha bi saçmaysam; aşıkımdır. fts.

Bi de işin oluru yoksa ve "vazgeçicem artık ya" diyorsam kesin iyice sarpa sarmıştır olay. Allaaah*
Okayi yamaşita kombamba kombamba.
hayal kurarken başrole onu koyduğunuzda.
sabah kalkınca ya da görünce;
görsel
görmeyince özlersin, görünce çok seversin ya hani. o an, seni üzecek herhangi bir durumun olsa bile onu düşünmeden anı yaşarsın. her ayrıntıda bir hikayen olur onun için. ona dair. o ayrıntı her ne ise işte o ayrıntıya baktıkça hatırlarsın. şey olur ya bir de. onu öyle bir seversin ki, hayatınızda ki diğer insanların güzel davranışları bile, aşık olduğunuz kişinin en normal tavrı kadar güzel gelmez ya aslında. işte en güzel şey de burada aslında.
Kan ve idrar tahlili yaptırınca çıkıyor öyle anlaşılıyor diye hatırlıyorum.
Kendinize kahve yaparken hayalinizde bir fincan da ona yapıyorsanız, düşüncelere dalıp gözünüzün önüne onun silüeti beliriyorsa, yanlışlıkla arkadaşlarınıza onun adıyla seslenecekken kendinize geliyorsanız diyorum ben.
görsel
Cevabı ''kalp atış hızından.'' olan soru.

Çarpıntı olabilir dikkat.
Ben ,beni üzen şarkıları tekrar duyduğumda eskisi gibi canımı yakmadığı zaman anladım.
eğer o kızı düşünüp osbir çekemiyorsanız aşıksınızdır.
Elin ayağın birbirine dolaşması, kalbin hızlı hızlı çarpması. Uykusuzluk, iştahsızlık, sahiplenme duygusuyla paranoyak olmak. karşılaşınca, Yüzün kızarması, Ne konuşacağını bilememek, göz temasından kaçınmak ama bakmadan da edememek gibi bazı belirtiler. Yaşadığım için biliyorum. Keşke hiç yaşamamış olsaydım diyorum bazen içimden.