Ah bi bilsem.
Türkçe'yi doğru kullanmasına.
kokusuna.
Gülüşüne yazsam çok klişe olcak ama öyle bir gülüş görmedim amk.
Ruhuna, karakterine.
Yazım yanlışlarına çok takıntılıydı benim gibi. Kıvrak bir zekası vardı. Olduk işte sen de boyuna posuna ben derim zekasına aşık olduk.
Gülüşüne,sigara içişine,düşüncelerine,karakterine, aşık olmak iste yeter ki.
Bir gülüşü var ömre bedel.
bir gülüşe. evet.
bir şeyine aşık olunmaz, ona aşık olunur. tanımlamak zor.

"neyimi seviyorsun" diyen sevdiceğime yanıtım "hepsini" olmuştur, doğrudur.
gülüşüne,ses tonuna.sonra karakteri ağzıma sıçtı ya neyse.
'da' yı birleşik yazışına.
Aşık insana neyine aşık oldun diye sorulmaz. Kalp bu; istediğine konar. Oldu işte, mis gibi de oldu.
daha aşık olmadım desem inanır mısınız. aşkın olduğuna da gerçek olduğuna da inanmayanlardanım. aşk bence bir hastalıktır ve bulaşıcıdır. aşk bence bir saplantıdan başka bir şey değildir
Açıklayamadığın ve tanımlayamadığın aşkların gerçekliğine inanıyorum.
Aşık olma nedenlerin ortadan kalktığında o insanın senin için artık bir önemi kalmaz. insanlar değişir bazen yumuşacık bazen semsert olurlar. Hep gülerken bazen de ağlarlar. Her koşulda bir nedeni olmadan sevmeye devam edecek misin? insanın bunu kendisine sorması gerekir.

Aşk kompleks bir duygudur. Duygular bütünü. Her şeyden biraz bulundurur biraz hırs tutku sevmek merhamet nefret... böyle bir karmaşa.
Nasıl ona aşığım çünkü saçları güzel diyebiliyorsunuz gerçekten anlayamam hiç.

Evet aşk doktorluğu üçüncü sınıfım.
aşk o kadar göreceli bir kavram ki bence . bence aşk karşılıklıdır. tek bir kişi aşk yaşayamaz. sever hoşlanır arzular ama aşk olmaz . çünkü aşk dokunmak gerektirir , gözyaşını silmek , gözlerine uzun uzun dalıp gitmek karşılıklı olarak .. sevdim çünkü gerçekten kalbini sevdim onun iyiliğini , fedakarlığını , boş bakışlarının altında yatan o kocaman düşünceleri sevdim , çocuk gibi kıskanmayı bile sevdim . uzaktan sevdim herhalde bilmiyorum.